Промоции на книги - тема 6

  • 46 609
  • 724
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 10 757

Ох, тези книги са все в промоция от 1 ноември и явно още не са ги продали Grinning

# 241
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 329
Да... Някои даже бяха на цена 2 лв.

# 242
  • София
  • Мнения: 6 004
Ох, няма да влизам повече в тази тема. Бая се охарчих покрай Коледа и началото на януари. Уж нямаше да поръчвам повече, ама сега харесах от Озон. Simple Smile

# 243
  • Мнения: X
Здравейте, подозирам, че въпросът ми не е за тук, но не се сещам в коя точно тема мога да запитам, затова ви моля за извинение! Валидна ли е замяната на книги в Ориндж? Някъде бях чела, че ако си пазиш касовата бележка и книгата е в отлично състояние можеш да я замениш с друга. Връщаш купената преди х време и взимаш друга. Някои правил ли го е?

# 244
  • София
  • Мнения: 9 850
Здравейте, подозирам, че въпросът ми не е за тук, но не се сещам в коя точно тема мога да запитам, затова ви моля за извинение! Валидна ли е замяната на книги в Ориндж? Някъде бях чела, че ако си пазиш касовата бележка и книгата е в отлично състояние можеш да я замениш с друга. Връщаш купената преди х време и взимаш друга. Някои правил ли го е?
Най-добре е да ги питаш. Ето тук

# 245
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Скоро нищо няма да купувам. Ще се замисля около 50% на Сиела, когато му дойде времето.

# 246
  • Мнения: 10 757
На 3 март Сиела пускат ли 50%?

# 247
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
На 3 март Сиела пускат ли 50%?

Да.

# 248
  • Мнения: 28
Някой чел ли е ''Изкуството да създаваме спомнени?''  Племенницата ми има рожден скоро, на 16 е и обича много мотивиращи четива. Мислех да ѝ купя тази книжка. Ако се сещате някое друго подобно ще съм ви благодарна да помогнете? Аз не чета такъв тип литература и ми е доста труден изборът. Simple Smile)

# 249
  • София
  • Мнения: 382
По-добре попитай тук

# 250
  • Варна
  • Мнения: 623
Някой чел ли е ''Изкуството да създаваме спомнени?''  Племенницата ми има рожден скоро, на 16 е и обича много мотивиращи четива. Мислех да ѝ купя тази книжка. Ако се сещате някое друго подобно ще съм ви благодарна да помогнете? Аз не чета такъв тип литература и ми е доста труден изборът. Simple Smile)

Преди няколко дни я прочетох. Много е позитивна, зареждаща и учеща как да ценим малките моменти и да живеем живота си, използвайки всички налични сетива. Майк Викинг е страхотен, всички негови книги си заслужават вниманието, четат се бързо, има прекрасни снимки. Най-много ми хареса последната му, т.е. тази, за която питате. Blush

# 251
  • Мнения: 10 757
Озон продължават Grinning

# 252
  • София
  • Мнения: 9 850
И аз с това идвам. Линк към книгите - https://www.ozone.bg/landing/goliamoto-razchistvane/knigi.php

# 253
  • София
  • Мнения: 6 004
Аз се отчетох вече с три от предишната, сега даже няма да отварям линка. Simple Smile Ако устискам, де.

# 254
  • Мнения: 737
и аз си поръчах по коледа, сега не си харесах от намалените

Общи условия

Активация на акаунт