Коледата на вратата чука, ДЕКЕМВРИйче малко в ръцете ни ще гука! 💝🎁🎄

  • 53 523
  • 721
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 320
Рамзес, ми добре съм. Раздвижването беше малко гадно, но се преживява. Кръвното ми падна, но вече съм добре. Движа се и чакам да ми донесат бебка. Hug

# 226
  • Мнения: X
Марти и аз така съм чувала, че най-гадно е раздвижването. От тук нататък дано те чакат само хубави моменти.
Аз се изкъпах, обезкосмих и спряха и болки и течение и всичко. Ама да съм готова.

# 227
  • Германия
  • Мнения: 73
Привет момичета!
Какво е това чудо, докато цопна в новата тема и вие ще я изпишете😉. Благодаря на Беър за нея, както винаги е чудесна😘.

Марти, честита ти Катлея! Да е жива и здрава и много да я слушате.

Мулан, честита и на тебе малката Михаела! Аз съм пристрастна към името, защото при първата бременност това беше и моят избор, накрая се роди Михаил. Да е жива и здрава и много да ви радва.

Ирмир, честит ви първи месец!

Янка, надявам се, че или скоро ще се случи при теб или вече е минало и сега си почиваш. 🤗

Калиси, надявам се, че и при теб ще се наредят нещата така както ти искаш и ще намериш правилния лекар или акушерка. Аз имам секцио от преди 7 години и сега реших нормално и досега никой не е отварял дума за повторно секцио.
Не мога да си го представя, защо се правят толкова много ненужни операции, както и защо бебетата се отделят от майките🤔.

Аз съм от миналата седмица по майчинство, но ми беше зле цялата седмица и почва да ми писва да съм бременна, харесва ми само крайния резултат, но АГ-то смята, че ще си изкарам и Коледа и тогава може и да започнат да се случват нещата🙈🙈🙈.
Абе да ви попитам как успяват да дадете урина. Аз вчера седях 15 мин. в тоалетната при докито и тъй като младежа ме подпира в ребрата, не можах да се свия. А от пред с ръката, а от зад, в това време опитвам и да не сядам на тоалетната дъска... еми не става. Чувствах се, като сумо борец, но с крайниците на Т-рекс. Накрая се разплаках и се пльоснах на дъската и пак не успях. След като се наревах ми дойде блестящата идея да го направя права... Еврика! Успях.
Съжалявам за оплакването, но голяма ревла съм станала😭😭😭.
Хубав ден на всички!

# 228
  • Мнения: 882
Оо за пишкането в контейнерче не искам и да се сещам . Добре , че ми се наложи от вкъщи да я нося. Беше трудно преживяване . То какво да се свиеш като погледнеш на долу и нищо не виждаш 😆😀 Марти бързо да отмине дискомфорта. Аз снощи от болките в десния бъбрек изведнъж започнах да ги чувствам и ниско долу от пред . Дали са били контракции нз . Но на моменти доста ме заболя после съм заспала и сутринта само краката ме боляха

# 229
  • Мнения: 499
Мони, мен също ме болят краката, все едно имам мускулна треска, особено като се залежа повече време на една страна.. 😐

Алекс,Мечее, къде сте? Да нямаме нови бебета 😋

# 230
  • Гърция
  • Мнения: 201
На 26 Ноември се роди моята дълго очаквана рожба Момиче в 37+4 г.с тегло 3020 тук в гърциа не веднага искат името до 10 дни трябва да я регистрирам та още се дводвуомиа за името нали на 26 беше Свети Стилиан А съм обещала на Богородица или на Исус Христос та сега се опитвам да направя някъкви съчетание,но още нищо. Раждането беше нормално вечерта в 1:30 се поукнаха водите и почнаха се силните болки и тъка   5 часа  бебето неможа да се обърне с лице към гърбът ми и не можеше да излезе .Напъните бяха многократни и накрая я издърпаха с вакъм(вендуза) и я сложиха върхо коремът ми и тогава забравих за всичко чувството неописуемо,а главичката и имаше голяма подутина и се оплалих много че тъка ще остане.Но вече е много по добре главчката и все още е червена.Мен ме срязаха незнам колко шева имам .Бих предпочела 1000 пъти секцио ,но незнам защо настояваше нормално раждане и все казваше ,че лесно ще родя. Още немога да се съвзема,но е важното че сме здрави описах с подробности надявам се да съм била от полза.
Марти честита ти Радост да сте живи и здрави 💗⚘😘🤗❤

# 231
  • Мнения: 354
Честита беба ! Жива и здрава да е ❤
Бързо възстановяване🤗

# 232
  • Мнения: 196
Янка, честито бебче! ❤👶
Важното е, че всичко вече е минало и двете сте добре. А за името, на който и светец да я кръстиш, няма да сгрешиш. Особено пък за момиче има толкова красиви имена, свързани с Богородица, Иисус и Св. Стилиян.
Бързо възстановяване и скоро да ви изписват! 😊

# 233
  • Мнения: 882
Янка честита рожба. Жива и здрава да ви е  и много радост да ни носи !!! Това с вакума е супер страшно . По принцип тези методи тук в България отдавна гледат да ги избягват заради усложнения . Радвам се , че всимко при вас е минало Добре . На теб бързо възстановяване ти пожелавам  ...

# 234
  • Мнения: 1 139
Честита рожба, Янка! Да ти е жива и здрава. Бързо да се възстановиш и да забравиш негативното 🤗

# 235
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Честита девойка, Янка! Желая ти бързо възстановяване, както и на нея! Скоро да сте си заедно! 🥳

# 236
  • Мнения: 499
Честито,Янка! Неприятната част е вече зад гърба ти, занапред само хубави мигове с малкото човече ❤

# 237
  • Мнения: 290
Янка, честита рожба! Да ти е жива и здрава и много щастие да ви носи! Heart

# 238
  • Мнения: 212
Янка, честито! Здравя, късмет и попътен вятър и на двете ви!!! Остави лошите спомени в миналото.
Че Гевара, ти също беше в чужбина нали?
Иначе, аз с поредното ми мрънкане...Не ми е приятно да го призная, но мисля, че изглупяването при мен достига върхови предели...От време на време се усещам как просто стоя и гледам в една точка, нито мога да чета, ни да мисля нормално...Ох, още десетина дни...Въпросът е, че човек не се възвръща в нормална форма от раз и след това...пфф

# 239
  • Мнения: 197
Янка, и тук да ти честитя 😁! Да ти е жива и здрава дъщеричката! Да те прави много щастлива! Бързо възстановяване на теб ❤️

Общи условия

Активация на акаунт