Тренировки в домашни условия - 102

  • 30 158
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: X
Привет!

И, как е Уникалната? Споделете отзиви.

Вчера правих Легс от A little more obsessed. Трябва да призная, че ми взе душата, толкова че да ми загорят краката. Имаше интересни упражнения, а не само класическите клек и напад.

Сестра ми помоли това да й е подаръкът за Коледа. Тя по принцип има доста солиден опит с различни видове тренировки- както в зала, така и вкъщи, от каланетика до канго джъмпс. Някъде по средата на програмата кръстът започна да й създава проблеми. Иначе беше доволна, твърди, че сила и издържливост са се увеличили. За сега я е спряла, не зная дали ще продължи за тренира с нея.

# 677
  • БГ
  • Мнения: 1 271
Заключвам Wink
А какъв ластик ще ми препоръчате да си взема - това дали ще ми свърши работа Simple Smile https://www.decathlon.bg/lastitsi-za-pilates-100-3-br-id_8528803.html

# 678
  • Мнения: 4 740
Да,супер са!

# 679
  • Мнения: 3 491

За днес https://www.youtube.com/watch?v=ugfTpsJ525s&list=PLCzr8bZECk … 7EtH&index=14 , мислех да направя кардио на Кристин Къри, но нещо ме примързя, честно казано.

Любче, не знам как те домързява да правиш Кристин Къри, а не те мързи за това нещо... Преди малко направих твоята тренировка... Само бях за клип за комични трениращи- супер некоординирани са ми движенията на ръце и крака. Пълен срам. Момчетата вкъщи се заливаха от смях. Мисля, че никога няма да повторя.
И понеже тотално смених концепцията, добавих и това https://www.youtube.com/watch?v=vJ-OVp26zhA&list=PLHGV7icpWf … tRlm&index=19

# 680
  • Мнения: 4 740
Днес cardio leg blast от Xtrain .

# 681
  • Мнения: 2 876
Аманда, аз я разбирам Люба. Като ти е любим тип тренировка, не те мързи и си я правиш. Ако правех само степ и ММА, сигурно щях да съм на 6-7 часа тренировки седмично. И специално за нея и Биб пускам две нови, на които попаднах в ютюб. Въпреки че имат Zumba  в името, са основно ММА-вдъхновени и най-добре синхронизираните с музиката тренировки, на които съм попадала. На мен ми идват вече малко рискови. Ще ги пробвам, живот и здраве, след няколко месеца.
https://www.youtube.com/watch?v=cLJfmPaKb1M
https://www.youtube.com/watch?v=QRZcZgSgSHI&t=44s

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 21:08 от zvezdi4ka14

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Добър вечер!
Отчитам Кардио и кор боди комбат от Попшугър, 34 минути, от една руса кака, създателката на нещо си. Аманда, да, точно каквото казва Звезди е. Не ме натоварват психически, понеже имам опит (а и по рождение) и съм доста добре с координацията, колкото и да се лигавя, се напъвам и хабя много калории. Бавните тренировки ме изнервят. А Кристин Къри си е зверче, все е по-трудна от разни побоища 🤣.
Звезди, ти баща, ти майка, благодарско!!! Ще се прави. Верно, че зациклих на ММА и комбат, но лошо няма, сяяя Квото такова.
Адаш , не я ли научи КАКА руми, само като чуя името на тренировката и става ясно, че е нейна. Много е добра в наименуването.
Изчезвам, весела вечер!

# 683
  • Мнения: 3 491
Колко сме различни....Вие явно харесвате бойни спортове и танцувален елемент. Аз повече се напрягам да докарам прилични движенията, отколкото реално да тренирам..
И резултатите са наистина пълна смешка.

# 684
  • Мнения: 4 406
О, има ли повече от 2 движения, направо е голям сеир при мен. За това съм се вкопчила в Били от толкова много години, въпреки, че и той на някои тренировки слага упражнения с 5-6 движения. Там  импровизирам.

# 685
  • Мнения: 1 085
Страхотни сладури сте всички в темата Kissing Heart! Развеселихте ме, че като цяло съм крива днес Hug
Звездичке, чудно! Благодаря ти за споделените тренировки, първата ми се струва интересна (с движения от които имам нужда) и ще се пробва Kissing Heart
Лейдис, ММА тренировките дават прекрасни резултати и разтоварват от стреса. За целта не ги правя пред публика, защото губя концентрация (иначе изобщо не ми пука дали изглеждам смешно, мога и пред общината на наше село да си направя тренировката). Казвам го, защото вечер там има час по фитнес на открито Grinning

Агент, то и аз се зачудих, но "прекрасна", "уникална", сега очаквам "умопомрачителна" мдаа...

Комбинация ММА + добри силови тренировки + TRX или ластици поне 1 път седмично и добро разтягане лично при мен работят най-добре от всичко останало, което съм изпробвала.

Кристин Къри е прекрасна, но тя винаги държи темпо и я правя тогава, когато съм в чудесна форма и ми трябва максимално натоварване за кратко време (30мин).

Отчет:
26.02 ICE – Metabolic Total Body - Cathe Friedrich
27.02 BODYCOMBAT INVINCIBLE | Workout #11

Резултат от вече 2 месеца редовни тренировки (браво на мен) е че все още съм дебела, но вече съм хубава Stuck Out Tongue Winking Eye

Хубав ден на всички! HugKissing Heart

# 686
  • Мнения: 4 406
С триста зора се наритах да направя един Били корем. Сигурно по някое време, следобед, ще направя и на Деби тренировката, главно за паласките.

# 687
  • Мнения: 2 876
За днес - тренировката за долна част на Кристин Къри/с импровизации в последната серия по корем/, която НФБ пусна вчера. На мен ми е относително добре като темпо, тъй като с такъв ритъм поддържам и пулса в кардио зоната, така че тренировката се получава 2 в 1. Но все пак ме подразни, че не остави време да си преместя ластика при едно упражнение/тя си направи упражнението на втория крак без ластик/, което ми изяде от времето за разтягане след това. Но като цяло добре натовари дупе и задно бедро, така че й прощавам.

# 688
  • Мнения: 361
Приключих с 1000-калорийната тренировка и учудващо не се чувствам изморена, дори напротив. С това приключих и програмата и сега се чудя дали да започвам друга от понеделник, или да си дам една седмица, в която да правя по-леки и по мой избор тренировки.
Относно сложните хореографии и аз съм като Джери - има ли повече от две движения и се оплитам тотално. Затова харесвам Фитнесблендър, защото упражненията са базови и изчистени.
Пожелавам ви приятни почивни дни!

# 689
  • Мнения: 9 688
Най-накрая сутринта се стегнах и направих sweat от Плио. След два месеца мързел съм загубила гъвкавост и пластика. След това започвам Катето. Приготвила съм ice lite, не мога да намеря къде писахте коя й е  най-леката програма, силно се надявам да е тази:), въпреки, че правих автърбърн и доста (илюзии 😂) изгорих..

Общи условия

Активация на акаунт