Модни консултации - 43

  • 46 991
  • 754
  •   1
Отговори
# 165
  • Някъде там
  • Мнения: 4 810
Хмммм... боти или ботуши зависи от краката най-вече и след това от конкретните модели боти/ботуши.
Като стана въпрос за това да попитам за нисък човек с добре изразени мускули кое е по добре ботуши или боти?
Ботушите оптически не скъсяват ли крака на ниския човек?

# 166
  • Мнения: 1 532
И аз съм в такава дилема..
Миналата година си поръчах много хубави (поне за мен ) кожени ботуши почти до коляното ,много ми харесват ,но съм 1.58 и сякаш още повече ми скъсяват краката и не ги нося 😔

# 167
  • Мнения: 1 109
Пак питам - реален магазин, в който да намеря такъв тип ботуши - остри, широки и с не много висок ток?
Скрит текст:

някъде в страдивариус ги видях изложени ама сега не мога да се сетя в кой точно ... ама не знам дали е това което търсите изложените май бяха прави, не бяха набръчкани
https://www.stradivarius.com/bg/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D … =040&style=13

# 168
  • Мнения: 948
Ботите скъсяват крака.

# 169
  • Някъде там
  • Мнения: 4 810
А ботушите издължават ли?

# 170
  • Мнения: 948
Поне не скъсяват, според мен.

# 171
  • Мнения: 282
Момичета, как носите прозиращи  ризи? Цвета на моята риза е кремав. Черния и белия сутиен си личат. Телесен в момента нямам да пробвам. Ако ризата е съчетана с черен панталон дали ще е добре с черен топ отдолу. Сатенен например?

# 172
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Лично аз нося прозрачности с гладко боди нюд.
Черни  топ или боди под свтла риза ми идва малко в повече.

Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 09:59 от sl

# 173
  • Мнения: 948
По-добре черен сутиен, вместо топ. Но и двата варианта не са ок за по-официално. Нося черен сутиен под други цветове (не ризи), но когато съм по-лежерно.

# 174
  • Мнения: 1 431
Прозрачна светла риза с черен сутиен ми е в повече за офиса. И аз не бих се пуснала така на работа, но за по-предизвикателно вечер става.
Гледам около мен носят плътни черни бодита под бяла риза... но ефектът на бялата риза се губи.
Най-добре боди или сутиен в телесен цвят, за да изпъкне красотата на самата риза.

Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 11:18 от HappyRSmile

# 175
  • София
  • Мнения: 6 094
А ботушите издължават ли?
Зависи от много неща: с какво се носят, докъде стига ботуша, формата и дължината на крака ... Един модел може да те скъси, а  друг - напротив.

# 176
  • Мнения: 235
Палтата са ми любими, обичам ги!
През цялата зима нося и рокли от плътни материи.

с какви обувки ги съчетавате, или с ботуши? нещо все не мога да се харесам с ботуш или боти, когато съм с рокля, а времето не винаги позволява обувки

затруднявам се и с обемните шалове, имам няколко тази година, които са много приятни като материя, но не мога да увия добре около врата си и все ми се мотаят
има ли някъде идеи как бих могла да ги нося и слагам правилно

Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 14:43 от tralala i az

# 177
  • Мнения: 2 067
Момичета, тази рокля може ли да мине като официална, или си е съвсем обикновена, ежедневна?
Тематично парти ще е - Абитурентски бал?
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 18:29 от Miss M

# 178
  • Бостън
  • Мнения: 13 470


Aз - доволна! Синичко! Класика!

PS SL, никой не е оспорил на Селин нито таланта, нито славата, нито успеха. Но това не означава, че 100% от времето е епитом на добрия вкус. Всеки си изказа собственото субективно виждане, нищо повече.

# 179
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468
Селин е абсолютна гротеска и тотално загубила чувство за естетика.

Какво като е (била) звезда? Нали точно одобрението на хората я прави звезда? Това във връзка с това, че не й пукало, щото била Селин Дион. Нямаше да е никоя без публиката си и варианта "не ми пука за мнението ви" е най-малкото неуважителен.

Общи условия

Активация на акаунт