Акумулаторна бормашина Parkside – незаменим съюзник при всеки ремонт

  • 8 918
  • 388
  •   1
Отговори
# 315
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Един подобен уред би бил страшно полезен във всеки дом, подобна техника винаги си намира приложения Simple Smile Миналата година поръчахме нова кухня при дърводелец, но изпълнението е под всякаква критика... Та все нещо по нея се разпада и мъжо трябва да го дооправя. Та основно за кухнята би бил полезен Simple Smile

# 316
  • Мнения: 240
Бих я използвал за поправка на любимите ни мебели!

# 317
  • Мнения: 939
определно бихме я използвали за доста неща

# 318
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
За доста неща в дома се използва, конкретно ще използваме скоро бормашина за да направим на детето типи.

# 319
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 174
В довършителен етап на жилището ни сме. Сглобяваме разни дребни неща, ще качим картини по стените и други неща, така че бормашината ще се ползва за доста неща.

# 320
  • Мнения: 282
Моят мъж е майстор и постоянно използва бормашината навсякъде. Повечето му уреди са от Лидл и са му незаменими помощници.

# 321
  • Мнения: 238
Акумулаторната бормашина би ни била най-нужна и полезна за смяната на кухненските шкафове, която ни предстои следващия месец.

# 322
  • Мнения: 423
Много полезен помощник е бормашина Parkside. Често би влизала в употреба, при сглобяване на мебели

# 323
  • Мнения: 1 423
Бормашината бих ползвала и аз освен мъжа ми, последното нещо, за което ми беше нужен подобен уред беше за закачане на коледния календар за детето. Незаменим уред за всеки дом.

# 324
  • Мнения: 1 260
Съпругът ми непрекъснато майстори нещо и бормашината много  му е нужна.

# 325
  • Мнения: 2 682
Правим основен ремонт на новия ни апартамент и би влязла в употреба в много от случаите. Къртихме стари плочки, правихме нова кухня, основен ремонт на тоалетната...

# 326
  • Мнения: 189
В момента сме в процес на изнсяне от квартира и нанасяне в нов апартамент. Акумулатирната бормашина Parkside ще ни е незаменим помощник при сглабянето на мебелите в детската стая, кухнята, хола и спалнята.

# 327
  • Мнения: 504
При сглабяне на мебели , майсторене на етажерки,шкафчета и др. Акумулаторната бормашина Parkside е незаменим помощник.

# 328
  • Мнения: 58
В момента сме в ремонт,  поставяме изолация, и не само, така че би била доста полезна бормашината.

# 329
  • Мнения: 427
Такава машина винаги е нужна вкъщи. В момента правим ремонт на кухнята и банята и я ползваме често.

Общи условия

Активация на акаунт