Промоции на книги - тема 6

  • 46 604
  • 724
  •   1
Отговори
# 165
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 724
Сефте се отпускат така.

# 166
  • Мнения: 24 269
Току- що купих книга на Колибри от Панаира само -20%. Но пък е с автограф!

Последна редакция: нд, 15 дек 2019, 19:54 от Г-жа Рамацоти

# 167
  • Ямбол
  • Мнения: 2 153
Не бих поръчала нищо повече от Колибри! За мен са крайно нелоялни като търговци Naughty
Скрит текст:
Говорих сега с Колибри за опаковането и.... с изненада установих, че липсва Тургенев - "Първа любов и други повести"
Нямам  навик да проверявам, ако пазарувам от надеждни за мен места. Стават грешки.
Обещаха да ми я пратят.
Днес и аз установих, че липсва едната книга от поръчката ми от Колибри. Веднага се обадих и ми обещаха утре да задвижат нещата с другата книга.
Така и не получих втората книга, която поръчах от тях. Била изчерпана, но сайтът им не бил актуализиран. Накараха ме да си избера друга книга, на същата стойност, но и нея не са изпратили все още... Обаждах им се три пъти досега, само обещават. Днес сме 15.12, а поръчката ми е от 23.11. Три седмици ги чакам да се наканят да ме компенсират за грешката си. Чудя се да им звъня ли пак, или да се обърна към КЗП...

# 168
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 724
При получаване няма ли опция да се провери пратката преди да се плати? Сега ме замислихте дали да поръчвам...

# 169
  • Мнения: 117
Замислих се и аз, 40% е доста изкушаващо обаче. От Колибри имам книгите на Мацантини и Стайнбек. Ще се радвам да разбера Вие на какво се спряхте, ако сте решили да се възползвате от намалението?

# 170
  • Ямбол
  • Мнения: 2 153
При получаване няма ли опция да се провери пратката преди да се плати? Сега ме замислихте дали да поръчвам...
Тяхната пратка не беше с опция "преглед".
Четох отзивите на страницата им във Фейсбук и видях, че и друга жена се е оказала в същата ситуация...
В групата "Какво четеш" също имаше оплакване от тях, пак за липсваща книга.
Явно им е практика да злоупотрбяват с доверието на клиентите си.
Не ми е за парите, не са много, но мразя да ме правят на будала.

# 171
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 724
Аз съм се спряла на новата на Мураками, "Изкуството на живееш просто ", трилогията на Питър Мей (отзиви?).

# 172
  • Мнения: 10 683
...трилогията на Питър Мей (отзиви?).

На мен ми беше харесала Simple Smile
Така както и трилогията на Долорес Редондо.

# 173
  • Мнения: 14 485
Ха, на мен също не ми пратиха една книга при поръчката по Черния петък, но тя беше от намалените на 2.50 и реших, че е свършила, нормално предвид цената. Сега погледнах, че я има налична.

Чудя се дали да я поръчам заедно с една на М. Шалев и да не ме прецакат да ми пратят нея, а Шалев изненадващо да "свърши"? Joy

# 174
  • София
  • Мнения: 6 003
Аз отидох вчера до панаира на книгата. Исках да си взема Институтът с меки корици. Казаха ми, че е изчерпана и има само с твърди. Не знам длаи е така или са я прибрали, за да си продадат тази с твърди, но се ядосах и си я поръчах от Озон. Със същото намаление и с безплатна доставка. Simple Smile

# 175
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 724
Бях си забелязала аз и "Кари Мора", но като видях слабия й рейтинг в гудрийдс и се отказах. Щом и Блажев й е дал 3 звезди, при положение, че на всичко дава 4, съвсем я отписах. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 176
  • София
  • Мнения: 6 003
Това не винаги е показател. Много често книги с висок рейтинг изобщо не михаресват и обратното. А пък на Блажев вече не му вярвам, супер много възхвалява книгите на Сиела (което е нормално, разбира се), а на мен не ми допадат. Simple Smile

# 177
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 713
На Блажев от много време не му вярвам. От GR чета основно отрицателните мнения и тогава решавам

# 178
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 724
И аз не вярвам на Блажев. Точно това имах предвид като написах, че на всичко слага 4 звезди. Иначе като цяло се доверявам на Гудрийдс рейтинга и често е определящ при избира ми, признавам. Simple Smile

# 179
  • Мнения: 2 718
DimiLoca, много жалко,  аз отдавна получих липсващата книга от Колибри , още на следващия ден.
След всичко споделено и случило се, имам наум да внимавам.

Общи условия

Активация на акаунт