Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Можете ли да перете без перилен препарат?

Вече можете – с Terra Wash Mg+ -

110-грамово саше с магнезий, пречистен по иновативна японска технология. При съприкосновение между магнезия и водата се отделят балончета с водород и се образува йонизирана алкална вода.

Премахва миризми, има антибактериално действие и почиства пералнята от плесен, микроби и бактерии.

Хипоалергенен продукт – без ароматизатори и ензими, подходящ за деца, както и за хора с чувствителна кожа.

Как се ползва Terra Wash Mg+ - лесно!
Просто поставете Terra Wash Mg+ в пералнята с прането.

Едно саше е достатъчно за изпирането на 8 кг дрехи. Работи с всеки вид перални машини, с твърда и мека вода, с топла и студена. Terra Wash Mg+ щади тъканите и цветовете и е подходящ дори за органичен памук.

Едно саше е предвидено да Ви стигне за 365 изпирания или 1 година, ако перете всеки ден. Не е необходимо да изплаквате, тъй като няма пяна – и така пестите ток и вода, а се грижите и за природата.

Екологичен – с отходните води не се изхвърлят детергенти.

В допълнение, след 1 година можете да обогатите почвата във Вашата градината, тъй като магнезият е известен като крал на минералите и е есенциален за здравето ни.

Отзиви от реален потребител с допълнителна информация и по-детайлно видео можете да намеритеТУК.

Цената на продукта е 100 лв. и може да бъде поръчан с регистрация, без регистрация (бърза поръчка) или по телефона от https://www.terrawash.bg/

Включете се в играта на Terra Wash Mg+!

За да се включите в играта, просто отговорете на нашите три въпроса до 5 декември.
8 души от всички участвали в темата ще бъдат избрани на томболен принцип и ще спечелят продукта Terra Wash Mg+ .

1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?

Моля, запознайте се с Общите условия на активацията ТУК.

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 16:00 от Редактор***

# 1
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Допада ми това, че не се ползват химикали
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Да, абсолютно. Имам алергия, провокира се от някои марки прах за пране
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Да, доколкото е възможно, без да нарушавам навиците си много

# 2
Чудесно е, че не се ползват химикали. Предполагам продуктът е много подходящ за къщи без канализация, използващи пречиствателни станции за отпадните води.
Да, абсолютно. Детето ми има алергия.
Да, старая се доколкото е възможно.

# 3
  • София
1. Да, че е Хипоалергенен продукт.
2. Да.
3. Да.

# 4
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? Много ме заинтригува, допада ми това,че е има антибактериално действие и се грижи за цветовете на тъканите и дрехите.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? Сина ми и аз сме с чувствителна кожа и винаги избирам подходящи перилни препарати.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? Мотивирана съм и бих желала да мога да допринеса за опазване на околната среда!

# 5
1.Харесва ми,че е натурален продукт
2.да
3.да,доколкото мога

# 6
Заинтригувахте ме с този продукт ,допада ми това ,че не ползвам химикали.Имам нужда от антибактериален и хипоалергичен продукт ,тъй като имам 2 членове на семейството с проблемна и нежна кожа.Старая се доколкото мога да се грижа за опазването на околната среда.

# 7
  • Разпиляна във въображението

Да. Допада ми, че е екологичен и хипоелергенен

Да, борим се с алергии.

Да, доколкото мога.

# 8
Много интересен продукт, определено ме заинтригува. Бих се радвала, ако е в помощ с борбата с някои алергени, старая се да спазвам околната среда във всеки един момент.

# 9
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? - Да, много ме заинтригува. Липса на пяна, почистване на пералня освен на дрехи, ползване за такъв дълъг период от време. Единственото бих предпочела да го видя на живо в някой магазин и тогава да си го купя.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? - Да, имам куче и бебе така че и двете са ми за предпочитане.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? - Да, доколкото държавата ми го позволява.

# 10
Харесва ми това, че е хипоалергичен, да. Всеки трябва да се грижи за природата.

# 11
1. Това, че е нещо, абсолютно непознато за мен.
2. Сблъскваме се все повече алергени и ми се ще да избягвам силна химия.
3. Винаги, когато ми е възможно.

# 12
Заинтригувана съм и то много.Допада ми това, че не се ползват никакви химикали.
Да, имам нужда.
Да, ангажирана съм .

# 13
Допада ми, че не се използва перилен препарат, който винаги остава по дрехите, колкото и да се изплакват, друго което ми харесва, че не вреди на околната среда и е икономичен.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? Да, чувствителни сме към измиващи продукти и имаме нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома.
Да си призная, не съм много ангажирана, но когато има алтернатива на продуктите, бих се опитала да ползвам природоопазващи и щадящи продукти.

# 14
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? - Да, много, стига наистина да се справя с прането. Харесва ми това, че използването на подобни продукти не замърсява околната среда и че не би трябвало да има алергични реакции.

2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? - Да. Особено за бебешки дрехи и пелени.

