Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
Горещо препоръчвам ресторант боянско ханче в София. Храната е много добра и цените са прилични. Посетихме го миналата година, останахме доволни и определено при следващото ни идване ще повторим.  Преди няколко години го даваха в кошмари в кухнята, но явно откакто шеф Манчев ги е посетил, нещата са се оправили.
Някой има ли отзиви за ресторант Кокалянско ханче, за който скоро чух?

Последна редакция: чт, 30 юли 2020, 14:11 от Geri369

# 16
  • При елфите ...
Новите ми находки... 1. Friends Bar & Grill в Кюстендил... страхотно меню (имат и обедно) и обслужване, нормални цени и лесно откриваем... единствен проблем, който имахме беше с намирането на място за паркиране...
2. Механа "Велчева Завера" в Самоков... всичко, което хапнахме беше уникално, много любезен и отзивчив персонал, намира се в центъра на града. Имат лятна градина и стаи за гости. Препоръчвам и двете места.

# 17
Ресторант "Пещерата" до Лакатнишките скали! След ремонта винаги се отбиваме до там, ако пътуваме в тази посока да хапнем и винаги е пълно, храната всеки път е великолепна.

# 18
Страхотна тема!
Включвам се с наскоро посетено заведение в София - "Жадната ламя", храната беше уникално вкусна! Обстановката също е страхотна, градината е прекрасна, но там рядко има места, освен ако човек не се сети да резервира. Обслужването беше на ниво.
За Смолян - освен "Родопчанка" да похваля и "Мечо ухо", което даже повече ми хареса. По-непретенциозно с много добра кухня, големи порции и вкусно. "Родопчанка" малко скъпичко ми дойде на мен, иначе си е хубав ресторант.

# 19
  • София
В Самоков - препоръчвам ресторант Никол с уговорка. Сега видях, че и в Гугъл има сравнително висока оценка.
С уговорка -  защото бяхме там по покана на собственика, той направо казваше вместо нас какво да донесат. Беше вкусно, не зная дали и редовите порции са толкова големи.

# 20
Вече си записах за Габрово и Велико Търново препоръчаните по-напред в темата заведения, а дали можете да ми препоръчате и в Дряново и Трявна? И благодаря!

# 21
  • София
В Самоков - препоръчвам ресторант Никол с уговорка. Сега видях, че и в Гугъл има сравнително висока оценка.
С уговорка -  защото бяхме там по покана на собственика, той направо казваше вместо нас какво да донесат. Беше вкусно, не зная дали и редовите порции са толкова големи.
Потвърждавам!
Заведението е приятно, любезен персонал, големи порции и много вкусно Simple Smile

# 22
Идвам с пресни впечатления и все още пълен тумбак от днешното посещение на кръчмето "При Панчо" в село Горица, до Бяла. Все четях в групата за Карадере във фейса за тази култова кръчма, но никога не бях идвала в Горица. Е, днес отидохме. Поръчките се вземат на място, малко тип столова е вътре, витрина с големи тави манджа. После ви канят да се настаните в много приятния вътрешен двор и скоростно носят храната - вкусна рибена чорба, пилешко бутчче с картофи, вкусни пърленки, бисквитена торта, тирамису. Наливна бира Стела. Отидохме рано и част от обедното меню още не беше готово - пълнени чушки, боб яхния и мусака. Имаше и заешко, и агнешко, поне 5 вида десерти. Тоалетната чиста, със сапун, дезинфектант и хартиени салфетки. Разбрах защо в събота, като минахме по обяд, отвън имаше поне 20 коли, може и повече. Персоналът е много любезен и това е място, което със сигурност ще посетим отново.

Общи условия

Активация на акаунт