Август 2020

  • 22 939
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 153
И аз съм на преглед на 9.12.
Тогава ще съм 6с+2д, някой мами тогава виждат и тупкащите сърчица на своите бебоци и аз много много се надявам и при нас чудото най-накрая да се случи.

Ние не сме казали на никой с ММ, и решихме да изчакаме. Предния път съобщихме на родителите и на следващата сутрин изкървих жестоко и това беше и края на щастието. Общо взето зарадвахме ги за по-малко от 12 часа, а после доста тежко го преживяха. Така, че този път решихме да пазим тайна.

И аз се надявам тогава да се чуе сърчицето Simple Smile
Дано всичко е нормално както при теб така и при мен и при другите момичета🥰🥰,да си заформим една хубава групичка с обменяне на опит и т.н.Аз много се вълнувам едва чакам да ида на преглед сумати въпроси  имам 😁😁а за сега черпя инфо само в нета 😊😊🤰🤰

# 16
  • Мнения: 112
И аз съм на преглед на 9.12.
Тогава ще съм 6с+2д, някой мами тогава виждат и тупкащите сърчица на своите бебоци и аз много много се надявам и при нас чудото най-накрая да се случи.

Ние не сме казали на никой с ММ, и решихме да изчакаме. Предния път съобщихме на родителите и на следващата сутрин изкървих жестоко и това беше и края на щастието. Общо взето зарадвахме ги за по-малко от 12 часа, а после доста тежко го преживяха. Така, че този път решихме да пазим тайна.

И аз в крайна сметка реших да си запиша час и на преглед ще съм живот и здраве на 10.12.
Мислех да след Нова година , но четох доста, че е добре да мина един по-ранен преглед-тогава ще съм на 11 дена закъснение.
И ние си мълчим.Първия път мислехме пак да не казваме, но прокървих и в паниката си звъннах на майка ми за съвет.След първия преглед , като се видя плоден сак и казахме на всички роднини, че и на приятели и не знам дали има връзка, но не свърши добре.Сега ще го крием поне докато чуем сърчице, до този етап все още не съм стигала 😓

# 17
  • София
  • Мнения: 200
Диди, Диана, успех момичета!!
Дано всичко да е наред и да си бременеем щастливо!

# 18
  • Мнения: 363
Казах само на една приятелка, че тя знаеше, че ще спираме да се пазим. Чакаме да чуем сърчице и ако всичко е наред може би по Коледа ще кажем на родителите, а на останалите - като мине 12та седмица

# 19
  • Мнения: 24
Здравейте, бременни майчета. Много ми е спокойно да си бременея с вас. Тревогата изчезва. След няколко дни ми е рождения ден. Преди 4 г на най-големия си празник разбрах, че съм бременна. Споделих радостта  си с баща ми.После го бързо загубих и двамата плакахме. Около Коледа забременях отново. В 6-7 седмица покучих силни коремни болки. Отидох на преглед. Видях сърчице, оказа се, че са били 2, но другото е спряло да се развива. До 6 месец се страхувах, на моменти до края. Ако знаето що рев съм изревала по това бебе после. Не можех да повярвм, че е истина. Гледам го, рева, целувам го, то се чуди... абе хормони.
Мислех да зарадвам таткото с теста като Коледен подарък под елхата, ама реших, че с този стрес не мога да се справя сама. И сега ще си траем. Няма да казваме на никой до 3 месец. Мъжа ми е много чувствителен на тази тема. Аз лично имам нужда да споделя с приятелки, после с тях да споделям и мъката си, ама ще му уважа желанието. Спец съм по криене до 3 месец.
Днес ми е едно весело и позитивно. Хубав и усмихнат ден на всички!

# 20
  • Мнения: 363
Момичета, знам, че е ужасно рано, но направих фб група. Ако някой има желание, нека ми пише, за да го включа😊

Скарлет, ако знаеш как добре те разбирам 😘 предния път го отписвах това дете толкова много пъти, рев, притеснения, а имах мн лека бременност. Само че споменът от несполуките си беше в мен. Иска ми сега да се наслаждавам повече, без толкова тревоги. Пожелавам ти същото 😘

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 11:32 от sunny_bunny

# 21
  • Мнения: 112
Момичета здравейте,

Много хубава идея за Фейсбук групата , мисля и аз да се включа.
Ако знаете как ми се иска да споделя на близките ми и то на Коледа, така ще се зарадват,но толкова много ме е страх , че не е истина просто.
Затова много ви се радвам и ми много приятно, че поне с вас мога да споделям.