3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? - Да, правя каквото мога. Купувам и прах за пране от напълно естествени съставки, но не съм спряла да купувам и от другите.

Ако Тера Уош наистина изпира, си заслужава. Но не бих купила, без да съм тествала предварително.

# 15
  • Polski Trambesh
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?-Да страшно се заинтругувах,у дома се пере почти всеки ден и прахът върви като вода.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?-Имам нужда,с две малки деца това си е необходимост.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?-Разбира се,старая се да уча големия си син,и съм мотивирана да използвам такива продукти.

# 16
Да, определено ме заинтригувахте. Пера предимно на 30 градуса, което е предпоставка за развитие на плесен и бактерии, а с вашия продукт този проблем се решава.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? Да, вкъщи всички сме с чувствителна кожа и склонни към обриви, затова използваме предимно бебешки препарат и омекотител. Налага се да пускаме и екстра пране, защото препарата не се изпира хубаво и после пада голямо чесане, заради дразнене от остатъчния препарат по дрехите.
Наливам си изворна вода и нося винаги в себе си, така не се налага да купувам безброй пластмасови шишета. Отделно пазарувам в торбичка от плат и се старая да не замърсявам. Не съм си купила еко препарат за пране единствено заради цената, която е тройно по - голяма от цената на обикновен препарат и финансово не мога да си го позволя. И съм на мнение, че предимно финансовата част пречи на хората да се хранят по - добре и да купуват био препарати. Другият проблем е липсата на достатъчно информираност.

# 17
  • The Big Apple
1. Харесва ми, че не съдържа химикали, много интересен продукт, с удоволствие бих го пробвала.
2. Да, предимно търся точно такъв продукт.
3. Да, старая се.

# 18
О да, заинтригувана съм! Фактът, че няма да има неразтворени частици, фактът, че няма да плесенясва пералнята и няма неприятни миризми. Не е необходимо изплакване , съответно по-малко вода. Предимствата са много. А за околната среда ползите са най-големи.

# 19
1.Харесва ми, че е екологичен и хипоелергенен.
2.Да имам нужда от такъв продукт.
3.Винаги, когато ми е възможно.

# 20
Веднага ми влиза в списъка за проба! Харесва ми че е икономичен, щади природа, дезинфекцира - всичките му характеристики ми харесват!
Имам нужда и поддържам такива продукти у дома, но са няколко продукта, не всичко в едно.
Смятам че опазването на околната среда е наше задължение и затова винаги избирам такива продукти.

# 21
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? Много ме заинтригува, допада ми това,че е има антибактериално действие и се грижи за цветовете на тъканите и дрехите.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? Сина ми и аз сме с чувствителна кожа и винаги избирам подходящи перилни препарати.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? Мотивирана съм и бих желала да мога да допринеса за опазване на околната среда

# 22
Допада ми това, че не се ползват химикали, че премахва миризми и има почистващо действие!
Да, абсолютно, с малко детенце съм!
Да, опитваме се все повече! Animal Bee

# 23
1.Харесва ми,че е натурален продукт, без химикали в съдържанието.
2.Да
3.Доколкото мога се старая

# 24
Да, абсолютно.Имала съм обриви от препарати за пране, а с малко дете внимавам още повече.
Да, доколкото е възможно, но не съм сигурна как да разпозная кой продукт е по-екологичен от друг.

# 25

Допада ми, че е хипоалергенен, екологичен.

Да,  най-малкото заради нежната кожа на децата.

Старая се.

# 26
Да си призная за първи път чувам за TerraWash Mg+ и съм страшно заинтригувана. Харесва ми, че е само на базата на магнезий, без разни добавки известни и безизвестни. Почиства пералнята от плесен и миризми. Щадящ е към материите. Може да се ползва многократно, а и цената спрямо препаратите, които ще използвам за 1 година ще излезне почти същото, да не кажа и много повече. И мога да продължа с изреждането Simple Smile
Да, имам.
Да, опитвам се до колкото мога.

# 27
  • Сф
1.Заинтригувана съм.Екологичен и хипоалергенен продукт! Невероятно!
2. Всеки има нужда да намали вредните химикали до минимум, като започне от дома.Заради собствено и на семейството здраве!
3.Да, ангажирани сме вкъщи и в частност и общо за опазване на околната среда и планетата Земя. Смятаме, че всеки човек трябва да е отговорен и даде своя дан по всякакъв начин! В това число с. избора на екологичен продукт като
TerraWash Mg+.
Успех Ви желая!

# 28
  • Пловдив
1.   Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
-   Много ме заинтригува този хипоалергенен продукт , който е и екологичен. Допада ми освен ,че се грижи за дрехите има и  антибактериално действие и почиства пералнята от плесен, микроби и бактерии.
-   Да, с чувствителна кожа съм.
-   Стараем се да опазваме околната среда и съм мотивирана да използвам  продукти , които допринасят за опазването и.

# 29
Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Да, би ми било интересно да пробвам този иновативен продукт, най ми хареса че не вреди на околната среда.
Да
Да, старая се да минимизирам отпадъците до минимум.

