Струва ли си такава връзка?

  • 10 629
  • 194
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 10 599
Момче, ако искаш да си говориш с някой, да излизате насам натам и да ти е забавно - има десетки хора, с които това може да ти се случи. За връзка е нужно повече. Тази дама те използва. Заслужаваш повече!

# 121
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Какво ти готвене, тя не готвеше, винаги съм поръчвал ядене като бяхме в тях.

А защо ти не сготви?

# 122
  • Мнения: X
Вероятно защото усеща, че нищо няма да стане от твзи отношения. Аз поне като усетя липсата на перспектива, просто спирам да се натискам да върша каквото и да е.

# 123
  • Мнения: 85
Какво ти готвене, тя не готвеше, винаги съм поръчвал ядене като бяхме в тях.

А защо ти не сготви?

Оо обичам да готвя ама според нея съм щял да омириша апартамента а на манджи и е твърдо против да се готви в тях, в нейния апартамент трябвало да мирише само на хубаво.

# 124
  • Мнения: X
Тази клета жена поне една положителна черта има?
Какво те е привлякло в нея?
Да не излезе, че ти си психото накрая Simple Smile

# 125
  • Мнения: 2 703
Е, сигурно е хубавица.

# 126
  • Мнения: X
Хубавица останала стара мома ?
Таз по-скоро колкото е хубава, толкоз е и добра.

# 127
  • Мнения: 10 599
Да, Тереза, колкото и да ти е чудно има красиви жени, които не са омъжени. Аз лично имам поне три приятелки, които са хубави, умни, професионално реализирани, ерудирани, финансово независими и тн., но са сами.
Много често чуват въпроса: Как може жена като теб да е сама?
Но ето - сами са и са около 40 годишни.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 14 539
Красивите жени винаги имат избор .
Авторът едва ли ще е обективен в описанието .

# 129
  • Мнения: X
Как може жена като теб да е сама?
Много го обичам този въпрос. Отговорите са само два - никой не я е поискал и тя не е поискала никого.
Между другото, като чета темите, има силна правопропорционална зависимост между финансовата независимост на една жена и рискът да си остане сама дълго (вероятно - завинаги).

# 130
  • INFJ
  • Мнения: 9 347
Колкото и да е красива една жена (или пък мъж), това бързо губи стойността си, ако има непоносим характер.

# 131
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Добре де, не готви, не те пипва, не поема никаква инициатива. Поне чисто ли беше у тях?

За мъжете, когато са влюбени няма значение в кочина ли отиват или в дворец. Няма значение и дали жената готви, пере, бродира. 😁

За финансовата независимост - зависи. Сама по себе си даже помага. Богатите жени могат със щракване на пръсти да си намерят партньор

Тереза30, повечето стари моми, които познавам са доста хубави, а някои са направо ослепителни красавици. Нямат и лош или проклет характер, напротив. Много грозните жени, за които никой не е поискал да се ожени може и да да злобни, но има жени, които никога не са поискали брак и дете и са щастливи и доволни сами. Тази ми звучи като точно такава.

# 132
  • Мнения: X
Финансова независимост е различно от богатство. Също и спътник в живота е различно от тъпкач (наричан за благозвучие партньор). С щракване на пръсти всяка жена намира тъпкач.

# 133
  • Мнения: X
Съглана съм, че красотата няма нищо общо с нагласата на човек към връзките. Казах го по-скоро иронично. Примерът с моята приятелка е точно такъв. Тя е много хубава жена, но не примира да създава семейство и да живее "на показ", както тя самата обича да казва. И затова избра да е сама. Понякога ми е споделяла, че е чувствала в себе си желание да изкрещи на някой мъж, още докато се любят: " подчини ме, бъди силен, укроти ме", но само е успявала да прошепне съвсем тихо: " харесва ми да съм с теб".
С това исках да кажа на автора, че просто има такива жени. И не всички задължително мечтаят да се отдадат на някого и да живеят на показ. Но това ни най-малко не ги прави фригидни или безчуствени.

# 134
  • INFJ
  • Мнения: 9 347
Това, че има жени, на които им е добре да са сами, изобщо не означава, че са безчувствени дървета, които дори от секса не изпитват удоволствие, като тази на автора. Това нейното е нещо различно.
Иначе за мен, основната причина, поради която някой избира да остане сам, или да не се ангажира емоционално с никой, е страх, а вече кой какви истории си разказва в неговата си глава е съвсем отделен въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт