Магията на изтока - тема 59

  • 17 181
  • 763
  •   1
Отговори
# 315
  • DE
  • Мнения: 9 068
Как няма да го слушаш, как, един от най-добрите вокалисти в кпопа. Според мен ще си пее остове, на този пазар винаги ще има място за него.

# 316
  • Мнения: 9 187
Не.Няма. Stuck Out Tongue Winking Eye
Достатъчно ми беше едно откритие и то следкато му провалиха кариерата.Стига толкова.

# 317
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 537
И Джон Сина е ARMY, хаха.
Еххх, Джони, Джони, голям си, as always.

# 318
  • Мнения: 9 187
Wolf (не китайския)
Дадох му втори шанс. Toni Rakkaen, Toni Rakkaen Heart
Не е нещо уау или което бих предпоръчала на някой да гледа,но заради комедийните елементи,сцените от различните кътчета на Азия и Toni Rakkaen ... няма да хейтя (много).InnocentРеално липсва съспенс,но не липсват банални сцени,които уж трбява да са емоционални,романтични и носещи съответните изводи на "ето защо не трябва да се прави така".Обаче,не им се получи. Rolling EyesЩеше да е интересно ако 5-мата бяха обединени по някакъв начин извън играта (2-ма имаха връзка) или накрая да се изправят един срещо друг.
Образите на героите не бяха добре развити освен на единственото момиче (сексисти),което беше в главна роля и на Тони (без да съм пристрастна Innocent ).Само те получиха някакво развитие и катарзис.Другите 3-ма ми се сториха някак еднопластови,без някаква висша мотивация-освен паричната,(което като се замисля си е чудесeн мотив),а и промяната у някои герои беше странна и нелогична,защото няма как да легнеш като Х и да се събудиш като Н.
Всъщност големият бонус е,че говорят на английски  и  малко на тайлански.Бонус,защото не си правих труда да чета,но от друга страна ми липсваше тайския с който свикнахи искам да чувам,защото е като песен,а не като стадо гладни котки както преди си мислех. Blush
Off в тази роля въобще не ми хареса.New - бива и то само заради момента с Япония.
Това е.
Не го гледайте.
ОК.Нямаше истински победител и победени,всеки спечели и загуби.
Има лека вратичка за втори сезон.

# 319
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 537
Днес случайно чух по радиото коментари/ анализи (?!) за корейският Паразит.
Някакви кинокритици и хора, които са гледали филма се изказваха за него, но ми направи впечатление един от тях, който каза, че най-много му е харесало това, че филмът скачал от жанр в жанр. Започнал като комедия пък се превърнал във второ, трето, четвърто. Бил очарован и гледал с интерес.
В този момент си дадох сметка, че този критик няма никаква представа от корейско кино и през живота си не е изгледал дори един епизод на корейски сериал. Там скокове, там чудо, то жанр след жанр се изреждат само в един епизод. Не знаеш какво гледаш, какво точно се случва и какви са тези нелогични сцени/ действия на героите. Жанрове да искаш. Пълна каша и корейска конфекция.
Засилиха го много този корейски филм. Добър е, да, но чак толкова колкото чух да го хвалят, не е, защото ако познаваха корейските сериали - нищо от видяното нямаше да ги изненада. Паразити колкото искаш в тях и нагледна картина на изключително болното корейско общество.
След BTS-вълната в САЩ, сега ще наградят (за първи път с Оскар) и корейски филм.

Изгледах тези дни и 1917.
Добър военен филм, но нищо повече от това. Имах усещането, че гледам Спасяването на редник Райън Част 2, но по време на Първата Световна Война. Ще му дадат обаче няколко Оскар-а и то най-важните, 'щот нали Сам Мендес, нищо че и той вече не прилича на себе си.
Само Knives Out ми хареса и заради Даниъл 007 Крейг и Капитан Америка.
Холивуд е много зле от години, но и тази само потвърждава дъното.

# 320
  • MJF
  • Мнения: 8 583
Хи, хи , бая бих се смяла ако съм го чула и аз този по радиото. Ако нещо е характерно за кор-продукциите това e , че са именно " манджа с грозде", творят обикновено в "пародия на human drama".   Да вземе да се появи тук, ще го залеем със скачане от жанр в жанр

# 321
  • Мнения: 9 187
Цитат
филмът скачал от жанр в жанр. Започнал като комедия пък се превърнал във второ, трето, четвърто
А,това го е прочел в ИМДБ-то,там така е описан - Comedy, Drama, Thriller
Обче ги разбирам,ако им е първия корейски филм ще ги впечатли,защото е много различно от Холивуд и европейското кино.
Те и Crash Landing on You да гледат ще ги впечатли.Това е севернокорейската действителност,мъката на бедния войник,неправдата,невазможната любов,силната жена.....

Huang Johnny Heart Eyes e взел участие в някакво кулинарно шоу в което звезди ще представят храната от родните си места.В първи епзидот е бил Джони и готви риба.
Tук за гледане и тук
По-секси от Джони в униформа е Джони да готви.

