Промоции на книги - тема 6

  • 46 551
  • 724
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 301
Дами , може ли някой да ми разясни какви са тези нива в Озон.

Аз съм Сребро и получавам % отстъпка на ненамалени книги, Дори с някои  от кодовете, се възползвам и от двете отстъпки едновременно.
Но не можах да намеря на каква база са тези нива.

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Дами , може ли някой да ми разясни какви са тези нива в Озон.
Аз съм Сребро и получавам % отстъпка на ненамалени книги, но не можах да намеря нан каква база са тези нива.
ако ги питаш в он лайн чата...?

# 287
  • Мнения: 47 898
Хм, артикула ми е преордер и не важи нищо
Благодаря все пак!

# 288
  • Мнения: 1 301
Дами , може ли някой да ми разясни какви са тези нива в Озон.
Аз съм Сребро и получавам % отстъпка на ненамалени книги, но не можах да намеря нан каква база са тези нива.
ако ги питаш в он лайн чата...?
мислех си , ала последните пъти не са ми особено от полза. Simple Smile

Редактирам се: намерих си ги Simple Smile

който има нужда, да заповяда: 

ОТСТЪПКИ ПО ПОТРЕБИТЕЛСКИ ГРУПИ
Вашата потребителска група се определя от общия оборот на всички поръчки, които сте направили до момента:

Бронз: 0 - 999лв.

Сребро: 1000лв. - 2999лв.

Злато: 3000лв. - 4999лв.

Платина: 5000лв. +

# 289
  • София
  • Мнения: 366
Дами , може ли някой да ми разясни какви са тези нива в Озон.

Аз съм Сребро и получавам % отстъпка на ненамалени книги, Дори с някои  от кодовете, се възползвам и от двете отстъпки едновременно.
Но не можах да намеря на каква база са тези нива.
Нивата зависят от оборота (сумата) от всички поръчки, които сте направили:
Бронз: 0-999 лв.
Сребро: 1000-2999 лв.
Злато: 3000-4999 лв.
Платина: 5000 лв. +

# 290
  • Мнения: 22 867

На 17.01 имаше същата оферта, тогава се възползвах, като добавих още едно книжле за безплатна доставка. Изгодна оферта е!

# 291
  • Пловдив
  • Мнения: 849
От промоцията на Озон 3 книги за 14.90 си харесах "Картините на Лизет" и "Далечна светлина", но ми липсва третата. Бихте ли препоръчали някое четиво от промоцията?

# 292
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
От промоцията на Озон 3 книги за 14.90 си харесах "Картините на Лизет" и "Далечна светлина", но ми липсва третата. Бихте ли препоръчали някое четиво от промоцията?

Аз лично мога да ти препоръчам тази:
https://www.ozone.bg/product/domashni-pravila/
С тази книга открих Джоди Пико. След което се сдобих с всичките й преведени у нас книги. Страхотни са!

# 293
# 294
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Дами , може ли някой да ми разясни какви са тези нива в Озон.

Аз съм Сребро и получавам % отстъпка на ненамалени книги, Дори с някои  от кодовете, се възползвам и от двете отстъпки едновременно.
Но не можах да намеря на каква база са тези нива.
А къде пише коя група си?

# 295
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 441
В обща информация за потребителя...
(В профила/акаунта)

# 296
  • у дома
  • Мнения: 7 140
В обща информация за потребителя...
(В профила/акаунта)
Благодаря-ориентирах се-и аз съм сребро с малко над 2000лв Въобще не към забелязала,че ми правят процент на ненамалени книги...

# 297
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
"Само на 14 февруари можете да вземете всички заглавия на “Кибеа” с 40% отстъпка. Предложението важи единствено за фирмена книжарница “Кибеа” и не включва онлайн поръчки и намалени заглавия."
И по повод на инициативата “Дари книга, подари любов”:
Скрит текст:
Издателство “Кибеа” се включва за трета поредна година в международната кампания за книгодаряване Book Giving Day на 14 февруари с инициативата “Дари книга, подари любов”. Тя се провежда в книжарница “Кибеа” (София, ул. „Хан Крум“ 15) с медийната подкрепа на “Аз чета” през целия февруари и цели “да сложим възможно най-много книги във възможно най-много детски ръце”. Всяко дете, което прекрачи прага на книжното място през най-влюбения месец, ще си тръгне с подарък.

Организаторите призовават читателите да споделят страстта си към четенето с хора, които не могат да си позволят книга. Можете да донесете любими книги от личната си библиотека, или да купите ново издание и да я „забравите“ в книжарницата. А издателството ще се включи в инициативата с общо книгодарение.

# 298
  • Мнения: 22 867
И пак в Озон 3 книги за 15 лв.

# 299

Общи условия

Активация на акаунт