Промоции на книги - тема 6

  • 46 646
  • 724
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 975
Можеш да разгледаш в mouse toys нещата. Племенницата ми е на три години и от там съм й подарявала много пъзели ( тип кой къде живее, с какво се храни) мемо, домино,лото игри.Особено лотото е много приятно, цялото семейство се включва. И в книжарниците ги има, но в този сайт има много голямо разнообразие от образователни игри, а е не само.

# 541
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Моето 3 годишно много обича да играе с пластелин.

# 542
# 543
  • Варна
  • Мнения: 2 311
И две много полезни видеа които намерих

# 544
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Смятам, че ако обичаш книги на хартия идеята на Thrift shop не е лоша. Със сигурност книгите са нови /т.е. нечетени, първа употреба/, но никой не може да е толкова наивен да очаква новоиздадени книги от последните 2-3 месеца например. Факт е, че повечето от тях съм виждала в селекции "Книги за 5лв", но ако обичаш изненадите и оставиш някой да ги подбере вместо теб би могъл дори и да се изненадаш приятно. Да получиш книга, която не би   избрал сам, но да се окаже сполучлива. Съветвам Лора да прочете книгите които отхвърли. Селекцията и не е никак лоша за цената която е платила. Да правиш "ревю" на книга въз основа на корица и анотация........ не ми се коментира, а ГР ми е ориентир, но не бих казала, че винаги сме на едно мнение спрямо оценкката на дадено произведение.

................. и литературен влогър ..........и ................."влезна", "излезна"

# 545
  • Мнения: 889
Преди 2-3 години реших да си направя експеримента и да поръчам пакет книги "на сляпо" от Thrift shop. Струваше 15 лв. и вътре имаше 3 книги. Доставката се плаща допълнително. Резултатът - 3 наистина нечетени книги, но абсолютно разочарование! Вероятно купени за 1, 2, 3 лв., такива които никой не е искал да купи и са седели по складове с години. Дори не им помня имената, непознати автори и заглавия, две от които издадени преди 10-тина години. Не съм очаквала много, но дори без очаквания бях супер разочарована. Подарих ги на местната библиотека, защото вкъщи никой не искаше да ги чете...Rolling Eyes За 15 лв. + доставка, около 20 лв. можете да си купите чудесни 1, 2 заглавия, особено по време на промоции.
Мое мнение. Не си заслужава. Не си давайте парите!

Последна редакция: нд, 29 мар 2020, 13:53 от tarantula87

# 546
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Определено не бих рискувала с книги на сляпо. При всичките десетки жанрове, стотици и хиляди автори да уцеля нещо дето ми е по вкуса... Все едно да уцеля шестица от тотото Laughing

# 547
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Аз също съм купувала "на сляпо", но с благотворителна кауза - издателства, дарили книги на неправителствена организация, като средствата от продажбата са за дейността на организацията. Книгата беше опакована и струваше 15 лева + отделно за доставка.
Да си призная не беше интересна, точно застояло заглавие.
Ако не беше с благотворителна цел, щях да бъда разочарована.
Та, не бих купила книги на сляпо, колкото и да е добра офертата. Аз съм от придирчивите читателите и трудно избирам. Имало е моменти, когато не мога да си харесам дълго време нещо за четене, чете ми се, но не хващам първата ми попаднала книга.
По повод на намаленията, с които ни заливат издателствата, много са хубави, но и аз сега се въздържам. Обстановката в страната е притеснителна и неясна. Имам какво да чета (голям списък съм си поставила през 2020 г.в ГР ) и не мисля да купувам скоро, макар че имам набелязани заглавия.

# 548
  • Варна
  • Мнения: 25 236
И аз направих 60 лева в кошницата на Еднорог, но не съм поръчала... Хич не са малко пари. Аз пък нямам какво да чета, сега дочитам една книга от тези, които си бях поръчала около Черния петък и после... май ще ровя в Читанка и ще дърпам от тях.

# 549
# 550
  • София
  • Мнения: 6 027
И аз направих 60 лева в кошницата на Еднорог, но не съм поръчала... Хич не са малко пари. Аз пък нямам какво да чета, сега дочитам една книга от тези, които си бях поръчала около Черния петък и после... май ще ровя в Читанка и ще дърпам от тях.
И аз така. Напълних кошницата, но не поръчах. Стигнах до там да си ровя в Киндъла за стари книги, четени недочетени да ги довършвам. Simple Smile
О, добра новина за Сиела. Simple Smile

# 551
# 552
  • Мнения: 2 735
Между страниците на "Втория пол", открих това -
Скрит текст:

Страниците бяха слепени като при недокосвана, нова книга. Изключвам да е нарочно.
Ще пиша до Колибри,  не ми се занимава
с връщане, точно сега, книгата е за мен, може би така ще си остана.

Препоръка, прегледайте си новите книжки.

# 553
  • Мнения: 2 116
При поръчката ми от книжарница Orange Center, едната детска книжка дойде леко захабена - сякаш дълго време е разглеждана и подмятана. Добре, че не беше скъпа и е за моето дете, че имах и друга - подарък за друго дете.

# 554
  • Мнения: 22 867
Днес трябва да ми донесат двете на Хоровиц от Еднорог, от 27.03 е поръчката, дано са наред, пазя си книгите и много ме дразни всичко скъсано, смачкано, замазано по тях. За съжаление днес количеството взема превес, качеството е на заден план.

Редактирам да допълня, получих си книжките, "Мозайката от убийства" е доста дебела, ще има за четене. Опаковани чудесно, със стикер "Чупливо" отгоре, досега не бях получавала така книги. Понеже са ми първите от Еднорог, адмирации! Hands Plus1

Последна редакция: вт, 31 мар 2020, 15:29 от labrex

Общи условия

Активация на акаунт