Снимки от предаването
Скрит текст:







Heart Eyes

# 322
  • DE
  • Мнения: 9 068
Той Джони само като се появи в кадър и проговори и лъха на секс Cupid

Аххх, къде са ми хубавите емотикони Rage

# 323
  • Мнения: 5 215
Добър вечер на всички! Напоследък не пиша в темата, но си ви чета. От известно време като че ли не ми се гледа нищо, нито дори азиатско, затова и не гледам, та няма какво да коментирам. Отделям много време за четене. Мураками определено ми харесва. Относно Паразит, добър филм е, макар и да не е нещо изключително. Ще се радвам, ако го наградят.

# 324
  • Мнения: 9 187
Той Джони само като се появи в кадър и проговори и лъха на секс Cupid
Taка е,но друго си е и да ти сготви Heart Eyes
Жълтурите в Китай го правят двойка с Дилбара/Дилраба.
Тя не излишале с един,който сте кръстили Дядо.С бяла перука,от общ сериал.
Защо точно Дядо е именуван?

Джони в Милано на представянето на Диор
Скрит текст:




А Taeyang е бил на ревюто на Фенди.Пак в Милоно.

Бел,кое на Мураками четеш?

# 325
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ааа, те в Спирита му викат Дедо, заради общите им проекти. Играеше някакъв древен в "Three Lives Three Worlds The Pillow Book" а тя вървеше по него и му се сваляше.
Дилиреба(запомних го и го написах правилно Grin Innocent ) я спрягат с всеки с който се снима, а тя навсякъде  е еднаква. Не ми се гледа с Джони, но той ми се гледа, то и с Виктория не ми се гледаше, но там беше разкошен.

Теянг в Милано, Джи в Париж, изкефих се как игнорира навлеците на летището в Корея, от вида му личи колко е ядосан от случващото се и силно наранен Close

# 326
  • Мнения: 9 187
Какво прави Джи в Париж?

Three Lives Three Worlds The Pillow Book още не е излъчен,в него ще вземе участие и онзи от Тайван,който участва в Вromance и на който не помня името,защото ме ядосва.
Обаче,да,там всички ще са древни.
Я има дата за излъчване,дали наистина ще го пуснат другата седмица???

Цитат
Дилиреба(запомних го и го написах правилно)
Браво Hug

# 327
  • Мнения: 6 744
Наближава да си гледате Джонито в Oversize Love след месец и малко Wink.

Love With Flaws
Чиста романтична комедия, без някакви колосални драми. Различното е, че беше засегната гей-темата и то не в лоши краски. Чак учудващо толерантно беше представена. В началото малко прекалиха с тоалетния хумор, но след 2-3 епизода бързо го приключиха. Нямаше нелечими болести, родителските тела бяха по-скоро забавни, от колкото досадни, като изключим епизодичното появяване на отвратителната майка на една от второстепенните героини, но то беше за няколко минути в един-два епизода, а и екранното им време беше на санитарния минимум. Да не повярваш, но и противен женски образ нямаше, а девойките си бяха повече от нормални за корейските стандарти.
Като цяло нищо впечатляващо, но съвсем подходящо за разпускане.

Psychopath Diary
Злодеят се справи добре, но Юн Ши Юн доста преиграваше на моменти. Едва ли ще го запомня с нещо този сериал, освен като един от всичките, които съм гледала.

Шоколадът и той ще приключи утре. Ако не бяха "братовчедите" Yoon Kye Sang и Jang Seung Jo надали щях да го догледам. А Yoo Teo беше приятно допълнение към тях, макар и за кратко. Ха Джи Уон този път на моменти ме дразнеше, а по принцип я харесвам.

Сега мисля да хвърля едно око на мистър Паста и Чонг Рьо Уон в Diary of a Prosecutor. Друго и да не е, поне заради каста си заслужава да се погледне.

# 328
  • DE
  • Мнения: 9 068
Е, как какво, същото като Теянг, на ревю на Шанел Grin
Имах предвид този https://en.wikipedia.org/wiki/Eternal_Love_(TV_series)

# 329
  • Мнения: 9 187
2в1,дори още този месец би трябвало да го гледаме в We Are Young Smiley

Дане,а Джи раздавал ли е бонбони на фенките или само си е показвал ръчичките?

Ох,опитвам се да догледам 9 епизод на Fairyland Lovers обаче е ужасно скучен.
Толкова не ми се гледа,че слушах музика и рових за инфо за Godzilla vs. Kong със Сашо и Шун (от 20 ноември по кината)
Много му се каних,главните -биват,но сякаш съм гледала нещо подобно и знам какво ще се случи.Очаквах повече комедия,а сега ще задълбаят към романтика.А той е демон,а Тя човек,който прилича на неговата любима,която е била небесен войн или нещо подобно... как ще свърши накрая.Предполагам,де.Незнам дали ще го довърша.

Общи условия

Активация на акаунт