Промоции на книги - тема 6

  • 46 642
  • 724
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 397
Благодаря.
Аз имам такава карта но никога не съм я ползвала. Ще го имам впредвис за в бъдеще
Аз я ползвам много Simple Smile

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Книжарница Арт Плюс Овча Купел
Всички артикули на Арт Плюс са намалени отново - 50% от ФБ
Книжарницата за съжаление е само оф-лайн. Издателство Арт плюс е това, чийто книги се разпространяват във верига Лидл

# 152
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 752
Искам да купя две книги на издателство “Лъчезар Минчев”, но не ги намирам като изложител на панаира, нито пък книгите им са намалени в Озон. Явно ще чакам бъдещи промоции. Smiley

# 153
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Искам да купя две книги на издателство “Лъчезар Минчев”, но не ги намирам като изложител на панаира, нито пък книгите им са намалени в Озон. Явно ще чакам бъдещи промоции. Smiley
Ако имаш чип на Хеликон може да ги купуваш /по една на 2 седмици с -10%/ Не зная дали си струва, но аз така си купувам новоизлезлите книги. На 18-20 лв се е нещо.

# 154
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 752
Не съм чувала за подобен чип даже. Blush

# 155
  • Мнения: 2 734
Код PSNBG в озон дава 10% отстъпка на  ненамалени книги. Ползвам го, като  искам нещо на момента.

# 156
  • Мнения: 24 324
Не съм чувала за подобен чип даже. Blush
Потърси в Хеликон на касата. Мисля, че се пращаше еднократно смс за активция

# 157
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 752
Благодаря ви, момичета! Joy

# 158
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Не съм чувала за подобен чип даже. Blush

То е карта, преди бяха чипове, но ги смениха. На нея пише promochip програма за лоялните клиенти на книжарници Хеликон. Питай на касата.

# 159
# 160
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
То е карта, преди бяха чипове, но ги смениха. На нея пише promochip програма за лоялните клиенти на книжарници Хеликон. Питай на касата.
Извинявайте за офф-а. Преди бях чипове, после карти, но чиповете от преди все още са си действащи, т.е. не сме ги заменяли.

# 161
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
То е по темата Simple Smile В Бургас ми взеха чипа и ми дадоха картата. Мислих, че е масово, но то си беше преди време.

# 162
  • София
  • Мнения: 495
Колибри -40 % на всички книги на 17-18.12 онлайн и в книжарницата.

# 163
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Уау,  браво на Колибри!

# 164
  • София
  • Мнения: 5 955
Да, браво на Колибри и мъка за моя джоб 😀

Общи условия

Активация на акаунт