# 30
  • sofia
Много съм заинтригувана от този продукт, защото за първи път попадам на такъв. Не бях чувала до сега, че е възможно да се пере по този начин. Струва ми се много интересно, полезно и иновативно. В характеристиките на продукта ми харесва много, че няма отпадни води, които да замърсяват околната среда и това, че се спестява допълнително вода, тъй като, не е нужно изплакване. Страхотно звучи. У дома гледам да ангажирам семейството си с опазване на околната среда и природата. Започнахме с малки стъпки и си закупихме метални сламки за многократна употреба и восъчно фолио за плодове и зеленчуци за хладилника. Не ползваме пластмасови чаши и скоро си закупихме бамбукови четки за зъби. Мисля, че са малки стъпки, но много важни. Поздравления за вашата идея с продукта ви.

# 31
  • Пловдив
Харесва ми, че е екологичен и хопоалергичен. Имам малко дете с чувствителна кожа и се старая да ползвам качествени продукти. Също така, строим къща и се стараем да използваме екологични продукти, за да не сме във вреда на природата.

# 32
1. Най-много ми харесва,че е натурален продукт.
2. Да.
3. Да,доколкото мога.

# 33
Да, заинтригува ме, че е екологичен продукт.
Да, със синът ми имаме чувствителни кожи.
Старая се.

# 34
  • Бургас
1.Харесва ми,че е натурален продукт и че почиства пералнята от плесен, микроби и бактерии.
2.Да.
3.Да,доколкото мога се старая.

# 35
  • Пловдив
Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? Това, че е натурален продукт
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? Да
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? Старая се

# 36
1. Най-много ме впечатли, това че едно саше е достатъчно за изпирането на 8 кг дрехи.
2. Да имам голяма нужда от хипоалергенен и антибактериален продукт за изпиране, защото дъщеря ми има алергии.
3. Да мотивирана съм да купувам продукт, който е свързан с опазването на околната среда.

# 37
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? - За първи път чувам, признавам си, и съм толкова заинтригувана, че чак не ми се вижда да е възможно...Ако приемем, че отговаря на характеристиките си-това, че хем изпира дрехите, хем почиства пералнята от плесен, микроби и пр.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? - Имам и заради себе си и сухата ми кожа, която е склонна към лишеи и екземи, и заради децата, поради същата причина.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?-Всеки би трябвало да е ангажиран и да, мотивирана съм да ползвам такива продукти.

# 38
Да, заинтригува ме това, че е хипоалергенен и натурален продукт, без вредни за околната среда съставки.

Разбира се!

Да, защото опазват околната среда, а и нашето здраве.

# 39
Да, заинтригува ме, липсата на химикали ми допада.

Няма алергични вкъщи, но не е лошо като идея.

Разбира се, и без това е достатъчно замърсена вече, така че доколкото е във възможностите ми - правя го.

# 40
Допада ми това, че не се ползват химикали.
Да, точно от такъв препарат имам нужда.
Да, доколкото е възможно.

# 41
Заинтригувана съм - да, но съм много скептична и някак не вярвам във всички тези качества. Много ми се иска наистина да има такъв продукт, но някак не мога да повярвам, че ще върши работа.
Лично нямам нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт, но използвам такъв при прането на детските дрехи.

А колкото се отнася до опазването на околната среда - старая се, не винаги се получава, но до колкото ми е възможно се старая.

# 42
Наистина интересен продукт:)

Много, особено липсата на химикали.

Нямаме хипоалергични в нас, но сме с малки деца:)

Опитвам се максимално да опазвам природата ни.

# 43
  • Пловдив
1- Да. Екологичен и хипоалергичен.
2- Да.
3- Да. При всяка възможност избирам варианти с които да опазвам околната среда и заради това съм мотивирана да избирам продукти с такъв принос.

# 44
  • Перник
Впечатли ме това, че е хипоалергенен.

Да с две малки деца съм, за едното е много наложително.

Да, стига и цената да е достатъчно достъпна.

# 45
  • Пловдив
Да.Имам алергии.
Да, правя колкото мога...

# 46
  • София
1- Да харесва ми, че е хипоалергенен продукт.
2. Да
3. Винаги, когато имам възможност.

# 47
  • София
1. Много съм заинтригувана от продукта, допада ми че има антибактериално действие и че не се изхвъррлят химикали с отходните води.
2. Да, имаме.
3. Ангажирана съм с опазването на околната среда и от няколко години не ползвам омекотител например...

# 48
1. най-много ми допада , че почиства пералнята от плесен, микроби и бактерии.
2. у дома, всички сме с чувствителна кожа, така че купуваме винаги хипоалергенни препарати
3. разбира се, но често тези продукти са над бюджета ни.

# 49
  • София
Допада ми това, че не се ползват химикали, като в същото време се запазват цветовете на дрехите.
Да, абсолютно. Мъжът ми има алергия към някои от праховете за пране.
Да, доколкото е възможно.

