Модни консултации - 43

  • 46 995
  • 754
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 948
С кубинки ще е много яко.  Велурени боти /ботуши също ще е добре. Но идва сняг.

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 20:09 от Maria_Mia

# 136
  • Мнения: 1 441
Мда, за кубинки не съм се замисляла....
Много ми харесва идеята с велурените чизми от предложенията на Agent Provocateur. Имам едни - пак са черни, но кожена пола с велурени обувки е малко по-носимо и по-галещо за очите ми от кожа с кожа...
А дали ще й ходят карамелени велурени боти например? С какво нагоре?

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Карамелени боти и бяла риза.

# 138
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Велурен ботуш над коляното. Може да е черен или в цвета на пуловера - сиво например. Ако си висока с дълъг крак - може велурени боти.

# 139
  • Мнения: 22 425
Имам ботуши в комбинация със зелена кожа и велур, както и два чифта различни нюанси на кафявото.
За мен висок ботуш с пола, рокля която го покрива си изглежда съвсем ок и не ми е бабешко, лелинско.

Роклята е от много тежка трикотажна материя и си е точно зимна. Или евентуално за студена пролет. Ще я пробвам с няколко варианта на жилетки, комбинирани цветово с ботушите.

# 140
  • София
  • Мнения: 1 079
За кожената пола, аз също бих обула с велурени ботуши или боти, но от тези свободните, леко набрани. В маслено зелено или бургунди, дори и с черни ще стои, така ще е по-небрежно и не много кожено-предизвикателно.
Друг подходящ модел са широките и прави ботуши, напомнят гумени.
За горната част бих сложила риза, блуза/пуловер с лодка деколте или високо поло.

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Кожена пола, търпи всякакви колаборации. Стилето с риза и елегантно палто,пуловер с красиви боти,включително и сникърси.Но всичко трябва да е подбрано с вкус и добре премерено.
П.П В събота бяхме в Катания и все едно Бах на модно дефиле.Жени от всякакви възрасти,облечени по последен писък на модата,включително и баби,облечени от горе до долу в Moschino,търчаха след внучетата си.Напълниха ми душата тези хора! Мъжете също не им отстъпват с начина си на обличане.Нагледах се на невероятни съчетания на различни стилове. Днес сме в Палермо и се надявам да се насладя на още повече красоти.Нямах такива очаквания от сицилианците.От италианците е ясно

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 11:12 от Nina_Z

# 142
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Баби в Moschino...каква картинка...

# 143
  • София
  • Мнения: 38 472
Полата ще отива със сиво.

Хора. Утрепах се да търся кафеви ботуши с ток. По моловете няма нищо.
Намерих си едни в Немския център, обаче ми се видяха много високи. Тук има един магазин в квартала, обаче са тип "за езда". Ох, мъка.

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Не е гротескно ако това си мислиш!Не всичко е вериги и кожени каскети на марката,а и бабите са около 50-55годишни.Прекрасни са,прекрасни!

# 145
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
И друг път съм писала, че италианците имат вроден стил и усет към красивото.
Дай Боже, на много млади дами да изглеждат като италианските "баби" на 50 години Simple Smile
За полата зависи каква визия се търси.
Имам подобна .Нося с плътен черен чорапогащник(чорапи) чеерни стилето и обемен цветен пуловер .

# 146
  • Бостън
  • Мнения: 13 476
Преди 2 дни гледах една добре известна "баба", понастоящем на 51 год., облечена във висока мода и ми остави един смесен вкус в устата. Хем ме радваше, хем малко преминаваше моите лични естетически граници. И много интересно е модифицирала някои от тоалетите за да ги докара до "по-секси" може би. Или поне до по-revealing? Показвам.
                       

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 16:37 от Agent Provocateur

# 147
  • Мнения: 35 958
колкото и феноменално /евентуално Grinning / да изглеждам, когато стигна до нейната възраст, бих заложила на по-консервативно облекло

# 148
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Ужас. Ми аз съм стигнала нейната възраст, ама и през ум не би ми минало да се излагам публично и да показвам колко не ми пука.
То всъщност, наистина, важното е грам да не ти пука  Simple Smile

# 149
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Аааа, не! НЕ! Да ме прощава Селин, но тези крака и този бюст на такъв показ - цъ!
Колкото и да не ти пука, ще ти запука при тази гледка. Close

Идея за кожената пола:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт