Магията на изтока - тема 59

  • 17 191
  • 763
  •   1
Отговори
# 270
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Our Dearest Sakura

Много добро заглавие, житейски мъдрости, уроци, онагледени както си трябва с добре подбрани различни типажи. След You, Me, and Bach това заглавие продължи линията на качествените човешки взаимоотношения. Кулминацията бе в епизод 8 а следващите 2 епизода ги завършиха съвсем подобаващо.
Напълно доволна. yes

He Who Can't Marry Season 2 7 -и епизод. Приятна и по-спокойна серия се получи.
Скрит текст:
Кувано не успя да афектира силно някои от своите добри познайници а и от по-новите. Натрупа и точки пред тях с действията си
в този епизод  Laughing.
Дано превода малко се активира след празничната пауза.

# 271
  • DE
  • Мнения: 9 068
И Бо на новогодишната програма. Танца във вода много ми хареса.


Беше един от водещите и в началото бе с къса коса, по време на изпълнението му мистериозно косата му порасна  Thinking казвам го с идеята, че когато искат може да се направи прическа с дълга коса различна от каската която им слагат в сериалите hahaha

# 272
  • Мнения: 9 188
Гост, трейлърът на Love by chance 2
Преди съм подвела Blush Saint (Pete) няма да вземе участие.

# 273
  • DE
  • Мнения: 9 068
И Сяо Джан с микс от "FADED" и Титаниум.


Не е кой знае какъв певец, но някои неща му се получават.

# 274
  • Мнения: 9 188
И не е кой знае какъв танцьор и не обича да го прави.В едно интервю каза,че И Бо му помагал за танците.



Въобще не я пее хубаво Faded Confused

# 275
  • Мнения: 9 188
Alexa ми го показа като новина. Scream Незнам защо?Явно ми е важно да знам.
На 17 януари BTS ще издадат нов сингъл,а 4 дни по-късно ще излезне и новия им албум,който се казва Map (нещо си там,което не успях да прочета).

Петък.
Скрит текст:




# 276
  • DE
  • Мнения: 9 068
Умирам от смях като чуя съседа да си говори с Алексата Crazy
Елвис и Джони Heart Eyes
Пилето в джоба hahaha
Хенри от новогодишната програма.

# 277
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
Tuon, Алексата ти говори глупости или ти не си разбрала.
Албумът на BTS излиза на 21 февруари, а официалното видео на 28 февруари.
Обявиха го официално, пуснаха и цялата предварителна програма.

Е, поне за сингъла на 17-ти само е познала...
Капка по капка, два месеца до видеото ще си пълнят претъпканата вече BTS-кошница и ще точат парите на лудите фенки.

# 278
  • Мнения: 9 188
Рос,не,не.Нямам да обиждаме Алексата.То да не е корейка. Scream Echo Show 8(и Echo  5)която освен,че отговаря ти показва разни неща - времето,час,красив пейзаж,новини...За BTS  вероятно толкова и съм прочела(човешкият мозък),но е решила,че след като снощи слушах кпоп ми е жизнено важно да знам. Щото все пак взима новините от ....  Flushed някъде и е умна и знае, а аз си имам само продълговат мозък,среден мозък, малък мозък,междинен мозък,краен мозък (нещо пропуснах) и снощи слушах кпоп.

Гениално Heart Eyes Joy Това е гениално,почти колкото Матиен държи червен балон Scream Thinking
Скрит текст:
Защо е балон?Защо е червен?Можеше да държи звезда и лозунг.
Ето един подходящ и за корейците.Разбира се,че ще го преведат на корейски

# 279
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
Crash Landing on You

Продължават да копаят дъното.
Северна Корея е една много цивилизована и модерна страна. Време е да започнем да емигрираме над 38-мия паралел. То пътища, то медицинско обслужване, то мобилни телефони, то модерни коли....
Тая южнокорейска бяла птица ще си откара цялия сериал на север. Вече съ флюбиха, нацълувъха съ и сега стана една - ще бягат ли, къде ще живеят, айгууу. Приказки от хиляда и една нощ.
Върхът беше и най-голямата севернокорейска ARMY в Пхенян, която е влюбена в Гуки. BTS са мания и на север, ти да видиш. То не остана място на света, където да не станаха популярни.