# 50
1.Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Много, особено липсата на химикали.
2.Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
За щастие нямаме хипоалергични вкъщи, но бих ползвала този продукт.
Опитвам се максимално да опазвам природата ни.

# 51
Най много ми допада че е натурален , без химикали.Бих го ползвала заради децата .Старая се да ползвам натурални продукти.

# 52
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?  Харесва ми, че е натурален продукт..
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?  Да.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? Да, доколкото мога.

# 53
  • София
Да, заинтригува ме това, че е без химикали, хипоалергичен, икономичен и че освен дрехите, почиства и пералнята от микроби.
Двете с дъщеря ми сме с чувствителна и реактивна кожа и се стремя да използвам хипоалергични продукти.
Да, абсолютно, опитваме се да живеем plastic free и zero waste, доколкото ни е възможно.

# 54
-Признавам, че съм доста впечатлена, до степен да искам да го имам. Допадна ми, че е без ароматизатори и ензими, икономичен и екологичен.
-Имам нужда, защото двама в домакинството са със свръхреактивни кожи към различни дразнители.
-Все по-често предприемам тази линия на поведение, например използвам многократни торби за пазаруване, събирам разделно сметта, опитвам се да съм минималист, а не консуматор в потреблението, чета състав и следя за знак за екологичност и биоразградимост на продуктите и опаковките им.

# 55

1. Беше ми много интересно да прочета характеристиките на продукта. Определено съм заинтригувана. Допада ми това, че е естествен продукт и е здравословен.
2. Да, защото имам някои алергии.
3. Опитвам се, макар и с променлив успех.

# 56
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? - да, хипоалергенността.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? - да.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? - да.

# 57
  • Стара Загора
Изключително интригуващо звучи. МП е с хиляди алергии и би ми било интересно дали ще помогне. Честно казано, не полагам усилия за опазване на околната среда.

# 58
1. Честно казано най-много ме впечатлява,  че се бори с миризми и плесени. От известно време се боря с лоша миризма от пералнята,  наистина съм в доста затруднено полажение за справяне с този проблем - намирам временни решения...

2. Да, защо не!  Нямаме засега проблеми с алергии, но защо да не вземем превантивни мерки.

3. Да,  доколкото е възможно

# 59
1. Заинтригувана съм, разбира се. Допада ми това, че няма химикали в продукта и след 1 година може да се използва за обогатяване на почвата.
2. Да, тъй като имам малко дете.
3. Винаги, когато ми е възможно.

# 60
  • София
1. За първи път чувам заTerraWash Mg+ и съм доста заинтересувана. Всичко ми харесва в продукта. Пускам пералня почти всеки ден и това да спестя препарата за пране е нещо, което доста ще облекчи бюджета. Почистването на пералнята от бактерии също ще е добре.
2. Да големият ми син е с анонимен дерматит и внимавам с прането.
3. Ако това не изисква от времето, с което не разполагам. Мотивирана съм да ползвам продукт, който щади природа и същевременно ми върши работа.

# 61
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? - Допада ми това, че е екологичен.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? - Да
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?-Да, старая се да опазвам природата.

# 62
1.Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Факта, че това не е перилен препарат и че реално е естествен продукт.
У дома предпочитаме точно такива продукти.
Да, стараем се.

# 63
1. Чудесно е, че не се ползват химикали. Предполагам продуктът е много подходящ за къщи без канализация, използващи пречиствателни станции за отпадните води.
2. Да, абсолютно. Детето ми има алергия.
3. Да, старая се доколкото е възможно.

# 64
Заинтересува а съм от продукта. До сега не съм ползвала подобен продук и съм впечатлена от антибактериалните му свойства. Имам малки деца и с удоволстие ще опитам. Старая се да съм ангажирана с опазването на природата.

# 65
  • на последния етаж
1. Да, че е хипоалергенен, антибактериален, натурален продукт.
2. Да.
3. Да.

# 66
Силно съм заинтригувана ,харесва ми че е хипоалергичен,имам нужда от такъв продукт ,защото имам алергия към някой съставки на перилните препарати .Хубаво е че опазва околната среда ,мотивирана съм да го пробвам такъв продукт.

# 67
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?- Определено. Най-много ми допада, че е хипоалергенен. Предполага се, че всички продукти за пране, миене, почистване и т.н трябва да са антибактериални, иначе какъв е смисъла от тях?!  

2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?- Имам нужда.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? -Старая се да не замърсявам околната среда.

# 68
1.да, звучи мн.интересно
2.алергиите напоследък са доста чести
3.опитвам се

# 69
Това, че пести ток и вода.

Да, децата ми са с чувствителна кожа, не мога да използвам много силни препарати, а е важна добрата хигиена на дрехите им.

Да, живея в голям град, чиято ВиК мрежа отдавна се е "задъхала" от разрастването на града.

# 70
  • София
1. Заинтересувана съм от TerraWash Mg+. Хареса ми, че може да се ползва и със студена вода и щади цветовете.
2. Да
3. Да, старая се.

