Забременели след ин витро - Тема 46

  • 46 587
  • 759
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 776
Аз си го пуснах просто да проверя дали се е дигнал. защото в деня на трансфера беше много нисък-  14 ng/ml.
Да ви попитам как ви смятат в коя гест. седмица сте?
По всички калкулатори пресметнах, но лекарката ме сметна почти 1 седмица по-рано..
Нали се брои първият ден на редовната менсруация и от нея се смята? Пункцията ми беше на 14 ден от цикъла--> трансфер на 5 ден от нея.  Бихте ли ми обеснили как се пресмята?

# 271
  • Мнения: 54
Ами на 14 ден когато ти е била пункцията си била 2 г.с. И от там броиш седмиците нататък. На коя дата ти е била пункцията?

# 272
  • Мнения: 776
Смятам го 5 + 4, а тя каза 4+ 4

Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 19:46 от RoseBlossom

# 273
  • Мнения: 54
Да не би да го изчислява спрямо УЗДто

# 274
  • Мнения: 776
Не мисля. Видя ме на УЗ, нищо не измери, видя сакче и жълтъчното мехурче и пита кога ми е бил трансфера и на колко дневни. Акушерката смята нещо и тя каза, че съм 4 г.с + 4. Аз си замълчах.
В деня на прегледа имах вече 11 дни закъснение все едно, как го сметна не знам..

# 275
  • Мнения: 54
Спрямо датите наистина си така както си изчислила. Незнам защо са ти казали така. Може да се е объркала

# 276
  • Мнения: 254
Здравейте момичета,
случвало ли ви се е след положителен тест леко да спаднат гърдите ви и болката да намалее? Знам, че гърдите си болят поне до трети месец и то доста. Сигурно се филмирам излишно, но от днес ги усещам по-малко болезнени и се притесних

# 277
  • Мнения: 816
Здравейте момичета,
случвало ли ви се е след положителен тест леко да спаднат гърдите ви и болката да намалее? Знам, че гърдите си болят поне до трети месец и то доста. Сигурно се филмирам излишно, но от днес ги усещам по-малко болезнени и се притесних
Не са ме боляли , не са се подували ... сега съм 4 м . и са леко подути ама едва ,едва  и нищо не усещам в тях Simple Smile Но и при цикъл никога не са ме боляли ...

# 278
  • Мнения: 2 523
desolina79 мен гърдите не са ме боляли. По-скоро усещах разни разтягания в коремната област.

# 279
  • Мнения: 254
Благодаря за успокоението, момичета. Аз се притесних, защото до вчера ми бяха доста подути и болезнени, а днес почти не усещам болка. Така или иначе при всяка жена нещата са строго индивидуални. Леко бременее на всички и ще се радвам да обменяме  съвети ☺️

# 280
  • Мнения: 54
Здравейте отново! 10 ден след ЗЕТ на 5 дневни 93,33 ;12 ден 223,8; 14 ден 428. Последната стойност не е точно удвоена. Как ви се струва? Съжелявам за въпросите,  ама съм минала през една извънматочна и горе долу така вървяха стойностите и малко се притеснявам.

# 281
  • Мнения: 1 162
Благодаря за успокоението, момичета. Аз се притесних, защото до вчера ми бяха доста подути и болезнени, а днес почти не усещам болка. Така или иначе при всяка жена нещата са строго индивидуални. Леко бременее на всички и ще се радвам да обменяме  съвети ☺
Аз бях с много болезнени гърди около положителния тест.
И не помня кога точно ,но отшумя бързо.
Все още си бременея без болки ,само придърпвания и тежест от време на време.

# 282
  • Мнения: 816
Здравейте отново! 10 ден след ЗЕТ на 5 дневни 93,33 ;12 ден 223,8; 14 ден 428. Последната стойност не е точно удвоена. Как ви се струва? Съжелявам за въпросите,  ама съм минала през една извънматочна и горе долу така вървяха стойностите и малко се притеснявам.
Добре са си стойностите , пък на татък какво ще стане никой не знае . Успех , дано всичко е наред този път !

# 283
  • Мнения: 54
Благодаря много за подкрепата!

# 284
  • Мнения: 766
Момичета, помагайте! В 18 г.с. съм, правих контрала при имунолозите и единия показател е мн завишен: sflt1- 2030 при референтни 531-1050. Някой може ли да обясни какво точно означава това? Изписаха ми фраксипарин 0,400 мл. Не съм го била до сега, как се поставя и къде точно в корема има ли значение?

Общи условия

Активация на акаунт