Объркан цикъл

  • 486
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
От както започнах да правя секс, цикълът ми съвсем се обърка. Вече за трети път ми кърви. Първо като ми дойде продължи 4 дена. На петия го направихме за първи път, на мен ми беше за първи път. И след три дена  ми дойде пак, и продължи три дена. Сега след 10 дена пак ми кръвна. Ходи ми се доста до тоалетна, леко ми пари и ми е едно такова много противно. Моля, някой може ли да ми каже дали е нормално това, на някой друг да му се е случвало. И, само да кажа, че по принцип цикълът ми е нередовен.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 122
От както започнах да правя секс, цикълът ми съвсем се обърка. Вече за трети път ми кърви. Първо като ми дойде продължи 4 дена. На петия го направихме за първи път, на мен ми беше за първи път. И след три дена  ми дойде пак, и продължи три дена. Сега след 10 дена пак ми кръвна. Ходи ми се доста до тоалетна, леко ми пари и ми е едно такова много противно. Моля, някой може ли да ми каже дали е нормално това, на някой друг да му се е случвало. И, само да кажа, че по принцип цикълът ми е нередовен.

Не е нормално ако е наистина цикъл, а след като имаш парене и често уриниране това говори за инфекция. Най добре и по най бързия начин отиди на лекар - гинеколог и уролог за да се види какъв е проблема и да се лекуваш.

# 2
  • Мнения: 7
Да, но за първи път цикълът ми идва за трети път в един месец. Това нормално ли е?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 122
Да, но за първи път цикълът ми идва за трети път в един месец. Това нормално ли е?

По принцип не е ОК. Но това може да не е цикъл, а след като си правила секс за първи път може да е от разкъсаната ципа да кървиш....

# 4
  • Мнения: 7
А има ли значение от това че съм и грипава.
Ще пречи ли да отида на преглед, въпреки това?

# 5
  • Мнения: 2 352
Не е хубаво да правиш секс веднага след като ти свърши цикъла, можеш да си докараш кръвоизлив. Ичаква се ден два и тогава.
А иначе сега си за лекар според мен,особено като имаш парене. Не ти идва цикъл, просто кървиш. Както са ти казали, може да си направила инфекция, да са ти лепнали течение... Много неша може да са. Надявам се поне презерватив да сте ползвали. Грипа не ти пречи на прегледа.

Общи условия

Активация на акаунт