Болки в ляво подребрие

  • 3 969
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте. От известно време имам болки или по скоро тежест в ляво под реброто. Стомаха ми става на топка,започва да тупти. След което получавам сърцебиене,световъртеж и гадене. Някой с подобни симптоми??

# 1
  • Мнения: 8 937
Отиди на доктор! Форумът не е място за поставяне на диагнози. Може да е нещо безобидно, но може и да не е.

# 2
  • Мнения: 140
Там е далака,а и панкреаса боли в ляво  под ребрата.
Ехография на корема направи,ако не си го направил вече.Може и дивертикули на дебелото черво да има в този участък...Тогава-колоноскопия.Гастроентеролог.

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте! И при мен преди няколко дни започна болка в ляво отдолу под ребрата при по-дълбоко вдишване.Като задържа дъха си се облекчава.Ходих на лекар - преслуша ме навсякъде, легнах - натиска ме отляво, отдясно, под ребрата, стомаха - но не ме боли при натискане, само при вдишване или при някакъв напън, но не всеки път.Не ми са правени тестове.Каза ми, че не трябва да се притеснявам.От храносмилането е било и ми изписа Мезим Форте и Спазмомен. Втори ден ги пия и не се е оправило.Може по-бавно да се случват нещата.Ще видим какво ще стане и понеделник ако не се е оправило ще отида пак при лекар. Наблюдавам и вашата ситуация.Споделете.

Общи условия

Активация на акаунт