Hot Stove League

Остават още седем епизода и ако така силно продължат до самия финал, то това ще е моят корейски сериал за изминалата 2019 г.
Режисьорът и сценариста са абсолютни дебютанти и явно тук е разковничето. Необременени хора, които са създали един качествен продукт.
Няма клишета, няма глупости, няма чеболи, само бейзбол, всички задкулисни игри свързани с бейзбола и едни нормални човешки взаимоотношения между главните герои, нещо толкова нетипично за корейците и сериалите им. Главната героиня мисли (това е чудо). Не е лигла, а умна, схватлива и работлива.
Иска ми се да му стисна ръката на Намгунг Мин за ролята, която прави тук. Добра работа.

# 280
  • София
  • Мнения: 562
Документален филм за Северна Корея от посещение на френски журналист, интересен е, на когото му е интересно, може да го види.Не видях ни един красив като Бини севернокорейски мъж.

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 12:47 от freedoms

# 281
  • Мнения: 1 415
Снощи гледах корейският филм Memoir of a murderer.Мобилизирам се и отново започвам да отмятам набелязаните заглавия.Това ще ми е сред new year resolutions,поне що се отнася до корейското. Влача го вече от няколко години,срамота.И на мен започна да ми писва.
Много обичам да гледам,последните няколко дни преди лягане също го правих,видеа от япония например,токио,от шибуя, шинджуку, и такива,как снимащият се разхожда наоколо.Имаше някои особено красиви видеа,след дъжд,в комбинация с неонови светлини. Гледам и е като друг свят.Тълпи от хора,всеки тръгнал нанякъде, по всяко време на нощта...Преди време бях чела нещо за голямото кръстовище в Шибуя,как японците като пресичат,не се блъскат един в друг,сякаш имат вградени чипове.И на видеото май не видях да се сблъскват.И Токио определено е за хора,които нямат против близостта на много други хора,по всяко време.
Гледам и видеа за японската провинция,как обезлюдява,и си мисля,че е много подобно и при нас.Може би никоя нация не е застрахована от подобна съдба,големите градове да изядат,образно казано,малките градчета и селата.

# 282
  • DE
  • Мнения: 9 068
И Бо и той бил член на група  Shocked , китайско-корейска, не знам дали още е, но изобщо не му е притрябвала Laughing

# 283
  • Мнения: 9 188
И Бо и той бил член на група 
Това дори и аз го знам. Scream Hug
Мисля,че дори ги пусках в темата,но....може и само до мисленето да съм била.
Вече са се разпаднали.

Тайската версия на Turn Left Turn Right ще се излъчва от 02.02.2020.
Трейлър



Проверих дали има обявена дата за Sons of the Neon Night с Такеши,но няма.Cry

# 284
  • DE
  • Мнения: 9 068
Аууу, какви са тия тайски драми  Rolling Eyes  версията с Такеши беше толкова слънчева Thinking
Понеже И Бо го гледах в сериала със Сяо Джан беше логично да го поразгледам как се движи на звездния небосклон Grinning  И да си ги пускала не съм ги забелязала  Blush
Според мен се справя невероятно като за новак. А е още толкова млад.
Ужасно ме дразнеше лентата за глава в началото на сериала и ми отвличаше вниманието от играта, а като се загледах ме впечатли умението да предава емоция само с очи, почти безмълвно Heart Eyes
Много ме дразнят фенските напъни да ги направят двойка и в личния живот, изобщо бруталната намеса на фенове в личен живот на звезда е нещото което най ме отвращава в източната фенщина Sick

Общи условия

Активация на акаунт