Август 2020

  • 22 984
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 788
Здравейте!
Записвам се и аз тук, с предполагаем термин 05.08. Все още не съм била на лекар, часа ми е за 10.12.
Симптоми в момента само болезнени гърди и от време на време световърнеж, лек дискомфорт ниско в корема. Около датата на която трябваше да ми дойде ме болеше корема ниско долу като ПМС, после болката стана различна и след това изчезна.
Надявам се при лекаря всичко да е наред другия вторник, нямам търпение. Сега съм в 4+6 г.с. смятате ли, че тогава ще може да се чуе пулс?

# 61
  • София
  • Мнения: 92
Vanessa**, с теб ще вървим заедно със седмиците хихихи. И аз съм 4+6 г.с. и на 10ти на преглед. Не съм много сигурна за пулса, но и аз се надявам да чуем.

# 62
  • Мнения: 24
Здравейте и добре дошли на новите мами. Направих фейсбук група. Пишете ми, за да ви добавя. Утре съм на лекар, дано остана в нея. По повод въпросите за сърчицето, в 6 седмица сърцето се чува. Аз плаках като чух сърцето на сина ми. Беше страхотно и вълнуващо. Съжалявам да разбера, че има толкова препатили момичета. Стискам палци тази бременност да е успешна за всички ни.

Редактирано:По повoд фейсбук групата, добавянето на нови членове може да стане по 2 начина:
1. Групата е тайна и не се намира в търсачката, никой не вижда,  че членувате в нея и носи името Августовски мами и заглавна картинка с бебета. Добавянето става чрез покана на приятел от групата. Разменяме си фейсбук профилите на лични съобщения. Всеки член може да добавя членове по този начин.
2. Преименувам групата на Флорална ферия, слагам картинка с цветя, може да се намери в търсачката. Кой е член и какво пише не е видимо. Влизането става с отговор-пароли на 2 въпроса, паролите ще ги имате само вие.
Кажете какво предпочитате. В момента е активен начин 1. За мен е

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 08:26 от AnMary

# 63
  • Мнения: 112
По повпд фейсбук групата, добавянето на нови членове може да стане по 2 начина:
1. Групата е тайна и не се намира в търсачката, никой не вижда,  че членувате в нея и носи името Августовски мами и заглавна картинка с бебета. Добавянето е чрез покана на имейл.
2. Преименувам групата на Флорална ферия, слагам картинка с цветя, може да се намери в търсачката. Кой е член и какво пише не е видимо. Влизането става с отговор-пароли на 2 въпроса, паролите ще ги имате само вие.
Кажете какво предпочитате. В момента е активен начин 1.
Аз мисля , че първия вариант е приемлив, но нека и другите да си кажат мнението.
Добре дошла Ванеса, лека бременност ти пожелавам.
Скарлет  пожелавам ти утре всичко да е наред на прегледа.Ще стискам палци

# 64
  • Мнения: 363
Скарлет, супер си, благодаря 😘 аз съм доста заета тази седмица и щеше да ми е по-трудно и това занимание да вместя
Направо приема така, както ще ти е удобно 😊
Утре съм на преглед, стискайте палци всичко да е наред ☺️

# 65
  • Мнения: 112
Успех утре на прегледа Sunny.
Ще чакаме хубави новини от теб и Скарлет Hug

# 66
  • Мнения: 67
Успех на бъдещите мами,които утре са на преглед!Всичко ще бъде наред!Спокойна нощ!

# 67
  • Мнения: 153
Здравейте!
Записвам се и аз тук, с предполагаем термин 05.08. Все още не съм била на лекар, часа ми е за 10.12.
Симптоми в момента само болезнени гърди и от време на време световърнеж, лек дискомфорт ниско в корема. Около датата на която трябваше да ми дойде ме болеше корема ниско долу като ПМС, после болката стана различна и след това изчезна.
Надявам се при лекаря всичко да е наред другия вторник, нямам търпение. Сега съм в 4+6 г.с. смятате ли, че тогава ще може да се чуе пулс?
Добре дошла Simple Smile
Доста четох кога може да се чуе сърчицето,при някои мами в 5 та Г.С при други в 6 та Г.С та чак и в 7 ма Г.С. Много зависи от апаратурата и дали е вагинален ехографа Simple Smile  И аз съм с нагласата за понеделник да чуя туп - туп 😍😍

# 68
  • Мнения: 363
Аз не бих очаквала сърце преди началото на 7г.с. Просто ще си изкарам акъла и ще се побъркам от тревоги, ако не се чуе. Затова отивам на преглед сега, в 5г.с, да видим там ли е, отговаря ли на възрастта 😁 и ако всичко е ок, ще ида в края на 7ма, вече да се чуе сърце ☺️

# 69
  • Мнения: 363
Не мина добре прегледа 😕 трудно го намери, изобщо не отговаря на седмицата. Чакаме... Не е обнадеждена 😭

# 70
  • София
  • Мнения: 92
Може би е прекалено рано. Недей да мислиш лоши неща! Всичко ще е наред.

# 71
  • Мнения: 363
Може би е прекалено рано. Недей да мислиш лоши неща! Всичко ще е наред.

Благодаря за подкрепата 😘 не е рано, знам кога точно е направено.. Има шанс да навакса, но АГ не е оптимист..

# 72
  • Мнения: 67
Всичко ще бъде наред.Не спирай да вярваш!Нека минат още няколко дни.Н ещата ще се наредят!

# 73
  • Мнения: 153
Не мина добре прегледа 😕 трудно го намери, изобщо не отговаря на седмицата. Чакаме... Не е обнадеждена 😭
Не се притеснявай,всичко ще е наред 🤗🤗🤗
Кога пак те вика на преглед ?

# 74
  • Мнения: 409
Не мина добре прегледа 😕 трудно го намери, изобщо не отговаря на седмицата. Чакаме... Не е обнадеждена 😭
Как установи бременността? С кръвен или с уринарен тест? Ако е с кръвен, колко беше чхг?

Общи условия

Активация на акаунт