Тежък регрес на дете

  • 147 221
  • 1 433
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Пловдив
  • Мнения: 14 399
Да, точно доктор Кадъм е починала. Светла и памет!
Тя е, да. Лека и пръст, наистина е име, познато на много родители на деца с увреждания.

# 1 306
  • София
  • Мнения: 5 188
Поли, нямам отзиви за Йотова.

# 1 307
  • Мнения: 6 087
Аз съм се срещала с Йотова и като човек е внимателна, грижовна, отзивчива. Тъй като нямаше как да заведа детето, а тя отказа посещение в къщи няма как да преценя като специалист доколко компетентно е подходила. Като цяло съм с много приятни впечатления от нея.

# 1 308
  • London
  • Мнения: 6 732
Да, но психиатрите са казали това, когато детето е било в далеч по-различно състояние. Отведете я сега..... Щом вече и комуникира нещата ще са далеч по-лесни. Има някаква психиатрична диагноза със сигурност, физиология няма как да обясни по никакъв начин това състояние и то се вижда от купищата безполезни буквално изследвания за куп неща нямащи връзка с главния мозък, при някои заболявания психиатрични  определени лекарства намаляват тази обърканост, хаос в мозъка и тн, която наблюдавате. Ако е нещо такова е по-добре да се реагира, те не се пият само за агресия, а за да добие човека бистър ум и ясна мисъл.

# 1 309
  • Мнения: 607
Поткрепям Ла Катрала, доколкото съм чела темата, детето е пило само Риспердал, Абилифлай - те са за по- леки случаи и няма да помогнат. Антидепресантите също няма да помогнат според мен, аз бих опитала всичко, ако трябва и бензодиазапини ще дам, но поне да видя има ли ефект. Трябва един добър психиатър да предпише нормален медикамент. Къде ще го намерят, не знам.

Последна редакция: чт, 18 фев 2021, 14:04 от beo

# 1 310
  • Мнения: 270
Честит празник ! 🌷
Бъдете здрави и обичани!
☘️


# 1 311
  • Мнения: 11 835
Честит празник и на теб! Желая ти всичко най-добро!
Какво става при вас? Как сте?

# 1 312
  • Мнения: 19 296
Честит празник, Поли!
Бъдете здрави и двете и все така борбени!

# 1 313
  • Мнения: 97
Здравейте, отдавна следя темата, но единствено с надежда да прочета, че всичко с детето ти Поли вече е наред. Нямам информация за съжаление, с която да помогна, но да попитам тук някой чул ли е за този метод. А пък дали не може да бъде полезно и на вас Поли по някакъв начин: https://neobov.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81

# 1 314
  • София
  • Мнения: 5 188
Поли,  как сте?

# 1 315
  • Мнения: 663
Поли как си? Има ли развитие при детето? 🤔😊🌷

# 1 316
  • Мнения: 421
И аз редовно проверявам дали Поли е писала нещо. Мисля ги и Поли ,  и детето  , дано са добре / имайки предвид корона кризата/. Надявам се да  има някакъв ,  дори и малък напредък в посока поставяне на правилната диагноза , и  подобрение при малката.

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 15:15 от maybe June

# 1 317
  • Мнения: 270
Благодаря Ви на всички♥️

Страшно много съжалявам и се извинявам, че не съм писала скоро...
Правихме два теста, от които излизат някакви неща, но за съжаление в България няма кой да ни ги разчете, поне единия. Другия в Детокс центъра ще го разчетат, средата на май имаме час за там и се надявам да се ориентират вече към диагноза на детето. Единият тест е генетичен, за метилация. Много не го разбирам и аз. От него , доколкото виждам, излиза, че има гени, които не работят. Единият е за вит Д, че не го усвоява или може би трябва по - висока доза, за да го усвои, а другите са свързани с детокс, но не ми е много ясно. Лошото е, че няма кой да го види. Правят подобен тест в Геника, метаболизъм и развитие. Другият тест го правихме в детокс центъра, ОАТ. Ще кача първия, ако някои разбира нещо да каже..
Успяхме да направим и една консултация с лекар в чужбина, Италия, он лайн. Изпратих всички документи. Той е убеден, че е Pandas. Ще кача и неговата консултация. Има тест , който го доказва или отхвърля. Но е малко скъпичък и ще ми трябва време да събера парите за него. Бащата отказва да даде....просто не ми се коментира.
Искам да направим и един тест, който е доста подробен, но там трябва лекар да го поръча и сега се опитвам да намеря, който трябва да знае и английски, за да говори с лабораторията. Малко трудно, но няма да се откажа. Ще направим двата теста, колкото и трудно да е. Ще ни дадат някаква насока.
Вторият тест е , доколкото разбирам за състоянието на червата, показва всякакви паразити, гъбички и подобни.
Детето има напредък, сега говори.
Иска да ходи на училище, и иска да учим , пишем по бг, математика. По - спокойна е сега.Оплаква се от болки в стомаха и затова искам да пуснем и този тест. Вече не знам какво да мисля. Важното е, че сега е малко по - добре, но ме е страх да не се върнем пак назад... Затова искам Вече да започнем някакво лечение, то диагноза е ясно, че няма да получим. Въртим се на аутизъм, Лаймска, Пандас и всеки казва едно и отрича другите. Изписва лечение, ама неговото лечение пречи на другите.
Аз съм много щастлива за това как е детето в момента. Може би времето ще покаже, може би нямаме време. Каквото мога правя и ще направя , за да я върна, колкото може повече. От едно ме е страх много - да не се върне пак назад.
Това е накратко.
Сега ще кача единия тест и консултацията.
Пожелавам на всички да бъдете здрави !
☘️☘️ ☘️






Последна редакция: пт, 23 апр 2021, 18:42 от poly_mnt111

# 1 318
  • Мнения: 8
Здравейте!  Извинете ,може да прозвучи глупаво, но не видях да са ви писали, (може и да пропускам), за реакция след ваксина. Да не би състянието на дъщеря ви да е следствие на поставена ваксина и регресът да е тръгнал от там ?! Случаят с нас е различен .Моят син от малък има проблеми ,той е в спектъра ,но никога не се държал по описаният от вас начин, макар и да изпитва затруднения в общуването. Знаете предполагам, чула сте, че не e за подценяване и тезата, че аутизмът също  се появява след поставена ваксина. Има много мнения на родители, чиито деца са получили регрес в развитието след ваксинация.  Желая Ви успех и дано състоянието на дъщеря ви се възстанови на 100 % !

# 1 319
  • Мнения: 270
Благодаря Ви!♥️
Ами последната и е ваксина е правена , когато беше на 6. Сега е на 12 , почти 13.
Не знам, ако може след толкова време да се прояви...

Общи условия

Активация на акаунт