Промоции на книги - тема 6

  • 46 637
  • 724
  •   1
Отговори
# 510
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Докога е намалението на Еднорог?

# 511
  • Мнения: 889
Докога е намалението на Еднорог?
До 12 април.

# 512
  • Бургас
  • Мнения: 6 880
40% намаление на детски книги в Хермес.

# 513
  • София
  • Мнения: 6 024
Я кажете, какво поръчахте от Еднорог? Аз след Сиела на 03.03 не съм си поръчвала нищо, само за децата от Озон. Сега отвсякъде ни заливат промоции на книги, но аз нещо съм в книжна дупка.

# 514
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 449
но аз нещо съм в книжна дупка.
Честно казано точно сега завиждам за книжната дупка...
Имам цели 50 заглавия запазени и само здравия разум ме въздържа.

# 515
  • София
  • Мнения: 6 024
Аз точно сега нямам никакво време за четене, работя от вкъщи, уча с децата, по цял ден се готви, защото сме си всички.вкъщи и нон стоп се яде, не смеем и да поръчаме......Много ми се чете, обаче, почвам нещо и го зарязвам.

# 516
  • София
  • Мнения: 6 210
Еднорог имат готини и разнообразни автори и книги. Аз харесвам Антъни Хоровиц (всичките му три издадени книги тук), Хилари Мантел (сериозна историческа литература), Филипа Грегъри и Пол Дохърти (приятни исторически романи), Анджела Марсънс (трилъри), Бил Брайсън, Реверте... сигурно пропускам някой.
Иначе и аз цикля с четенето, а време имам общо взето. Но наистина изтърках теракота около печката, братче, хем не ядем като за световно! Flushed

# 517
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Дона Тарт и Антъни Хоровиц съм чела от тях и ги препоръчвам.

# 518
  • Мнения: 22 867
Момичета, от Еднорог само до адрес ли доставят? Не виждам опция до офис.

# 519
  • Мнения: 2 734
На мен  Еднорог ми доставиха до адрес, всъщност не съм ги питала.
Бях помолила да опаковат с внимание и се бяха постарали.
Пратките ги получавам от разстояние с куриера, оставя ги на 1.5 м от мен.

# 520
  • Мнения: 10 791
Всичките ми 25 желани книги в Озон са с намаление, някои даже с 30%.. Обаче няма да поръчвам. И мен здравия разум ме възпира. Освен, че в нас имам 20 чакащи ме книги да ги прочета, не искам да харча излишни пари сега, че бъдещето е несигурно... А така ме сърби клавиатурата Grinning

# 521
  • София
  • Мнения: 6 024
Мда, и аз заради това се въздържам...

# 522
  • Мнения: 2 734
Аз не можах и изтрещях. Всичко вече е при мен и ще почвам от тази последна купчинка.

Всички и ozone, "колибри" , "еднорог", ме обслужиха перфектно.

# 523
  • Мнения: 889
Я кажете, какво поръчахте от Еднорог? Аз след Сиела на 03.03 не съм си поръчвала нищо, само за децата от Озон. Сега отвсякъде ни заливат промоции на книги, но аз нещо съм в книжна дупка.
Аз си взех една книга на любимия Бил Брайсън, "Митове" - Стивън Фрей, "Мозайка от убийства" - Антъни Хоровиц (прочетох много добри отзиви за нея) и "Седемте смърти на Ивлин Хардкасъл" - Стюарт Търтън (книга, на която изобщо не  бях обърнала внимание, докато случайно на прочетох коментарите в goodreads и много се зарибих).
Иначе препоръчвам Дона Тарт. "Щиглецът" стана една от любимите ми книги, а и много харесах "Тайната история". Богат език, чудесно повествование, пълнокръвни герои.

Аз също имам около 20 книги за четене и все си казвам: "Не купувай, докато не си прочела поне половината"...но просто не мога да се удържа, особено при голяма промоция. Smile Направо си е болестно състояние.

# 524
  • Мнения: 22 867
Аз две на Хоровиц: "Убийството е всичко" и "Мозайка от убийства" , защото все ги отлагах, че като навъртя една хубава сума......и почвам да махам, пък и вкъщи ми седят две купчинки за четене. Досега от Озон, Стор и Сиела  купувах книги, за пръв път от Еднорог, по-голямо им е намалението. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт