Тренировки в домашни условия - 102

  • 30 077
  • 735
  •   1
Отговори

Анкета

Колко пъти седмично тренирате по празниците?

Опции:

# 585
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Благодаря, Звездичке! Flowers Hibiscus
Виждам, че в нашите магазини ластиците са в килограми. Съпротивление 8 паунда ще рече 3.6-4 кг ли? Сякаш такива варианти не съм срещала. Благодаря още веднъж!
Лита, иди до Декатлон и си вземи направо тройка ластици - има ги комплект, с едни дръжки, комплекта е в нещо като мрежичка, различни съпротивления и ще можеш да комбинираш и да сменяш. Имам такива, не от Декатлон, тогава нямаше, ползвам ги вече 6 години, май е време да си купя нови, че се поскъсаха. Та, вместо да пробваш и да се чудиш какво, направо ще си ги нагодиш.

# 586
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 676
Благодаря, Люба! Simple Smile

# 587
  • Мнения: 9 589
В лидл скоро имаше ластици. Различни комплекти. Аз си купих от всичко.  Не съм ти пробвала, но от предвата партида имам и съм много доволна.
Има и компактни гири по 3кг. По-малки от декатлонските. Като цена -14 лв за една гира, май е съизмеримо..

# 588
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 676
Да, знам, че имаше скоро в Лидл, но тогава не съобразих и не купих. Аз също съм доволна от качеството на предлаганите там стоки. Може да проверя дали няма изостанали в някой от магазините.

# 589
  • Мнения: 1 080
Лита, добре дошла! Не се вживявай толкова, грабвай едни ластици със средно съпротивление и почвай. В движение ще прецениш, но най-добре комплект. Аз започнах първо с едни подарени от колега на мъжа ми, те бяха наистина твърди, голямо дърпане падаше, а аз си нямах представа че съм скочила направо на най-трудната степен JoyBlush

В петък вместо тренировка правих торта. Никакви угризения, хапнахме си я със кеф през почивните дни HeartGrinning
Вчера отчет с Rock’m Sock’m Kickbox - Cathe Friedrich
И имам два броя деца в къщи, тази седмица са ваканция. Освен това времето не е прекрасно и има изнервени, отегчени и намусени, а аз се опитвам да работя и да тренирам. Концентрация почти никаква, но здраве да е! Wink

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 10:52 от ~Биб~

# 590
  • Мнения: 9 589
Да, знам, че имаше скоро в Лидл, но тогава не съобразих и не купих. Аз също съм доволна от качеството на предлаганите там стоки. Може да проверя дали няма изостанали в някой от магазините.
Има тук таме изостанали неща, вчера гледах някакви, затова писах.

# 591
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 676
Благодаря ви, момичета за отзивчивостта и топлия прием! Много сте мили! Flowers Hibiscus

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 11:39 от Лита

# 592
  • Мнения: 2 874
Лита, това са моите ластици. Преди време ги взех от британския амазон. Там все така предлагат комплекти, но на други марки. Недостатък на тези комплекти е, че губиш време в смяна на дръжките.
Реално за Джилиън най-много съм ползвала червения. Зеленият е служил за едно упражнение, а черният - сравнително рядко в упражненията за гръб. Ако можеш да видиш съпротивлението на ластиците, ориентировъчно ти трябват около 4-5 кг за рамо/бицепс, около 6-8 кг - за гръб и около 2-3 кг за едно упражнение с боксови удари във втора фаза. Имай предвид, че съпротивлението се регулира чрез хвата/по-ниско, по-високо, кръстосване на дръжките/ и разкрача, така че дори и един ластик може да ти свърши работа на първо време.
https://www.amazon.com/Bodylastics-Stackable-Resistance-Anti-Sna … itness&sr=1-1
п.п. И съвсем случайно в руските групи попадам на ротация за чистене на Джилиън/доста кардио и съвсем малко силови/. Пускам я, ако някой е решил да се готви вече за плажа.

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 11:54 от zvezdi4ka14

# 593
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 676
Благодаря от сърце за отделеното време! HeartFlowers Hibiscus

# 594
  • Мнения: 361
Здравейте, аз си продължавам по програма. Тази е седмица 6. Вчера, традиционно като за понеделник, беше доста тежка тренировка за долна част (всъщност две отделни). Пускам ви първата, защото ми се стори интересна - пак комбинация от силови, кардио и пилатес https://www.fitnessblender.com/videos/intense-fat-burning-cardio … nd-thigh-workout-, имам приятна мускулна треска, а втората беше 14 мин. HIIT. Днес - горна част.
Приятен ден и вечер!

# 595
  • Мнения: 1 401
Завърших Xtrain, продължавам с Кейт.
Днес отчитам Boxing Bootcamp + Legs & Glutes

# 596
  • Мнения: 1 080
17.02 ICE – Rock’m Sock’m Kickbox - Cathe Friedrich
18.02 ICE – Metabolic Total Body - Cathe Friedrich
Eто линк към днешната, в която само музиката е минус (винаги на места в тренировките и е кошмарна). Пример как в тренировка почти без почивки прави разгряване между сериите, няма лудо темпо и натоварва прилично, като опасност от травма е сведена до минимум!
https://vk.com/videos515617743?z=video-80779696_456241654%2Fpl_515617743_-2

# 597
  • Мнения: 2 874
За днес - Dream Body с Ева. Идеята на тренировката е да тренираш с близки, като Ева беше вербувала за целта двамата си племенници, на видима възраст между 15 и 18 години. Тренировката е само със собствено тегло, като комбинира силови/клекове и напади/ и кардио упражнения. Аз при около 2/3 от упражненията следвах племенничката, която показваше по-леката версия, но мисля, че дори в по-трудния си вариант тренировката е подходяща за хора с до средно ниво.

# 598
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Вчера Total Body T25 Alpha, зор видях признавам си. Времето бива тия дни и правим по една хубава разходка с дребния. Друго си е да има повече движение. Вече ми се тича, ама трябва да сваля 2 кг., че над 56 кг. ми е трудно бягането.

# 599
  • Мнения: X
Отчитам нищо, втора седмица. След като ММ и малкия бяха натръшкани с грип и го играх медицински мерсонал, сега съм се натровила нещо и имам сили от дивана на леглото само. А детето си иска неговото. Не ми харесва, че ми избягаха задълго тренировките напоследък, но и не знам защо не ми е крайна драма. Или остарявам или помъдрявам. Преди ако не тренирам три последователни дни се чувствах меко казано смотано...Нейсе...

Общи условия

Активация на акаунт