🥊Şampiyon🥊 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги *тема 24

  • 11 686
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13 548

     Една вълнуваща любовна история - Зафер и Селви - наистина влюбени и отдадени един на друг. Истинска любов, която вълнува и привлича. Двамата са заедно при всички обстоятелства - споделят и радостите, и тревогите си, взаимно си помагат и подкрепят. И бащата на Селви вече се съгласи да даде дъщеря си на Зафер, който спечели и неговото доверие.





   





# 691
  • Мнения: 27 442
Хайде на сладичкото да сме красиви като Чачо , нема да се ограничаваме
Скрит текст:


войника в Анкара . Прилича на момче , без козина . Но трябва да оправи фигурата , мускул да извае

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=zQkshKqY3vA& … ;feature=emb_logo
Еми , ще спретнеш ли гифки от клипа със Сарп

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 20:35 от femmi2

# 692
  • Мнения: 10 398
Nature Boom Мараба аскер.. Joy



върви и си мисли за
 ..шаманката
Joy


Феми* това домашни бисквити ли са
да не би да са твое произведение..
взимам си две, залепвам ги със сладолед
и ги преглъщам с  войнишки коктейл *Бакарди*


Yum

# 693
  • Мнения: 13 548
Феми, Чачо е като момченце - голобрад, с къса коса и тази войнишка униформа е толкова хрисим, че не бих могла да предположа, че може да направи такива горещи сцени. А тези снимки ми харесаха много - откраднах си ги от вашата тема:

Скрит текст:


    Свалих видеото и след малко ще направя гифчета със Сарп.




     Софи, липсваше ми сутрешното кафенце с теб, но с този пост ти качи настроението ми! Ще се почерпя и аз от сладкиша на Феми и твоя специалитет - войнишки коктейл *Бакарди*. Благодаря ви!

    И за разтоварване - Кафкас.

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 21:16 от Emiliya

# 694
  • Мнения: 27 442
Софи ,смешен е малко Joy
Не ,не са мое произведение ,но изглеждат вкусни на снимка .
Еми ,тези снимки са мама мия ,припадаш,настръхваш ,толкова е стилен и хубаав Heart
Сега е променен ,щото се тъпче .
А ,не си познала върви и си мисли за мееен ех , тази Фема изби ми от главата шаманката JoySatisfied Какви красиви очи има , не ни липсва скромност Blush


Sunglasses

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 16:31 от femmi2

# 695
  • Мнения: 13 548

     Феми, да се наслаждаваме заедно на Сарп, останалите гифки по-късно, че сега се опитвам и епизода да следя. Ще сложа и другите гифки в този пост, но в скрит текст. Ако искаш и на лични ще ти ги изпратя.

 



 



   
Скрит текст:
   

   

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 22:21 от Emiliya

# 696
  • Мнения: 27 442

     Феми, да се наслаждаваме заедно на Сарп, останалите гифки по-късно, че сега се опитвам и епизода да следя. Ще сложа и другите гифки в този пост, но в скрит текст. Ако искаш и на лични ще ти ги изпратя.

 



 



   
Скрит текст:
   

   
Eмиии , много са хубави екшън гифките . Особено като размаха пистолета и гледа ядосан Heart Eyes
 За теб един колаж от рускините . С Хазал са най , невероятни  флуиди

Heart

Цитат
Амине Гюльше опубликовала свою детскую фотографию. Видимо пытается доказать, что не делала никаких операций. Зачем-то...
Амине като малка .
Скрит текст:
Емии  , позна ли го  Юсуф Чим от  от Ягодките с Демет , като войник

# 697
  • Мнения: 13 548

     Феми, Юсуф Чим сега е много по-голям красавец. Като войник не ми хареса.
     Ти прочете ли разказа за ягодките?
     Благодаря за колажа с Чачо и Хазал.
     А за Амине нямам какво да кажа. Съвсем се изгуби. На една от новите й снимки е отново на стадиона в компанията на приятелка, чието име нищо не ми говори.  Вероятно е съпруга на някой от футболистите. Не вярвам да е актриса. Грозника явно й е забранил всякакъв контакт с този бранш. Ако е бременна ще умори бебето от висене по стадионите на тези неудобни седалки! Да й имам развлеченията на футболната богата съпруга - ако в това се изразява ежедневието й - да тича от стадион на стадион, за да аплодира футболиста.

