Магията на изтока - тема 59

  • 17 213
  • 763
  •   1
Отговори
# 165
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 541
Шо, а какво се случва между Сакура и героят на Макеню?
Има ли нещо, няма ли нищо?
Последните два епизода ще ти ги качат другата седмица с английски превод.
Едва вчера сериалът приключи в Япония. 8 и 9-ти бяха с нисък рейтинг, но вчера са направили удар с финалния 10-ти епизод.

Най-после! Последните два филма за Кеншин Химура имат дати.
Rurouni Kenshin Sai Shusho: The Final излиза в Япония на 3 юли, а Rurouni Kenshin Sai Shusho: The Beginning на 7 август.
Годината ще бъде на Такеру Сато. Отново.



А иначе Такеру ще ни лекува от 14 януари, всеки вторник, в епизодите на Koi wa Tsuzuku yo Dokomademo.

# 166
  • MJF
  • Мнения: 8 587
Our Dearest Sakura 7-8 - силни 2 епизода и даже се разчуствах, че и сълзи пуснах. Героят на Макеню разбираемо харесва Сакура, тъй като пред нея може да бъде себе си, както и останалите 4-ма. Те двама от тримата мъже казват че харесват Сакура, но дали повече от чудесен приятел и като интимен партньор  Thinking нещо се съмнявам.
Скрит текст:
Чудесно написано до тези първи 8 серии. Чудесен срив на Сакура. Не е правилно да се пише "чудесен" но казвам така защото наистина мноооого добре написан и представен. И напълно логичен. Колкото по-силно вярва човек, колкото по целеустремен ,  колкото по-сдържан е, .....и от този род толкова по-силен е срива при такъв човек когато/ако се случи. А при Сакура след като се трупаха ли трупаха фактори и обстоятелства дойде предела ѝ. Чакам с нетърпение останалите 2 серии.
Героят на Макеню след срива на Сакура и покрай цялата тази работа намери утеха в другата си другарка и то такава че се стигна до раждането на дете.
До тук заглавието и шедьовър. Чудесна психологическа драма.

# 167
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 541
Аха, значи Макеню, освен да краси пейзажа, е направил и дете, докато се е утешавал?
Бреййй, задобрял е.

Нормално да ти харесва и да го обявиш за чудесна психологическа драма, защото сценарист е Казухико Юкава.

# 168
  • MJF
  • Мнения: 8 587
Мда, Казухико Юкава в стихията си. 8-и епизод беше толкова емоционален и във възходяща , че направо идеално се получава , че ще имам пауза преди следващите серии.

Героят на Макеню е готин както и останалите 3 от четворката. Всеки от тях оцени доста бързо колко ценен е човек като Сакура. Всеки от тях преживя доста лични моменти с нея, къде само пред нея , къде заедно и с другите от петицата. Та постигнаха едно безценно приятелство. Нещо като нашите приятели с цигулките  Simple Smile.

# 169
  • BG
  • Мнения: 4 456
Tuon,  в момента наваксвам с Тарн и Тайп, но 6 еп. съм, големи любовни драми се вихрят.

# 170
  • Мнения: 9 192
Гост,още не си видяла н-и-щ-о.
Тази двойка обича драмите,но след епизода от този понеделник ако имах успокоително щях да се валидолна.После четох спойлери,че три седмици как се чака????
Иначе действието се развива 3 год. преди Love by Chance,а в него Тайп е изигран от Earth,а Тарн изобщо не се появява,но имат тел. разговор.
И ОСТ-то ми харесва Joy
Имало и отделна новела и за Techno и Kengkla.
Относно Love by Chance2 обявиха и участието на Saint


Китайците ще правят римейк на японския роман Onmyōji на Baku Yumemakura.По него има направена манга, 2 филма и 2 сериала.Китайският филм ще се казва Qing Ya Ji.Това е мистичен фентъзи свят, в който хората и свръхестествените същества съжителстват заедно. Разказва историята на Qing Ming и неговия приятел Bo Ya,които трябва да спасят света.В главната роля е Mark Chao (Qing Ming),а ролята на приятеля ще се изиграе от Deng Lun.
Гледала съм само първия филм Onmyoji: The Yin Yang Master

# 171
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 541
Tuon, отивай да гледаш 3-ти епизод. Бини започна с целувките.
Ха Сок Джин отново се появи.

# 172
  • София
  • Мнения: 562
Симпатична песничка Flowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 173
  • DE
  • Мнения: 9 068
Докато се начуда какво да гледам, набързо отметнах Youth (2018) Чудесен младежки. До 18еп. беше чудесно, после можеше да спестят няколкото еп. в 1-2. Много ми хареса Lian Chen Xiang който се оказа част от момчешка група SpeXial, тайванци.


