Terra Wash Mg+ – истинска революция в изпирането. Включете се в темата и спечелете!

  • 4 964
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 326
1. Да, че е Хипоалергенен продукт.
2. Да.
3. Да.

# 271
  • Мнения: 289
1. Да, че е Хипоалергенен продукт.
2. Да.
3. Да.

# 272
  • Мнения: 189
Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
На мен  ми допдна това, че не се ползват химикали.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Да, абсолютно. Вкъщи аз и моят съпруг имаме алергия. Провокира се от някои марки прах за пране или омекотители.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Да, доколкото е възможно.

# 273
  • Мнения: X
Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Допадна ми липсата на вредни химикали, които ни заобикалят отвсякъде.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Да, почти не познавам семейство без някой с алергии.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Да, и подобни продукти, ако всичко е реално, ме стимулират да го правя.

# 274
  • Мнения: 504
Заинтригувана съм от Terra Wash Mg+ естествено. Най много ми допада фактът че няма химия в него.Имам нужда от хипоалергенен и антибактериален продукт за пране у дома. Да.Ангажирана съм с опазването на околната среда.

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 191
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? - Определено буди интереса ми. Най-много ми допада фактът,че е природосъобразен продукт.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? - Да,понеже имаме бебче на 4 месеца
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? - Да,предпочитам продукт,който щади околната среда.

# 276
  • София
  • Мнения: 218
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
*Определено грабна вниманието ми!
Идеята да почисти пералнята ми, от всичката чернилка, която системно се налага да почиствам, за да не полепне по дрехите ми, ми се струва чудесна!
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
* Да, тъй като имам бебе на 3 месеца, чиито дрехи пера в пералнята.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
* Всичко щадящо природата, е добре дошло за семейството ми. Стараем се, да водим сравнително екологичен начин на живот.

# 277
  • Мнения: 394
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Най-много ми допада, че не се ползват химикали.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Да.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Да, старая се доколкото е възможно.

# 278
  • Монтана
  • Мнения: 693
1.Харесва ми,че е натурален продукт
2.да
3.да,доколкото мога

# 279
  • Мнения: 441
1. Иновативен, натурален продукт.
2. Да
3. Старая се.

# 280
  • Мнения: 122
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Допада ми това, че не се ползват химикали
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Да, абсолютно.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Да, доколкото е възможно

# 281
  • Мнения: 982
1. Заинтересувана съм от TerraWash Mg+. Хареса ми, че е антибактериален и хипоалергенен.
2. Да
3. Да, старая се.

# 282
  • София
  • Мнения: 1 428
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? Най-много ми харесва, че не замърсява околната среда
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? Да
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? Да

# 283
  • Мнения: 592
1. Харесва ми това, че продукта е хипоалергенен и антибактериален.
2. Да имам нужда.
3.Ангажирана съм и се стремя да избирам такива продукти.

# 284
  • Мнения: 11 450
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?

Заинтригувана съм, разбира се, абсолютно новаторска идея е за мен, виждам в нея единствено позитиви. Допада ми това, че се избягва използването на битова химия, като успоредно с това се съкращава перилния цикъл на дрехите и пералнята.
Смятам, че всяко едно домакинство има нужда от хипоалергенен и антибактериален продукт за изпиране на домашния текстил.
Както и смятам, че всеки индивид следва да е заинтригуван и включен в опазването на средата, в която живеем.

Общи условия

Активация на акаунт