Terra Wash Mg+ – истинска революция в изпирането. Включете се в темата и спечелете!

  • 4 966
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Mного! Стига наистина продуктът да се справя с прането. Това, че не замърсява околната среда е чудесно и е огромен плюс за мен Simple Smile
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Нужда имам определено, и в предходни теми съм писала, че съпругът и дъщеря ми са с поли-алергии - към прах, полени, косми, акари, котки, кучета, мухъл и пр, и пр, и пр... По тази причина пера много по-често от нормалните хора,за да съм сигурна, че вкъщи има малко дразнители за алергиите им. Завеси и пердета, плюшени играчки, шалтета - всичко се пере всяка седмица...
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Абсолютно да, но голяма част от изпробваните продукти не са се справяли с петната/ прането като цяло. Би било чудесно, ако този продукт изпълнява предназначението си Simple Smile

# 226
  • Мнения: 18 684
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?

Заинтригувана съм, но не бих дала 100 лева за него, ако не съм сигурна, че наистина изпира и премахва замърсяванията. Просто не мога да си го представя това малко пакетче как би могло да стигне за 365 изпирания.

2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?

Имам нужда от такъв продукт, но за момента се притеснявам да използвам традиционните дезинфектанти за дрехи за бебешкото пране, тъй като не се изплакват добре и провокират алергии.

3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?

Ангажирана съм до степен, в която не ми пречи на удобството и на личната безопасност и хигиена.

# 227
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 170
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Определено съм заинтригувана, че бих могла да пера без " химия ". С удоволствие бих пробвала ефекта му
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Винаги е добре продуктът за изпиране да бъде антибактериален, защото не живеемв стерилна среда така или иначе
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Да, ангажирана съм. Намалявам до минимум еднократните торбички, събирам боклука разделно и се опитвам да правя всичко по силите си да не замърсявам прекалено околната среда, защото състоянието и и без това е трагично

# 228
  • Мнения: 937
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? Много ме заинтригува, допада ми това,че е има антибактериално действие и се грижи за цветовете на тъканите и дрехите.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? Сина ми и аз сме с чувствителна кожа и винаги избирам подходящи перилни препарати.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? Мотивирана съм и бих желала да мога да допринеса за опазване на околната среда!

# 229
  • Мнения: 1 391
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Щади тъканите. Антибактериален, хипоалергенен.

2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?

Да
 Дъщеря ми е с кожни проблеми и това е идеалният продукт

3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?

Да разбира се. И всички трябва да сме.
Ще се радвам да спечеля този продукт.

# 230
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Няма химикали.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Не, за моя радост, нямам нужда да търся за семейството си хипоалергенни продукти
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Старая се да намалявам използването на пластмасата в ежедневието си.

# 231
  • София
  • Мнения: 820
Здравейте!
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Много съм заинтригувана от този продукт и най-много ми допада това, че е с антибактериално действие и се грижи за цветовете на тъканите. Допада ми липсата на химикали.

2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Да, защото синът ми е атопичен дерматит и често има обриви.

3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Да, мисля, че добре да се опазва околната среда и ако наистина е толкова добър този продукт, с удоволствие бих го използвала. Бих изхвърлила другите прахове за пране.

# 232
  • Мнения: 423
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?

Антибактериално действие и  хипоалергичен продукт, щади  дрехите

2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?

Да, необходим ни е

3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?

Старая се. От години  използвам  торбички от плат и  намалявам до минимум използването на пластмаса.

# 233
  • Мнения: 122
1. Да, че е антибактериялен и хипоалергичен.
2. Да
3. Да, доколкото е възможно

# 234
  • Мнения: 651
1. Да
2 Да
3 Да

# 235
  • Мнения: 1 255
Да много съм впечатлена от продукта стига наистина да се справя с прането.Да имам нужда да е антибактериален. Да правя каквото мога за опазването на природата.

# 236
  • Мнения: 2 682
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? - Много ме заинтригува продуктът. Дори не съм предполагала, че съществува такова нещо. Най-много ми допада това, че пести вода и ток и така благоприятства опазването на околната среда.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? - откакто имам бебе леко съм се вманиачила на тема хипоалергени и всякакви други антибактериални неща, така че със сигурност смятам, че имам нужда.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? - Да, правя до известна степен неща, с които да опазвам околната среда. Избирането на точно такива продукти не винаги е сред тях, тъй като в повечето случаи надвишават бюджета ми.

# 237
  • Мнения: 504
Естествено,че съм заинтригувана от TerraWash Mg+ ! Дори не знаех до момента,че съществува нещо толкова практично и удобно ! Най много ми допада това,че не се ползва прах за пране тоест няма химия . Не се налага изплакване -пестим и вода и ток.
Смятам,че би било в пъти по-добре ако имам на разположение у дома антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на дрехите.
Да ангажирана съм с опазването на околната среда,но продуктите които имат такъв принос в повечето случай са доста над финансовите ми възможности.

# 238
  • Мнения: 58
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Естествено, кой не би бил с такива характеристики. Най–много ме впечатли, че няма нужда от изплакване
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?   
Имам недоносено бебе и това е най–важно, да няма алергии
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Да, разбира се! И всеки трябва да бъде

# 239
  • Мнения: 15 960
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Да, допада ми, че щади тъканите, пести ток и вода, антибактериален и хипоалергенен.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Да. Имам алергии към химикали, аромати, миризми в препаратите, а антибактериален продукт е необходимост.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Да, старая се да не замърсявам.

Общи условия

Активация на акаунт