Оказа се, че половина вече съм ги гледала като актьори  Crazy Grinning прилично се справят.
Помъчих пак  "The Untamed" ммне, щом след 3 еп. не ме грабна не е моето нещо. Може да го довърша някога да видя за какво толкова са суперлативите Thinking
Xiao Zhan е изключително харизматичен и още от "Битката" го харесвам, но защо е толкова слабо това момче, главата му сякаш е забита на клечка Tired май има нужда от малко тренировки да понатрупа мускулна маса newsm78
леле какви щуротии си мисля #Crazy

# 174
  • Мнения: 9 192
Tайландците ще правят римейк на китайския Boss & Me,а в главната роля ще е Push и вероятно ще се излъчи догодина. Ще правят римейк и на корейския I Need Romance 3 и ще е със същото заглавие.А в началото на годината ще излъчат WHO ARE YOU,който също има  корейски оригинал. Who Are You: School 2015

Китайците също ще правят римейк на корейска драма - Descendants of the Sun с Катерицата и бившата му кака. Обаче си запилях линка и сега не откривам инфото.Същото се случи и с Love sick3.Blush Scream

Дане,освен да пробваш анимето.
Като всяко нещо или ти харесва, или не.Аз ако разбирах китайски и радио театъра щях да слушам.Не ми е достатъно и искам още The Untamed.
Сега е качил някое кило.
Скрит текст:



Рос,целувка в 3 еп?Каква целувка?По ръката?Типично корейска целувка - Тя девица и си стиска усните или Бини ме целува и ще се възползвам на макс?

# 175
  • BG
  • Мнения: 4 456
дане, много ми хареса тайванската песен, направо се навих и аз да погледна Youth, мисля че съм го мяркала това заглавие при рускините.
Tuon,след шести еп Тарн и Тайп голяма боза настана, малкия ми е дървен като цяло,Mew  е по-добре, но в What the duck 1 беше много  по-добре,  страхотна химия имаха там с лигльото, жалко че не бяха главната двойка. Погледнах и 4 еп от I am your king, много лигав ме се стори. Сега доглеждам с превъртане Kiss me again 2, за да мога да почна продължението на Бл двойката. От History 2 пак изгледах още 1 еп. и повече не ми се иска.

# 176
  • Мнения: 9 192
Гост,няма нужда да гледаш Kiss me again 2.Там само се гаджосват и се губят из останалите двойки.Ако искаш честното ми мение и Dark Blue Kiss няма никакъв смисъл да гледаш.Трйлърът обещаваше нещо сладко и пухено и излъга.Скоро чух следния пример "това е все едно да отидеш на рок концерт и да ти пуснат кпоп" и си важи за целувката.New и Tay имат повече химия в шоуто им за храна.
I am your king не ми хареса сезон 1 и не съм си гледала 2.History 2 не ми хареса и на мен.
Тарн и Тайп след 6 епизод е с гаджето на Тайп или с бившия на Тарн?
Малкият е дървен,но му прощавам,защото му е първа роля.What the duck 1 не съм го гледала,но четох за скандала с партньора му.
 Виж Until We Meet Again с превъртане - бива.

# 177
  • BG
  • Мнения: 4 456
С всички бивши, много тъпо направен сериал, като треторазрядна театрална постановкa е, и диалозити, абе всичко ме дразни. Ще видя и Until we meet again. Ти не гледа лиThe best twins, нa мен ми хареса, само първите 3 еп. трябва да се издържат, после е ОK, там единия главен е приятеля на Тайп.

# 178
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 541
Рос,целувка в 3 еп?Каква целувка?По ръката?Типично корейска целувка - Тя девица и си стиска усните или Бини ме целува и ще се възползвам на макс?

Е, по устните, все пак Бини може да е севернокореец, но не е глупав.
То толкова нелепа беше ситуацията, че както каза и той "ще трябва да го направим като в южнокорейските сериали".

Hot Stove League - епизод 3 и 4

Много добрееее. И с новите два епизода успяха да ме зарадват.
Намгунг Мин е точният актьор за ролята. Голямо е перде.
За отбелязване е, че малката не е глупава, дори мисли логично. Това е чудо за главна героиня в корейски сериал.

Chocolate - епизод 7 и 8

Корейско падение. Във всеки епизод убиват някой, но вчера изораха дъното, след като показаха смъртта на дете.
Няма капчица човещина в тази сценаристка.
И всичко това се случва в сериал със заглавие Шоколад?! Идва ми кажа нещо на корейски, ама... Айде.

Кье Санг е прекрасен. Поне това.

# 179
  • MJF
  • Мнения: 8 587
You, Me, and Bach изгледан  bowuu
Почна, продължи и свърши симпатично това заглавие. По-голяма част от 10-и епизод гледах с  Simple Smile. Останаха си все пак на Air on G String  Laughing, че и на музикантска сватба посвириха.
Доволна съм от настроението на това заглавие напълно. Даже гардероба на Хару бе що годе приличен  Wink. Почти "без чорапи " минаха този път  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт