Коледата на вратата чука, ДЕКЕМВРИйче малко в ръцете ни ще гука! 💝🎁🎄

  • 53 524
  • 721
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 800
Беарче стискай кълки малко и живот и здраве, може да сме заедно в болницата Stuck Out Tongue Winking Eye
Georgia браво на бебчето добре расте!
Иви браво за добре преминалия преглед, бебчо си мисля, че си чака точно термина Thinking
Марти радвам се, че всичко е наред! Колко часа след операцията ти дадоха да ядеш и какво? Thinking
Бууу честита да е бебка! Желая ви много здраве и щастие! Hug
Аз всеки ден се моля бебчо да не избързва и да си изчака Hands Pray
Последната седмица изкарвам по 5 часа някъде сигурно в офиса все нещо да довърша, днес си мислих, че ще е последно 30 мин работа, накрая пак пак към 3 часа отидоха и изкочиха нови неща.. Хем не искам да оставям нещата на произвола на съдбата (новата колежка), хем се дразня и искам аз да си направя всичко, хем пък искам да не се занимавам с това, а да си върша другите задачи, луда работа.
Поне с покупките съм готова (без каничка) и с прането на 80%, свеки ще дойде тия дни да изглади нещата, чак ми е малко жал, защото имам ужасно много дрехи в крайна сметка Sweat Smile
От два дена изобщо не спя добре имам ужасен рефлукс ии това не спане, ме изморява много! Confused
Утре съм на маникюр, чудя се да го махам ли и да си го оправям, анестезиоложката ми каза, че няма проблем - да съм си го оставяла трябва каза майката да е хубава за бебето си, а странични хора ми говорят само махай лака. Иии накрая не знам какво да правя Thinking

# 331
  • Мнения: 290
Буу, честита девойка! Да ти е жива и здрава и много радост да ви носи! Heart

# 332
  • Мнения: 197
Бу, честито детенце! Нека бъде здрава, щастлива и с много късмет 💜

# 333
  • Мнения: 697
Eделвайсче, еее супер, ако стане така, че да сме заедно. На теб кога са ти казали да постъпваш и при кого щеше да раждаш? Simple Smile

# 334
  • Мнения: 5 321
Буу, честита ти девойчица! Жива и здрава да е, много успешна и щастлива! Hug
Меченце, в отделението не може да влизат, но отвън можем да се виждаме. Биба имам, чаакм я да се събуди, за да видим ще одобри ли.
Еделвайсче, в реанимация давст да се хапва шоколад на малки парченца. На другата сутрин след операцията дават закуска (филийка с нещо) и после ви раздвижват. На обяд дават супичка, вечерта кисело мляко. На деугия ден пак така, а на 3тия вече всичко може да се яде. Като се изходиш по голяма нужда вече е мнооого по лесно.
Днес ми смениха превръзката с непромокаема и се изкъпах. Имам кръвинасядане под разреза а точно там зверски ме и боли. Там се е била заклещила, доктора за това ми каза, че не съм имала шанс за нормално.
В болницата се държат добре. Е има някои темерути, но то ги има навсякъде.
Ако всичко е наред с нас в неделя ни изписват. В сряда трябва да ми махнат кокците и така.
На всички в очакване - късмет и всичко да, мине като по вода! Heart

# 335
  • Мнения: 1 139
Буу, честита девойка да е жива и здрава, на теб бързо възстановяване! 🤗
Колко е хубаво всеки ден си имаме, поне по едно бебче!

# 336
  • Мнения: 790
Благодаря ви момичета много сте мили. Днес в окръжна беше буквално някаква лудница. Мен ме почнаха леки контракции в 4:30 през нощта, тогава позвъни и позвъни звънеца на отделението с първото раздащо мамче. Та нон стоп имаше операции и раждания. На визитацията в 9 казах че съм имала болки но вече ме бяха отпуснали. Казаха че след визитацията ще ме проверят все пак за разкритие, обаче то беше толкова натоварено че изобщо не можеха да стигнат до мен. Всички лекари бяха преди обед в операционната. А днес за капак беше смяната с най- киселите сестри и санитарки и колкото и пъти да им казвах че имам болки ми викаха - ми хубаво, да не си в гората , в болница си, като има кой ще те прегледат. Към 14 часа вече имах много силни контракции и една която ме обля като гореща вода и буквално цялата плувнах в пот. Тогава едното момиче от стаята не издържа и отиде да намери лекар да ме види. Имах чувството че ще родя в стаята. Прегледаха ме и директно в родилното на масата ме пратиха. Та влезнахме в 14:30 в родилна зала и в 14:50 се появи моята нова любов. Беше бързо, нямам шевове, на моменти ме хвана малко страх, но бързо си казах ей,ще гушкаш бебка след малко и бях готова да слушам какво ми казват. Така на третия напън и чух гласа и. Да ви кажа бая по-гръмогласна е от сестрите си. Ще видим дали и тя ще е ревла или кротко бебче като ми я донесат.