# 71
  • София
Наистина ме заинтрегувахте с този продукт и най-много ми допада, че е антибактериален и хипоалергенен.

Всеки човек има нужда от такъв продукт у дома.

Винаги гледам да опазвам околната среда и съм мотивирана да използвам такива  продукти.

# 72
  • София
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? - да, особено това, че не се използват химикали.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? - винаги е добре да има антибактериален продукт.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? - да, опитвам се.

# 73
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? - Да много, впечатли ме, че е хипоалергенен продукт подходящ за хора с чувствителна кожа и почиства пералнята от плесен, микроби и бактерии.

2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? - Да, защото имам непоносимост към голяма част от праховете и получавам обрив и сърбеж.

3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? -Ангажирана съм и мотивирана да избирам такива продукти, но не отричам и другите и купувам и от тях. За тази цена обаче не бих купила без предварителна проба.

# 74
1. Допада ми тази характеристика :Премахва миризми, има антибактериално действие и почиства пералнята от плесен, микроби и бактерии.
2.Имам нужда от антибактериален продукт, да.
3.Намирам екологичните инициативи за лицемерни. Който е заинтересован -пази, без да тръби за това.

# 75
1- Да, защото е без химикали.
2- Разбира се.
3- Да, до колкото мога.

# 76
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?- Нов, непознат за мен продукт, с многообещаващи качества. Готова съм да пробвам.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт  за изпиране на тъканите у дома?- Имам фотодерматит и сенна хрема и отлично знам какво е да си чувствителен към каквото и да е, затова антибактериалните и хипоалергенни продукти са истинско богатство в това отношение.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?- Мотивирана съм и все по-ангажирана в бъдеще.

# 77
  • оттам, откъдето започва България
Еха! Направо ми увисна ченето! Уошинг бол - топка за пране съм ползвала, но за този продукт не бях и чувала.
На въпросите:
Определено съм заинтригувана и с удоволствие бих го пробвала. Simple Smile
Характеристиките на продукта, които най-много ми допадат, са: това, че съдържа пречистен магнезий, произведен по специална иновативна технология и няма химикали, с които сме свикнали, когато става въпрос за пране; това, че има антибактериално действие; също че се грижи и за хигиената в пералнята, като я почиства от микроби, бактерии, плесен, миризми; факта, че с отходните води в природата не се изхвърлят детергенти, че няма и пластмасови опаковки, които след това да се изхвърлят. Също така е важно, че не е необходимо да се купува нова опаковка пeрилен препарат, след като свърши наличния, тъй като продуктът се ползва за 365 изпирания. Хипоалергенен е – без ароматизатори и ензими, т.е. подходящ е и за малки деца и хора с чувствителна кожа.

Винаги е хубаво да имаш такъв продукт у дома.

Мисля че в днешно време всеки би трябвало да е ангажиран с опазването на околната среда.

# 78
  • Димитровград
- Заинтригувана съм от тази иновация и най- много ми харесва опцията, че чисти и пералнята едновременно с прането.
- Винаги има нужда от такива продукти, особено за хора с алергии.
- Ангажирала съм се да разделям хартия и пластмаса, доколко с това помагам, мога само да гадая, тъй като виждам, че всичко се изсипва в един камион.

# 79
1. Изключително съм заинтригувана! Това саше с магнезий напълно замества препаратите, пълни с детергенти от които се замърсява природата, пластмасовите бутилки от тях, които също замърсяват. Няма да заема място, а по мои сметки ще излезе и доста по - евтино. Най - важното е, че е хипоалергенен и екологично чист!
2. И трите ми деца са с чувствителна кожа и алергии, за това избирам много внимателно препаратите, които използваме вкъщи.
3.Борим се с опазването на околната среда с какито средства можем и гледаме така да възпитаваме и децата си - изхвърляме разделно, използваме торби за многократна употреба, включваме се в инициативи за почистване и засаждане!

# 80
Да, хареса ми че може да се ползва с всякакъв вид вода, както и другите му характеристики.
Такъв продукт е необходим на всяко семейство.
Да, определено. Дори събирам отпадъците разделно, като начало.

# 81
Определвно съм заинтригувана ми харесва, че не се ползват химикали.
Да, би било само от полза.
Да, стараем се семейно.

# 82
Изключително съм заинтригувана от прочетената информация за този продукт. Все едно погледнах някъде напред в бъдещето - така се почувствах. Не мога да си представя как без пяна и аромат се случват нещата, но ето че има как. Особено се впечатлих от информацията за многократното изпиране с едно-единствено саше, а така също и с информацията за това, че реално отпадък ... няма.
Да, мисля че всяко едно домакинство би искало при възможност да използва такива продукти. Кой ще избяга от хубавото?
Да. Това саше със сигурност е още една крачка към опазването на околната среда - визирам води и почви. Към този момент основното, което се извършва от нас /семейството ми/ е разделно събиране на отпадъци, умереното употребяване на електричество и вода, закупуването и готвенето на хранителни продукти, точно толкова колкото е необходимо, използването на платнени чанти, вместо найлонови... и още, и още

# 83

1. Toва, че е хипоалергенен най-много ме заинтригува. Важно е за кожата, особено за хората с малки деца!
2. Разбира се, само такива търся и купувам, но най-доброто е sensitive, предполагам този вариант е още по-добър.
3. Да, когато е възможно.

