Отговори

Анкета

Заглавие за следващата тема да е :

Опции:

# 330
  • Мнения: 5 612
Дами,на някоя от вас правили ли са кардиотокография? Последните два дни рядко усещам бебето и днес ходих на извънреден спешен преглед. На ехографа всичко беше нормално, но като ме сложи лекаря на апарата за кардиотокография показа удари от 90 до 170 в минута. По принцип лекаря каза, че е нормално, но трябва да наблюдаваме бебето и утре пак ме вика. Притеснявам се ужасно, че нещо не е както трябва, но не иска да ме стресира излишно, докато не се убеди, че нещо не е наред. Не знам какво да мисля вече! 😣

# 331
  • Мнения: 6 536


Добро утро от мен една ранобудна рожденичка Simple Smile черпя ви виртуално Simple Smile 🍀🍹🍹🍹

# 332
  • Мнения: 1 132


Добро утро от мен една ранобудна рожденичка Simple Smile черпя ви виртуално Simple Smile 🍀🍹🍹🍹
Честит рожден ден мила да сте живи и здрави ти и цялото ти семейство и да се радвате на новия член на семейството.

# 333
  • Мнения: 33
Mimi9999, честита да си!
Здраве на теб и на семейството ти! Радост и късмет! Hug

# 334
  • Мнения: 278
Mimi9999 Честит празник, здраве на цялото ти семейство!

Sissy Честно казано нямам идея по твоя въпрос , но често се притесняваме повече от необходимото. Надявам се и твоя случай да е такъв и тревогите да се окажат излишни. Ходи ли отново при същия доктор? Как е бебко?

# 335
  • Мнения: 5 612
Politoooo , добре сме, днес я усещам доста и съм по-позитивна. Лекаря каза, че подобни отклонения са нормални, когато са за части от секундата. Надявам се, че всичко за напред ще е ок.🤗
Днес имам нова дилема, струва ми се, че корема ми пак се е качил нагоре. Нормално ли ви се струва да се мести или пак всичко се случва само в моята глава?! Ей, докато не родя няма да мирясам, май, а и за след това не е изобщо сигурно 🤣😂😜

# 336
  • Мнения: 278
Радвам се че всичко изглежда нормало при вас. За местенето на корема и аз съм същата 🤣 Днес си викам ето падна леко най накрая ... после пак го гледам, ами че той си е вирнат на горе 🤣🤣🤣
И аз за всичко се шашкам, явно си е нармално Wink Като цяло моя калпазан е много активен цяла бременност, но напоследък доста по малко. Казават че е нормално, става им тесничко. Стига тоновете да са ОК нямало поводи за притеснение 🤷🏻♀
Незнам вие как сте, но аз вече нямам търпение .... а на него май хич не му се излиза.

# 337
  • Мнения: 6 536
И на моето бебоче не му се излиза поне не сме само ние Simple Smile 😀

# 338
  • Мнения: 753
И нашият термин е утре и юнака няма намерение да излиза така като гледам чака 1.02 да се роди на годишнината от сватбата ни Grinning
Не знам за вас но аз съм супер нервна на последък и ппстоянно някой ми пише или звъни да пита дали съм родила ей тогава направо се побърква ...
Радвам се че всичко изглежда нормало при вас. За местенето на корема и аз съм същата 🤣 Днес си викам ето падна леко най накрая ... после пак го гледам, ами че той си е вирнат на горе 🤣🤣🤣
И аз за всичко се шашкам, явно си е нармално Wink Като цяло моя калпазан е много активен цяла бременност, но напоследък доста по малко. Казават че е нормално, става им тесничко. Стига тоновете да са ОК нямало поводи за притеснение 🤷🏻♀
Незнам вие как сте, но аз вече нямам търпение .... а на него май хич не му се излиза.

# 339
  • Мнения: X
Не знам за вас но аз съм супер нервна на последък и ппстоянно някой ми пише или звъни да пита дали съм родила ей тогава направо се побърква ...
Радвам се че всичко изглежда нормало при вас. За местенето на корема и аз съм същата 🤣 Днес си викам ето падна леко най накрая ... после пак го гледам, ами че той си е вирнат на горе 🤣🤣🤣
И аз за всичко се шашкам, явно си е нармално Wink Като цяло моя калпазан е много активен цяла бременност, но напоследък доста по малко. Казават че е нормално, става им тесничко. Стига тоновете да са ОК нямало поводи за притеснение 🤷🏻♀
Незнам вие как сте, но аз вече нямам търпение .... а на него май хич не му се излиза.

Стой да видиш като родиш какво е, хаха.

