Промоции на книги - тема 6

  • 46 651
  • 724
  •   1
Отговори
# 180
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Скрит текст:
Ха, на мен също не ми пратиха една книга при поръчката по Черния петък, но тя беше от намалените на 2.50 и реших, че е свършила, нормално предвид цената. Сега погледнах, че я има налична.

Чудя се дали да я поръчам заедно с една на М. Шалев и да не ме прецакат да ми пратят нея, а Шалев изненадващо да "свърши"? Joy
А платихте ли я, или ви беше приспадната от сумата на поръчката?
Аз не бих рискувала да я поръчам отново. Най-добре си поръчайте само едната книга, така няма как да ви прецакат отново. Simple Smile
DimiLoca, много жалко,  аз отдавна получих липсващата книга от Колибри , още на следващия ден.
След всичко споделено и случило се, имам наум да внимавам.
Радвам се, че за вас всичко е завършило благополучно. Явно сте имали късмет.Simple Smile

# 181
  • Мнения: 14 489
Беше приспадната.

# 182
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
А моята си я платих, затова съм им ядосана.

# 183
  • Смолян
  • Мнения: 184
Всеки ден от 16 до 25 декември по едно ново заглавие на ИК "Хермес" ще ви очаква с 50% отстъпка в www.hermesbooks.com и в книжарници "Хермес"! 🤩📖 Вижте коя е първата книга от нашия Коледен календар ➡️   
http://---shoretner923-38Gker7

*Промоцията важи онлайн на www.hermesbooks.com и на място във всички книжарници "Хермес".
Промоцията е валидна от 16 до 29 декември.
Нови заглавия с 50% отстъпка ще бъдат активирани всеки ден от 16 до 25 декември.

# 184
  • Мнения: 15 960
Колибри откога са направили безплатната доставка да е над 50 лв? Нещо много са се изсилили. И доставката вече не е фиксирана, а според теглото на книгите.

# 185
  • Мнения: 795
Здравейте, извинете предварително, тъй като темата е за промоции на книги, а аз търся една. Става дума за „Истината боли” на Сашо Диков. С изчерпан тираж е в сиела. Хеликон, store, ozone  и веригите също я нямат, знаете ли някоя книжарница, която не е чест от сайтовете и веригите  и мога да я намеря? Има я в книжен базар, но искам да е нова, защото е за подарък?
Ще съм ви благодарна, ако успеете да помогнете.

# 186
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Скрит текст:
Здравейте, извинете предварително, тъй като темата е за промоции на книги, а аз търся една. Става дума за „Истината боли” на Сашо Диков. С изчерпан тираж е в сиела. Хеликон, store, ozone  и веригите също я нямат, знаете ли някоя книжарница, която не е чест от сайтовете и веригите  и мога да я намеря? Има я в книжен базар, но искам да е нова, защото е за подарък?
Ще съм ви благодарна, ако успеете да помогнете.


Тук я има, даже е на промоция в момента:
https://www.galaxy.bg/istinata-boli-bezmilostno-za-mediite-polit … -zhenite?___SID=U

Колибри откога са направили безплатната доставка да е над 50 лв? Нещо много са се изсилили. И доставката вече не е фиксирана, а според теглото на книгите.
Явно е отскоро. Беше над 30 лв, когато поръчвах.

# 187
  • София
  • Мнения: 495
Здравейте,
Поръчаха ми за коледен подарък книгата Фермата- Алманах- История на българщината, но не я откривам в онлайн книжарниците. Учудвам се, че толкова бързо е свършил тиража.
Имате ли идея от къде мога да я закупя / физическа книжарница за предпочитане/?

# 188
  • Мнения: 14 489
Не мога да ги разбера колибри - хубава онлайн книжарница, супер условия за пазаруване онлайн и сега когато явно им се вдигнаха продажбите прецакаха всичко.
 Над 50 лв. вместо над 30 безплатна доставка, иначе доставката според тежестта на книгите (току що 4 лв. доставка за една книга?!?) и защо всичко това?

# 189
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
И мен ме отказаха да си купя една книга.

# 190
  • Мнения: 10 796
Те хубаво са сложили 40% намаление, а с тази доставка над 50 лв.. си избиват намалението... карат те да си купиш повече книги или по-скъпи.. мерси! Доста тарикатско отношение към клиентите.

# 191
  • Мнения: 24 329
Алманах ще има второ издание. В озон имаше преди 2-3 дни

# 192
  • Варна
  • Мнения: 2 311
Мен изобщо не ме привличат книгите на Колибри. Имам само една от тях и то от една абонаментна кутия. Иначе никога нямаше да я купя. В нея само се бият и накрая си вадиха червата  Sick Едва я изчетох.

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 156
Здравейте!Искам да попитам,ако някой е имал същия казус,Сиела колко време бавят възстановяването на парите по сметката при изчерпана книга и плащане с карта?На 29.11 направих онлайн поръчка,която заплатих с карта,но се оказа,че едната книга липсва и вече 20 дни ги чакам да върнат парите.Звънях на телефона от сайта,но никой не отговаря.
Благодаря ви предварително!

# 194
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Те хубаво са сложили 40% намаление, а с тази доставка над 50 лв.. си избиват намалението... карат те да си купиш повече книги или по-скъпи.. мерси! Доста тарикатско отношение към клиентите.

Да, наистина. На черният петък беше над 30лв безплатната доставка. Иначе сега ще се кооперирам с една колежка. Ще пуснем обща поръчка за да хванем безплатната доставка.

Общи условия

Активация на акаунт