# 84
Това наистина звучи като революция!
Заинтригувана съм.
И искам. Хипоалергенен, значи да.
С удоволствие използвам по-природосъобразни продукти и уреди, щом е възможно.

# 85
  • София
Определено съм заинтригувана. Най-много ми допада това, че е екологичен продукт с грижа за природата. Доста съм търсила такива препарати и имаше един, но го спряха бързо, за съжаление.
Винаги има нужда от антибактериален препарат, особено когато сме с две кучета Simple Smile А именно и заради тях се стремя да пера с препарати с по-слаб до никакъв аромат (основния алерген в препаратите е именно ароматът).
Да, старая се по всякакъв начин да допринасям поне малко за опазването на околната среда. Определено предпочитам да купувам продукти с такъв принос, но засега, поне в перилните препарати, не съм открила такъв, който хем да е опазващ околната среда, хем да е добре почистващ, с малко аромати и антибактериален.

# 86
Да, заинтригува ме най-вече това, че е хипоалергенен.
Да, имам бебе
Да

# 87
Впечатлих се от продукт, определено. Звучи страхотно. Това, което най-много ми допадна е, че е хипоалергенен, както и безопасен за околната среда, тъй като при използването му не се изхвърлят вредни химични съединения в околната среда.

О да, имам нужда. Предполагам, че всеки би предпочел хипоалергенен и антибактериален продукт.

Опитвам се да давам своя принос в опазването на околната среда, като употребявам умерено вода, използвам чанти за многократна употреба, вместо найлонови пликчета и торбички, разделно изхвърлям боклука и т.н. Много ми харесва, че продукта е екологичен и не вреди на околната среда

# 88
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? - Най-ми допада, че едно саше може да се ползва цяла година
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? - Разбира се, че имам нужда.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? - Винаги се стемя да опазвам околната среда, имам компостер, изхвърлям буклука разделно, подхранвам цветята с био торове и т.н.
Ще се развам да изпробвам този продукт.

# 89
  • Пловдив
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? - да, заинтригуваме. Харесва ми че е екологичен, че пести ресурси и е икономичен.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? - да, имам малко дете
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? - когато ми е възможно.

# 90
  • Пловдив
Това наистина трябва да е "революция" в изпирането!Всички харектеристики на продукта ми харесват-пере с топла и със студена вода,едновременно с изпирането и почиства пералнята,икономичен-100лв за 365пранета,аз със сигурност давам повече пари за толкова пранета,и не на последно място е хипоалергичен и антибактериален.В нашето семейство нямаме алергични проблеми,за сега...Мотивирана съм да използвам екологични продукти!

# 91
- определено съм заинтригувана , не бях чувала до сега , че може да се пере без перилен препарат . Просто уникално !!!!
- имам ,защото гледам малко дете , а кожата й е чувствителна и има нужда точно от такъв продукт.
- разбира се , не ползвам еднократни торбички , прибори и др. подобни , опазването на околната среда е жизненоважно и е задължение на всички нас , за да имаме ние и децата ни по-добър живот .

# 92
  • София
1. "Едно саше е предвидено да Ви стигне за 365 изпирания или 1 година, ако перете всеки ден. Не е необходимо да изплаквате, тъй като няма пяна – и така пестите ток и вода, а се грижите и за природата."- това ми хареса много Simple Smile
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?- Да
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?- По принцип "да", но качеството на изпиране трябва да е гарантирано

# 93
  • Бургас
Да, харесва ми, това че може да се ползва една година, както и ,че не е нужно изплакване.
Да, кожата ми е чувствителна и ги предпочитам.
Да, но това не е главен критерий при избора ми.

# 94
Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта?
Да, интересен продукт. Допада ми, че има антибактериално действие и почиства пералнята.

Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома?
Да, хубаво е перилният препарат да е антибактериален и хипоалергенен.

Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос?
Да, напоследък все повече се старая да намаля замърсяването на околната среда. Изборът на природощадящи продукти също е важно.

# 95
1. Допада ми това, че има антибактериално действие
2. Да, определено
3. Да

# 96
Заинтригувана съм и то много.Допада ми това, че не съдържа химикали и хипоалергенен.
Да, имам нужда.
Да, разбира се.

# 97
Много ме заинтригувахте с този продукт.Имам нужда от нещо такова защото имаме алергии и обикновените препарати са неприложими,С радост бих пробвала такъв продукт.

# 98
1. Допада ми това, че 1 саше може да се използва 1 година и също така, че няма нужда от изплакване.
2. Да
3. Когато имам възможност съм ангажирана.