# 22
  • София
  • Мнения: 200
Scarlett, добе дошла при нас.
Аз преживях нещо подобно на твоя случай за съжаление при мен приключи с лош финал. В 6гс изкървих много и се оказа, че съм загубила едното бебе, но другото си беше още на мястото и в нормални за седмицата размери. За съжаление тук където живея, оставиха природата сама да реши как ще се развие бременността. Не знам дали всъщност с медикаменти и изследвания щяха да променят нещата винаги ще се питам, но седмица по късно се оказа, че и второто ни бебче е спряло да се развива.

В момента много ме е страх, а хем съм позитивен човек, но много ми е свита душичката. Опитвам се да се разсейвам през деня, нооо каквото и да правя все ме обвземя някаква тъга + депресивно състояние.

Освен това, симптоми нула!! Това чакане до първия преглед е направо убийствено дълго. Момичета вие имате ли подобни вълнения и как се справяте?

Имате ли още тип менструални придърпвания ниско долу или и при вас отшумяват?

# 23
  • Мнения: 67
Здравейте бъдещи мами!Включвам се и аз да следя темата,с огромен интерес.На 30години съм,нямам деца до момента.Разбрах,че съм бременна преди няколко дни и ме е обвзел "страхотен" страх и паника,дори както се казва не успях да се зарадвам както трябва.От Бургас съм.На 5.12.си запазих час за първия преглед и наистина съм доста напрегната и притеснена като цяло.Ще съм благодарна и ще се радвам,ако споделяме тук и обсъждаме понеже ми е за първи път и всичко ми е адски непознато..Желая лека бременност на всички!

# 24
  • Мнения: 363
Feeling_, добре дошла, ще споделяме заедно трепетите 😊

MoCherie, аз си нямам симптоми, дори придърпване имах само 1-2 пъти вчера. Единствено ми е подут корема. Успокоява се, че всяка бременност е различна 😊

# 25
  • Мнения: 67
да попитам все пак тук има ли някоя мама от Бургас,която да ме насочи за добри специалисти?Споделете какво се прави при първия преглед,има ли пушачки сред вас,как се справяте с цигарите?Имам чувството,че аз съм единствената жена,която ще ражда.Исках адски много бебе,а сега ме е обвзел този ужасен страх и се плаша от себе си Sad

# 26
  • Мнения: 24
Добре дошли и честито на новите в групата!
MoCherie, тук сме много безсимптомните. На мен само чат пат ми е леко лошо и ме втриса. Нито са ми подути гърдите, нито съм уморена, нито повръщам. Поду ми се леко издайнически корема, но ще се правя на напълняла. Взе много да ми се яде хляб и не ми харесва това. Но честно казано по-добре така, защото със сина ми карах силно изразена бременност - 3 месеца повръщане и умора, не можех да стана от леглото. При такова положение трудно щях да се справя сега.
Аз ще вляза във фейсбук групата след прегледа при гинеколога на 3 декември.
MoCherie, да не си в Англия?

# 27
  • Мнения: 153
feeling___  Добре дошла при нас  Hug  
И аз като теб много исках да забременея,и сега ми е супер нереално и аз не знам какво ме чака,имам сумати въпроси  Laughing Единствено искам всичко да е нормално  Relaxed . Колкото до цигарите не пуша от 2г и повече,опитай се да ги спреш или намалиш,но аз съм против тях като има бременност Simple Smile.
MoCherie аз все още си имам свръх болезнени гърди,понякога имам болки ниско долу, ходя често до тоалетна също така вчера на превръзката имах жълто-кафеникаво. Как ще ми минат дните до прегледа .... не знам  Rolling Eyes  каквато съм нетърпелива ...

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 16:12 от ДИАНА 90

# 28
  • София
  • Мнения: 200
Скарлет, не В Германия съм. Но доколкото чувам не е по различно от съседите англичани....


Момичета ако повърна един път мисля че ще се успокоя 😂

# 29
  • Мнения: 67
Бъдещи мами,аз ли съм единствената тук,която се страхува толкова много от предстоящите промени.Вече започвам да се чудя дали всички в началото са били като мен или се побърквам

Общи условия

Активация на акаунт