 До тук събрах какви ли не безумни съвети. Например, кърмачките НЕ могат да излизат след залез слънце?!?! На въпроса защо отговор нямаше, било нещо, което се предава от край време и било вярно. После разбрах, че трябва задължително ноктите ми да са изрязани до дъно, защото се събират микроби под тях и ще разболея детето. За това специално ако ми бяха казали, че може да го одраскам повече бих го приела, иначе по този начин ми звучи сякаш ми казват, че ръцете са ми мръсни и не си ги мия. После пък разбрах, че освен всички останали неща, които не мога да ям, също не мога и мед. Защото бил алерген. Детето ще проима някоя алергия заради мен.... Изобщо... Помооощ, не издържам вече. 😀

# 340
  • Мнения: 65
Дами,на някоя от вас правили ли са кардиотокография? Последните два дни рядко усещам бебето и днес ходих на извънреден спешен преглед. На ехографа всичко беше нормално, но като ме сложи лекаря на апарата за кардиотокография показа удари от 90 до 170 в минута. По принцип лекаря каза, че е нормално, но трябва да наблюдаваме бебето и утре пак ме вика. Притеснявам се ужасно, че нещо не е както трябва, но не иска да ме стресира излишно, докато не се убеди, че нещо не е наред. Не знам какво да мисля вече! 😣
.   Това не е ли запис на тонове? На мен записите започнаха от 35 г.с. ако не ме лъже паметта. Миналата седмица имахме ускорен пулс и двете и се засякоха доста контракции за 15те минути, в които трае записа. Нейния пулс по време на контракция достигаше 210, което доста ме шашна, но било нормално, даже доктора беше убеден, че ще родя близките 48 часа, и като ме видя в петък за запис не вярваше че още не съм 😀.

Иначе кто цяло не й се излиза на момата, термина ми е 28 януари, но тъй като ми е 2ра бременност, масово ми се говореше, че няма да изкарам до 9ия месец. Ама си е строго индивидуално.

Честито на всички мамчета! Прекрасно е да се разбира за такива хубави събития ♥️ бъдете здрави момичета и бързо възстановяване! И успех на всички, които все още сме в очакване 😊.

# 341
  • Мнения: 753
За ноктите не са ми казвали нищо и за меда също особенно сега както си го ям постоянно за гърлото но видиш ли че ходя с дрехи който са по мен баба му на ММ ми прави забележка все едно е срамно да си бременна и с корем Close


Не знам за вас но аз съм супер нервна на последък и ппстоянно някой ми пише или звъни да пита дали съм родила ей тогава направо се побърква ...
Радвам се че всичко изглежда нормало при вас. За местенето на корема и аз съм същата 🤣 Днес си викам ето падна леко най накрая ... после пак го гледам, ами че той си е вирнат на горе 🤣🤣🤣
И аз за всичко се шашкам, явно си е нармално Wink Като цяло моя калпазан е много активен цяла бременност, но напоследък доста по малко. Казават че е нормално, става им тесничко. Стига тоновете да са ОК нямало поводи за притеснение 🤷🏻♀
Незнам вие как сте, но аз вече нямам търпение .... а на него май хич не му се излиза.

Стой да видиш като родиш какво е, хаха.

 До тук събрах какви ли не безумни съвети. Например, кърмачките НЕ могат да излизат след залез слънце?!?! На въпроса защо отговор нямаше, било нещо, което се предава от край време и било вярно. После разбрах, че трябва задължително ноктите ми да са изрязани до дъно, защото се събират микроби под тях и ще разболея детето. За това специално ако ми бяха казали, че може да го одраскам повече бих го приела, иначе по този начин ми звучи сякаш ми казват, че ръцете са ми мръсни и не си ги мия. После пък разбрах, че освен всички останали неща, които не мога да ям, също не мога и мед. Защото бил алерген. Детето ще проима някоя алергия заради мен.... Изобщо... Помооощ, не издържам вече. 😀

# 342
  • Мнения: 4 660
Първия въпрос който ме дразни кърмиш ли?  Втория спи ли през нощта?
Ама тоз път сякаш кърмиш ли изобщо не ме дразни. Отговарям че вече много майки не кърмят и с АМ растат бебетата.

# 343
  • Мнения: 6 536
Какво си носихте за след секцио смисъл храна,вода ?
Аз си приготвих 2 малки води,шоколадче и обикновени бисквити

# 344
  • Мнения: X
Mimi9999 при мен не разрешиха никаква храна докато не дойде кинезитерапевт, която ни даде кисело мляко, брускети и малко сирене. Бяхме предупредени да не се тъпчем в никакъв случай, то не че имаш особен апетит, но все пак. Вода си вземи поне 2 бутилки, лично аз нямах никаква (в еуфорията тотално изключих да кажа на наще да вземат) и едно момиче ми услужи с Девин от тази, която е 600 мл с капачката с предпазител, дано се сещаш коя. В последствие се замислих, че едни лукчета биха свършили прекрасна работа в този момент. Преди да изляза от реанимация питах дали мога да ям шоколад покрай това меню с кис. мляко и ми се накараха, че изобщо не било трябвало да ям шоколад - пак нещо свързано с кърмата, но си казах все тая и още същия ден изядох едно редче шоколад.

Общи условия

Активация на акаунт