# 99
  • София
Определено съм заинтригувана от Terra Wash Mg+, a най-много ми допада това, че не трябва купувам толкова често и толкова тежки препарати. Да, имам нужда и от антибактериален и от хипоалергенен препарат. Ангажирана съм с опазването на околната среда, мотивирана съм, защото искам по-добър и по-чист свят за децата ни. Много се радвам, че има алтернатива. Впечатлена съм и бих го ползвала с радост.

# 100
Изключително съм заинтигувана от този нов продукт, защото с едно саше мога да пера многократно, ще пестя много вода, защото не се налага изплакване на пяна, ще се пести и електроенергия за загряване на водата.  Освен това няма да предизвиква алергични реакции по кожата. И най- накрая ще пази околната среда, защото нищо не се изхвърля- ще го използвам за торене на цветята!

# 101
1.Харесва ми,че е натурален продукт и бих го пробвала.
2.Да разбира се
3.Да

# 102
Наистина интересен продукт, грабна ме най-вече факта, че е хипоалергенен.
Да, и двете ми деца са с алергии.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? Не съм ангажирана, но се опитвам.

# 103
  • София
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? Доста ме заинтригува честно казано. Допада ми, че е много икономичен и целесъобразен/екологичен продукт.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? Да. Имам малко дете.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? Да, затова използвам торби за пазар и чаши за кафе за многократна употреба.

# 104
  • Пеликания
Със сигурност е интересн продукт. Определно ми хареса, че е хипоалергенен и екологичен продукт.

Да, заради чувствителна кожа.

Опитвам се до колкото ми е възможно и по силите.

# 105
1.Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? - определено да. Това че е хипоалергенен и че не се налага изплакване. Имам малко бебе и пускам неговите дрехи на допълнително изплакване.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? - да, особено акл почиства и пералнята това е мечта на всяка домакиня.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос - определено събирам боклука разделно и бих се радвала да допринеса за опазването й.

# 106
  • София
Възможността да се пести вода.
Да, а и пералнята се почиства.
Опитвам се да използвам по-малко питейна вода за непитейни нужди.

# 107
Силно ме заинтригувахте. Най-важно за мен е, че продукта има антибактериално действие и е хипоалергенен, заради детето.
А относно опазването на околната среда, старая се колкото много. Осъзнавам че обществото ни е консуматорско и ако искаме промяна тя трябва да започне от нас.
Чудесно е, че има такъв продукт, които не е пълен с химия.

# 108
1)Да заинтригувана съм от този продукт!Впечатли ме , че е изключително икономичен само едно саше е достатъчно за една година, а и подходящ за дрешките на малчо от органичен памук.
2)Да необходимо е един продукт да е хипоалергичен , за да не предизвиква алергии.
3) Опитвам се да опазвам околната среда-Събирам боклука разделно, давам за рециклиране ненужна хартия.

# 109
1. Да. Допада ми, че е екологичен и хипоелергенен.
2. Да, имаме нужда, защото се борим алергии.
3. Да, стараем се.

# 110
  • Russe, Ruse, Bulgaria
1.Много ме заинтригува продуктът.
2.Важно е да е хипоалергенен.
3.От изключително важно значение е да се стараем да опазваме околната среда.

# 111
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? - Да, интересно ми е. не съм ползвала такъв продукт до сега. Харесва ми, че има антибактериално действие
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? - Да, имам нужда.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? - В последните няколко години това е болната ми тема. Изключително много се интересувам от темата свързана със замърсяването на природата от човека. Правя всичко, което аз като обикновен човек мога да направя, за да помогна на природата да диша свободно.

# 112
  • Варна
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? - Да, определено, защото е хипоалергичен продукта.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? - Да, даже и на сушилнята имам функция за алергия, защото детето ми е с много алергии.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? - Да, доколкото ми е възможно и обстоятелствата позволяват.

# 113
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? Заинтригува ме това, че използването на подобни продукти не замърсява околната среда и че не би трябвало да има алергични реакции.
2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? - Да, с алергия съм и по лекарско предписание ползвам хипоалергенни продукти.
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? Да, доколкото ми е възможно. Всеки трябва да даде своя принос в опазването на околната среда.

# 114
  • Пловдив
1. Определено ме заинтригувахте!  Хареса ми това, че няма нужда от изплакване!
При положение, че именно заради допълнителните изплаквания на прането, времето за работа на пералнята ми се увеличава с над час, определено това, че де факто няма какво да се изплаква е нещото, което грабна вниманието ми!

2. Да! И двете с дъщеря ми сме с чувствителни кожи и много внимавам с какво и как пера дрехите ни.

3. Опитвам се всячески, да живеем опазвайки заобикалящата ни среда и възпитаваме и децата си така. Нали именно от нас зависи, в какъв свят ще живеят наследниците ни!

# 115
1.Да. Допада ми това, че е хипоалергенен.
2. Да. Имам алергия към някои препарати за пране и почистване.
3. Да, доколкото е възможно. Опитвам се да науча и детето ми.

