Коледата на вратата чука, ДЕКЕМВРИйче малко в ръцете ни ще гука! 💝🎁🎄

  • 53 513
  • 721
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 170
Марти  радвам се че бебка е по спокойна. И на мен много ми харесва съкратения вариант на името . Супер сладурско е🤗  А свекървата да си дудня к
колкото иска ... Алексче наистина това разиграване всеки ден си е направо да си ти взимат парите . Тук следят всеки ден само ако има нещо , което да ги притеснява и преносиш. А при теб всичко си е наред . Мен лично вече доста ме изнервя да се возя в кола бебето не спира да ме бута.
Мони, следят ме толкова изкъсо под предтекст, че искам раждане VBAC(нормално след секцио) и съм с много наближил термин и голямо бебе. Това било. На парите ще им тегля една, но аз всяка сутрин губя по 3 часа в път. Голям проблем ми е , че трябва и да се карам сама, което допълнително ме натоварва. Бебка ако реши да се разтегне по време на път и направоо очите ми се изцъклят. С колан съм и той не ми е много удобен вече( имам приставка и за бременни).
Малко остана. Решила съм, че ще отида там в понеделник, ако не съм родила и после пак чааак за раждането или индукцията.

В моловете при вас също сигурно е било ужасно, но и при нас въобще не е по-цивилизовано. Бутат се, ръчкат, никакво съобразаване и спазване на ред. Даже вече към края взимах каквото харесам без да мерим нищо. Като не става или не ни харесва, ще го върнем.

# 346
  • Мнения: 113
Бейбибу, честита радост и от мен ! ☺ Да ви е жива и здрава малката принцеса и нека има много късмет и щастие в живота ! Бързо да ви изпишат и да се приберете у дома 🥰

Марти, наистина звучиш много добре и ми даваш надежда за секциото. А, Кая май наистина ще е певица и то с характер 😀 Свекърва ти много насериозно се е взела след като още от болницата те е почнала със съветите.. пожелавам железни нерви, ако не тактично я отсвири.

Ние с бебка не можехме да изчакаме понеделник и вече сме в болницата.. тоновете днес й бяха тахикардични. Sad Психически съм на предела сякаш и не знам какво ще става утре..

# 347
  • Мнения: 347
Алегра спокойно , всичко ще е наред, лекарите ще преценят и ако трябва ще я извадят, не се притеснявай, мисли си за това, че скоро ще гушкаш бебче😍😍😍👶 и само това си мисли!
Алексче, тея лекари и те на търговци ми приличат..всеки ден чак... странно ми е , а и не е евтино...Аз при АГ , при която се следя ми взима по 20 за тонове , но поне е в седмицата веднъж, а доктора при когото ще раждам до сега нито един лев не ми е взел и да ти кажа за мен си е голямо облекчение, понеже ще станат двама на които да давам .. иначе щом всичко е наред не се притеснявай , ако имаше нещо щяха да ти кажат .. ❤☺
Марти и на мен ми вдъхваш спокойствие въпреки че ти сама си знаеш какво ти е , но важното е , че тук за нас си нашата героиня😃❤
Момичета аз някак си не искам да идва другата седмица...изобщо не знам какво ще става, АГ- ми казва, че ще ме вкара в болницата , защото на 3-ти ми изтича 45-дневният болничен, а израждащият ме , ми казва че иска всичко от самосеебе си да се случи и е по-добре за мен..аз също искам да стане така, не искам да влизам да ме предизвикват, той каза че може да го направят ако искам, но аз искам всичко естествено да се случи.. а и понеделник съм на зъболекар вечерта🤣за капак ..едвам се храня , много ме боли зъбчето , не сдъвквам храната хубаво, а това не  е хубаво за храносмилателната система.. ако устискам до понеделник де

# 348
  • Мнения: 2 170
Дами, какво ще ми препоръчате за киселините?
Пробвах със зелена ябълка, сода и мисля, че талцид се казваше, ноо нулев ефект. Направо ми гори трахеята🔥😂

# 349
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Babybu, уж щяха да те изписват, а ето с бебе на ръце! Да ти е жива и здрава! При кой лекар беше? Аз в понеделник ще звъня на Жекова да видим дали няма да иска да отида на преглед с таз тапа...
Марти, твоята интуиция е най-верният ти съветник. Свекървата - настрана. Тюю, съвети.
Алекс и Беър, кураж и търпение. На финала сте така или иначе. Завиждам за укасата, аз моята от леглото ще я командвам... Отделно ще сглобявам картонената торта за баткото за РД.
Алегра, стискам палци всичко да е наред и да имаш спокойна нощ! 🤗

# 350
  • Мнения: 882
Алексче нищо не помага за тия киселини аз дъвча люта дъвка и ме успокоява както и зависи на коя страна лежа . Гавискон имам ама и той не действа . Бебето просто си ни натиска и това е. Алегра с теб сме и стискам палци вс да е наред и да мине както трябва . Ще чакаме и от теб новини . Алексче то е ясно ще ги прежалим парите за нашите бебета ама това да те карат толкова бременна всеки ден да пътуваш да си на 20 мин 30 най много ок ама 3 часа път . Иви стискам палци сама да си тръгне , че с това предизвикване ...