# 337
  • Германия
  • Мнения: 73
Буу, честито! Да ви е жива и здрава беба и много да ви радва. И аз съм също любопитна, как ще реагират каките, чакам отзиви.☘️🌺☘️
Вече всеки ден чакам за новини😀 и като видя тридесет публикации, значи 🐣🐣🐣

Лукреция, говорих с нашата акушерка и тя каза, че можеш преди да му дадеш АМ, да пригитвиш малко количество чай в друго шишенце и да разтвориш също АМ в него, тъй като е гладничко ще пие от чая с мляко (колкото пие) и след това му даваш нормално АМ. Така няколко дена по един два пъти, след това тя смята, че повечето бебета привиква ли с вкуса на чая и можеш по малко да ми даваш само чай. Но Рамзес е права, че гушкане, масажи и т. н., действат много по добре. Ние с баткото почти не усетихме
коликите, защото го носихме непрекъснато в слинг.

Поколоко, да баткото е 2012 роден, но декември (12.12.12). Аз се регистрирах това лято, но може и да сте имали в групата някой "ЧеГевара", не съм го патентовала😉
Аз бях днес с Михи на кино, но към края на филма нещо позаспах 😴 😴😴.

# 338
  • Мнения: 882
Бейби бу радвам се че бързо е минало и най важното без нито един шев . Мен от това най ме е страх ще дадеш напътствия с дишане и напъни..  Марти дано ви изпишат в неделя и бързо да се възстановявате мами

# 339
  • Мнения: 3 788
Бейбибу, честита дъщеричка! Да е жива и здрава и много да ви радва! ❤️ При теб наистина бързо се случват нещата 😁 браво!

# 340
  • Мнения: 5 321
Ей, момичета дадох биба и видяхме спокойствие. Grinning Свекърва ми пък естествено дава наставления да не съм и давала биба. Ще и я дам без биба да я гледа и ще я питам после.
Бу, радвам се, че всичко е минало леко.
И на 27ми като се роди Кая беше лудница. 3-4 планови секции, аз спешна и след мен имаше още 2 - 3 спешни. В неделя ще се бием коя да излезе първа. Grinning

# 341
  • Мнения: 697
БейбиБу, радвам се, че бързо е минало. Пожелавам си и аз така да родя, с 3 напъна. 😊

Марти, оо щом свека от сега почва да отваря уста какво да правиш, значи ще има и още. Ти не се давай, ти си знаеш най-добре какво да направиш за бебето си. Както се чувствате добре, така си правине се поддавай на неискани съвети от баби, стринки и лели. 😘 Браво, че бебка е по-спокойна вече. Детето искало да си смучка нещо.😁 бтв много хубаво галено ви е хрумнало❤

Ние украсихме коледно вкъщи и ни е много готино☺

# 342
  • Мнения: 2 170
Ихааа, момичета, колко сте активни!😀

Буу, честита дъщеричка!😍🙂
Много да ви радва и слушка, каките също, а на теб бързо възстановяване и кратък престой в болницата ти пожелавам!❤

Марти, звучиш доста добре😀
Действаш ми успокояващо даже😂, нищо , че аз вече съм минала веднъж по този път😁

Беърче, ще си чакаме дружно. Явно бебоците ни тук си имат собствено мнение за нещата😆, та от малки командват парада😂😅

Днес бях на поредната консултация и тонове, разбира се, нищо ново не ми казаха. Викат ме утре пак, и други ден и така докато не родя. Аз обаче се ядосах и няма пък да отида😐
Нищо ново не казват, за какво съм им. Все слушам, че е голяма, че шийката се скъсява, засичат се или леки, или никакви контракции и наближава. Е, това мога и сама да си го кажа. Издразних се много. Тези консултации всеки ден не влизат в пакета “следене и раждане”, а се плащат 125£+25£ тонове. Останах с усещането, че ми изместиха и индукцията, че да получат някой друг паунд. Няма да им ги дам, не искам и да пътувам.

Днес бяхме уж да видим този “черен петък”. Беше огромна навалица, задух и отврат. Нито можеш да влезнеш, нито да излезнеш от търговските центрове. В повечето магазини така и не влезнах, само като виждах какво е опълчение там , се отказвах. Направо имах чувството, че раздават нещо безплатно. Всеки се бута, ръчка....щяха да ми отнесат корема. Ако са такива навалиците, предпочитам да си плащам пълната цена. Сега ще видим в онлайн магазините ще харесам ли нещо за Коледа.

Единственото хубаво нещо, до което се добрах и успях да се преборя, без да ми го изстръгнат от ръцете бяха две комплектчета за децата. На каката дънки с туничка за 6£, а на бебка гащеризон, боди и шапчица за 4£. Доволна съм поне от тях. Имаше много хубави неща и като за мен, но с това шкембе за никъде не съм.

# 343
  • Мнения: 112
Бейбибу, честита дъщеричка! Да е жива и здрава и много да ви радва 🎉🤱

Ох и аз днес се опитах да се бутам с хората в моловете. Взех парфюм на Мм уж за коледа, ама той още днес си го отвори.Взех си и сутиен за кърмачки, но нещо не ми бяха много удобни.
Беб е толкова високо,че на моменти дори не мога да седна, защото ме подпира в ребрата/гърдите Sad

# 344
  • Мнения: 882
Марти  радвам се че бебка е по спокойна. И на мен много ми харесва съкратения вариант на името . Супер сладурско е🤗  А свекървата да си дудня к
колкото иска ... Алексче наистина това разиграване всеки ден си е направо да си ти взимат парите . Тук следят всеки ден само ако има нещо , което да ги притеснява и преносиш. А при теб всичко си е наред . Мен лично вече доста ме изнервя да се возя в кола бебето не спира да ме бута.

Общи условия

Активация на акаунт