# 116
  • плевен
1-Много ме заинтригува, харесва ми ,че е има антибактериално действие и се грижи за цветовете на тъканите и дрехите.2-Да, имаме нужда. 3-Да, доколкото мога.

# 117
  • Враца
1- Харесва ми това, че е антибактериален и хипоалергенен. Че почиства едновременно и дрехите и пералнята. И че е подходящ и за деца.
2 - Имам нужда от такъв продукт точно заради децата.
3 - Ангажирам се да използвам колкото се може по - малко пластмасови и найлонови продукти. Старая се да рециклирам правилно и уча децата си от малки, че трябва да пазим природата чиста.

# 118
Хареса ми,че е хипоалергенен и може да се използва дълго време.
Много добра идея, напоследък перилните препарати са пълни с всякакви фосфати и други гадости и предизвикват множество кожни проблеми!
Мисля, че отдавна трябваше да станем по-отговорни в това отношение.Лично аз и семейството ми променихме доста навици в тази посока!

# 119
  • Горна Оряховица
че е натурален
да за бебето
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос
Да

# 120
1. Заинтригувани ли сте от TerraWash Mg+ и кое най-много Ви допада в характеристиките на продукта? -Да, особено, че е антибактериален и хипоалергенен, тъй като имаме бебе вкъщи.

2. Имате ли нужда от антибактериален и хипоалергенен продукт за изпиране на тъканите у дома? -Да, особено заради бебето.

3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? -За съжаление не толкова, колкото ми се иска, а считам, че е важно.

# 121
това,че е екологично
бих изчистила уредите с прах за дезинфекция ако не замърсява природата
да,харесвам много продукти,които пазят околната среда

# 122
  • София
Изключително впечатлена съм от факта, че всъщност не се използват химикали и че е толкова екологично съобразен.  Също така цената е изключително достъпна. Едно пране е около 0,27лв, а реално на пазара има препарати по 0.40-0.50 лв, някои от които доста химически агресивни.
Определено Да.
Категорично Да. За съжаление точно по отношение на прането не се справям добре с екологичната мисия, защото не съм открила подходящият продукт на приемлива цена.

# 123
Да, заинтригувана съм, най-вече от това, че е подходящ за хора с алергии и е екологичен.

Антибактериален със сигурност, би следвало всеки перилен препарат да има такова действие. Аз имам нужда и от хипоалергенен препарат, тъй като често от съставките и силните миризми на някои препарати получавам сържежи по кожата.

Да, старая се да правя някои дребни стъпки в тази посока, които се надявам постепенно да стават все по-големи. Избирането на подобни продукти за домакинството със сигурност е такава стъпка.

# 124
Да, интересен продукт. Не съм срещала такъв на пазара. Заинтересува ме, че е натурален и хипоалергенен.
Да, определено.
Да, до колкото мога.

# 125
Изчистеният състав ми допада най - много.
Да, кожата на ръцете ми е доста чувствителна.
Да, опитвам се все повече да опазвам околната среда.

# 126
Да, определено съм заинтригувана! 1.Допада ми това, че е хипоалергенен продукт. Досега не бях чувала за точно такъв вид.
 2.да.
3.да.
С удоволствие бих го използвала!

# 127
Това, че е естествен продукт
Да
Да, стараем се.

# 128
1. Че има антибактериално действие
2. Да
3. Да, до колкото ми е възможно

# 129
  • някъде
1.Да, определено ме заинтригувахте с антибактериалното действие и хипоалергичността си.
2. Да
3. Старая се

# 130
  • София
Да, определено съм заинтригувана. Допада ми, че опазва околната среда, не се използват препарати, хипоалергенен е.
Да
Опитвам се.

# 131
Да, заинтригувана съм. Допада ми технологията на изпиране, това че в съдържанието си няма детергенти.
Да, с чувствителна кожа съм
3. Ангажирани ли сте с опазването на околната среда и мотивирани ли сте да избирате продукти с такъв принос? Да, пера на ниска температура и по- кратки програми, бих ползвала такъв продукт.

# 132
  • Русе
1.Харесва ми,че е натурален продукт, без химия.
2.Да
3.Да, колкото по-остарявам, толкова по-отговорна се чувствам за бъдещето на децата.

# 133
1. Заинтригува ме икономичноста на продукта, също така и приложението му и за почистване на пералната машина.

2. У дома сме с малко бебче и хипоалергенните продукти биха ни внесли доза спокойствие.

3. Старая се, но определено бих желала аз и цялото ми семейство да работим повече в тази посока.

# 134
  • София
Харесва ми, че не трябва да се използват перилни препарати, които да остават по тъканите и да дразнят чувствителната кожа на детето.
Да, защото както казах детето ми е с чувствителна кожа и често реагира на перилни препарати. Дори аз понякога усещам дразнене на кожата.
Старая се като избягвам пластмасовите опаковки и чаши, ползвам само многократни торбички, давам си хартията за рециклиране. Сега предстоят и други неща.