# 351
  • Мнения: 482
babybu, честита дъщеричка Flowers Blossom

Дами, какво ще ми препоръчате за киселините?
Пробвах със зелена ябълка, сода и мисля, че талцид се казваше, ноо нулев ефект. Направо ми гори трахеята🔥😂

Алекс, за киселини на мен ми помага единствено Fаmotidine, би трябвало да го има и при вас, изписано ми е от Аг-то едно вечер при нужда. помагал ми е спешно и сок от кисели краставички (без майтап). талцида на мен ми действа само за минута и после няма ефект, направо няма смисъл да се взима според мен.

# 352
  • Мнения: 58
Честито бебче Бу и бързо възстановяване! 🍀

# 353
  • Мнения: 5 313
Алегра, стискам палци, не се тревожи. Ако се наложи ще я извадят. С вас сме. Heart
Момичета, радвам се, че ви звуча добре. Grinning Започна да ми слиза кърмата и бебка като суче си има болки. Ударих един течен аналгин сега,ама няма начин.
Истината е, че възстановителния период е по - добре от това, което очаквах, а самата операция, очаквах да е по - лека. Малко трудно я издържах. За 2ро живот и здраве, се замислям за пълна. Но знам, че не при всички е така.

# 354
  • Мнения: 936
Марти,Myl@n,Babybu честита радост, милички🎁🎉💜🍰👣Да са  ви  живи и здрави бебчетата ! Много щастливи моменти и бързо възстановяване на вас!
Искам виртуално да почерпя, днес моите принцеси стават на 1м🎁🍰🎂Не усетих времето, растат със всеки изминал ден.
На чакащите своите бебчета, стискам ви палци мами, не остана💜

# 355
  • Мнения: 882
Ей сладурче ... как сте с твойте сладурки... честит първи месец ..да растат здрави и много да си ви радват ... как вървят при вас нещата

# 356
  • Мнения: 444
Babybu, честита рожба 🤗
Бейбибу, честита радост и от мен ! ☺ Да ви е жива и здрава малката принцеса и нека има много късмет и щастие в живота ! Бързо да ви изпишат и да се приберете у дома 🥰

Марти, наистина звучиш много добре и ми даваш надежда за секциото. А, Кая май наистина ще е певица и то с характер 😀 Свекърва ти много насериозно се е взела след като още от болницата те е почнала със съветите.. пожелавам железни нерви, ако не тактично я отсвири.

Ние с бебка не можехме да изчакаме понеделник и вече сме в болницата.. тоновете днес й бяха тахикардични. Sad Психически съм на предела сякаш и не знам какво ще става утре..

Колко бяха тоновете, че я изкараха тахикардична? При мен 2 седмици поред се опитаха да ми втълпят, че малката е тахикардична с тонове от 160 до 185, но последните два пъти бяха от 125 до 160...
Може би усеща, че си разтревожена и ускорява пулса.
Стискам палци всичко да е наред 🤗

# 357
  • Мнения: 936
Ей сладурче ... как сте с твойте сладурки... честит първи месец ..да растат здрави и много да си ви радват ... как вървят при вас нещата
Monikrisi добре са бебките
Дария е 1390кг,Бориса 1770кг вече, едната вече е на термолегло, днес я хранихме с тати с шише, бях много щастлива.Миналата седмица бяха чулу шум на сърцето на едната, и бях в шок, но днес не се чува, дано е изчезнал.
Надявам се за празниците да са вкъщи.

# 358
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Сладурче, да наддават хубаво всеки ден девойките! Много хубави имена! Желая ви Коледни джуджета скоро вкъщи

# 359
  • Мнения: 3 788
Сладурче, така се радвам като пишеш ❤️ много хубави имена си имат малките сладурки, май не си споделяла досега 😍 радвам се, че всичко е наред при вас. Дано да успеят да наддадат достатъчно и за Коледа да сте заедно у дома 😍

Алегра, сигурна съм, че всичко ще е наред, стискам палци 🤞

Марти, болките само докато суче ли са или и след като спре продължават? Почвам да се плаша малко вече.. Но дано отшумяват бързо 😚

Алексче, ти нали беше с някакъв пакет за следене? В него нямаш ли включени тези тонове? При нас е 25 лв на ходене като при преносване се ходи всеки ден след термина.. Дано не пренося, че нито ми се дават 25 лв, нито ми се ходи всеки ден. И аз пътувам дотам общо около час, час и нещо при по-голям трафик и се карам сама и хич не ми се занимава.

Общи условия

Активация на акаунт