Тежък регрес на дете

  • 146 869
  • 1 433
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 1 082
Поли, едното ми дете изпадна в тежка депресия и започна да се самонаранява. Има доста белези по тялото. Това ме провокира. Витамини: в2, в6, в9, в12, магнезий, цинк, С, Д, Селен, Желязо, К, Е, А.
Оказа се ОСТЪР дефицит на Д, магнезий, в12. Изследвахме и тсх и антитела+ хормони прогестерон и естроген, защото има болезнен цикъл.
Две години по-късно, психиката се нормализира.

Другото пък все беше уморено, тогава лъсна ниското желязо. После и Вит. С и цинк.

Живеем в блок, едното няма дефицит на Д, другото има.

Около 400 лв. на дете бяха, в Синево.

# 466
  • Мнения: X
Имало някакъв апарат, с който изследвали космонавтите....някой от Габрово или някой да е чул/ходил там?

Това е метатрона, за който ти казах. Има го на много места в България, не само в Габрово. Различни модели са. Някои са по-нови, други по-стари. Най-новия модел мисля, че е в Пловдив.

# 467
  • София
  • Мнения: 1 082
Запишете всички дати и симптоми в таблица, внимателно. Потърсете някой по-възрастен доктор. Виждам голяма разлика между поколенията. Имала ли е пак хрипове, алергии, астма. Изследвали ли сте кръвно за алергии? Преди това имала ли е хрипове. Във всички случаи е свързано с пневмонията и престоя в болницата. На 11 има манту, как е то?
Метатрона работи на същият принцип, като онзи човек с махалото, за който ви казах.

# 468
  • София
  • Мнения: 6 360
Понеже получих запитвания за PANDAS синдром, ето една популярна статия, която можете да си преведете с Google Translate.

https://www.dailymail.co.uk/health/article-6330875/The-children- … s-simple-bug.html

Един цитат от статията:

"Състоянието, детско автоимунно невропсихиатрично разстройство, свързано със стрептококови инфекции (Pandas), беше идентифицирано през 1998 г. от учени от американския Национален институт за психично здраве. Те изучаваха обсесивно-компулсивно разстройство (OCD) при деца и забелязаха група, в която това състояние се появява буквално внезапно и отникъде.
Тези деца също претърпели редица от симптомите на психично разстройство, включително тревожност при раздяла, раздразнителност и екстремни промени в настроението, всички те са се разразили драстично вследствие на инфекция от стрептококовата група бактерии - често срещана причина за възпаление или 'стрептокок в гърлото.
Как инфекцията предизвиква такива драматични последици не е ясно, но се смята, че дефектен имунен отговор - „приятелски огън“ от защитните сили на организма - възпалява част от мозъка, наречена базални ганглии, нарушавайки нейната работа по контролиране на движение, поведение и емоции."

"СИМПТОМИТЕ
PANS и PANDAS в много случаи могат да бъдат излекувани с антибиотици. Те имат някои от тези симптоми:

Внезапна поява на обсесивно натрапчиво разстройство, тикове или силно ограничен прием на храна, комбинирани с две или повече от следните:

Тревожност, включително тревожност за раздяла, ирационални страхове и панически епизоди.
Внезапни промени в настроението и / или депресия.
Раздразнителност, агресия и / или тежко предизвикателно поведение.
Хиперактивност.
Внезапно влошаване на резултатите в училище.
Неволно движение и / или сензорни отклонения (напр. непоносимост към текстури).
Регресия - загуба на поведенчески и / или умения за развитие.
Безсъние и / или проблеми със съня.
Неволно уриниране / намокряне в леглото и / или нужда от често уриниране.
Халюцинации или делюзии."

# 469
  • Мнения: 270
Христос воскресе на всички, бъдете здрави! ♥️
Вече имаме диета и добавки и от доктор Кадъм.
Ще пробвам да ги кача тук. Ако някой ги е приемал, нека сподели как действат.

# 470
  • Мнения: 11 823
Аз съм давала Габа на сина си, добре му действаше - успокоява и подобрява мозъчната дейност.

# 471
  • Мнения: 3 526
Аз съм давала габа, но по- голяма доза.  Но действието и имаше ефект, когато едновременно с габа давах и магнезий. Само с нея не постигнах ефект.

# 472
  • Мнения: 1 399
Христос воскресе на всички, бъдете здрави! ♥️
Вече имаме диета и добавки и от доктор Кадъм.
Ще пробвам да ги кача тук. Ако някой ги е приемал, нека сподели как действат.

Давала съм тези добавки на дъщеря ми с изключение на витамините (трябва да видя какво съдържат). Тази доза молибден давам на ден, а не на седмица. Има ли някакви мутации при вас в SUOX гена?
Това ли е: https://www.iherb.com/pr/Garden-of-Life-Dr-Formulated-Brain-Heal … y-Chewables/79463

Последна редакция: пн, 20 апр 2020, 16:27 от ice_sparky

# 473
  • Мнения: 270
Това е от Геника резултата :

# 474
  • Мнения: 1 399
Аз не вярвам този полиморфизъм (не е даже хомозиготен) да е причина за състоянието на детето. Има хора с десетки полиморфизми, които нямат никакви здравословни проблеми.

Последна редакция: пн, 20 апр 2020, 23:07 от ice_sparky

# 475
  • Мнения: 270
Благодаря, вече не знам каква е причината. Много време мина.
А за витамините - ще кача снимки, от сайта zdravis.com ги поръчах.

# 476
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 701
Поли, дано има положителен ефект изписаното! Д-р Адил Кадъм е една от малкото на които имам безрезервно доверие и вярвам че и на вас ще помогне!

# 477
  • Мнения: 270
Благодаря, дано има ефект.
Надявам се с нейните добавки и добавките на лекарката в Лондон и диетата да потръгнат поне малко нещата.
Бавно, но да има ефект.
Лекарката в Лондон вмъкна добавките на доктор Кадъм и сега ще ги пие и двете.

Другата добавка е тази

# 478
  • София
  • Мнения: 5 184
Поли, а каква е диетата?

# 479
  • Мнения: 270
Заслон, мила, извинявай, че чак сега ти отговорям. Диетата е без захар, глутен и  мляко. Тази започнахме. След това доктор Кадъм ни изпрати друга, която чакахме  доста време. Нейната е тахан - Лешников, сусамов, бадемов, броколи, риба, яйца от пъдпъдък, месо, орехи, спанак, цвекло, хляб от квас, масло, като ни е написала грамаж по колко на седмица. Не я разбрах дали само това може да яде или това най - вече, защото я питах за глутена и млякото, тя казва, че нямат отношение. Но ми е неудобно да и пиша пак, че я питах много неща, само това не, и не искам да я притеснявам.

Общи условия

Активация на акаунт