    Но пък Толга ме радва, укроти "опърничавата" и сега се наслаждава на син, работа и приятели! Не забравя и феновете си!
   Ново от Толга.

Цитат
anniepestano7
Винаги стилен красив, най-талантлив! Обичам вас и вашето красиво семейство здрави, щастливи, радостни пожелания! Бъди благословен!! Много любов от Ню Йорк!  🎈🎈💕❤️
fanny112806
Поздрави от Коста Рика 🇨🇷❤️
amir_sqt
❤️i love you tolga🔥
elaheabedian1382
Perfect💕
showbiz.turk.al
King 😍😍😍💋💋


 

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 00:08 от Emiliya

# 698
  • Мнения: 27 442
Емиии ,симпатяга е Юсуф Чим . Като войник и на мен не ми се нрави . Ама да не съм го объркала с друг актьор ,но ми заприлича на Юсуф .
Ще му ставаме ли фенки ,ех тези красавци ще ни побъркат . Талатлантлив е . Не съм го гледала в друго дизи ,освен ягодките ,поне не се сещам .
Прочетох разказа . Благодаря !
Но ми се стори ,че майката на Еда и Вулкан върти игрички ,но от прочетеното  разбрах че иска да си върне децата .
Какво.е направил бащата на Бурак да изостави децата ?
 Бг превод ли го изгледа в нета ?
Трябва да се поровя за някое клипче .
Това фенове и зрители от чужбина ли са,  позравяват Толгахан и му се радват .

# 699
  • Мнения: 13 548
Феми, ако станем фенки и на Юсуф Чим ще ни дойдат множко красавците. Ще станем разногледи. Joy Joy На мен ми стига "Ягодовата любов". Повече не го ща! Нямам идея каво друго е снимал, нито дали в момента участва в сериал.
   
Скрит текст:
Бащата на Бурак изпраща в чужбина майката на Еда и Вулкан, защото я смята недостойна за тяхната фамилия. Дори на брат си не казва, че тази жена е в затвора и това е причината да не потърси децата си. Но защо попада в затвора не можах да разбера. Може би пак бащата на Бурак е замесен.
Изгледах сериала с български субтитри. Ако искаш да го гледаш в нета търси това заглавие: С аромат на ягоди Çilek Kokusu Бг.суб. Ето и линк за епизодите:

http://www.videoclip.bg/watch/501995_aromat-na-yagodi-s01e01-bg-sub-cilek-kokusu

    Толгахан е пуснал снимката и аз извадих няколко коментара оттам. Най-интересното е, че "Шампион" не блести с висок рейтинг, туркините май не си падат по такъв вид сериали, но в чужбина феновете са възхитени от сериала и Толга.
    Ти изгледа ли видеото, което съм качила. Страхотен е Кафкас! Ето и няколко гифчета от този момент.

   



   



   



   

# 700
  • Мнения: 3 372








Популярният турски артист Енгин Алтан Дюзатан("Възкресение: Ертугрул") със съпругата си Неслишах и сина им Емир Арас гостуваха в Лондон на Амине и Месут.








# 701
# 702
  • Мнения: 13 548
Здравейте, момичета!


Когато утрото започва с усмивка, несъмнено и денят ще бъде такъв - усмихнат, вълнуващ и красив...

Приятен ден!





 





# 703
  • Мнения: 27 442
Навън не личи ,че е зима . Изпотяваш се дебели  якета .
Разбрах коя е Неслишах или както там се казва ... Това е съпругата на Енгин Алтан ,която са били на гости на Амине и грозника в Лондон .

FlushedHeart Eyes
Ехааа , Софи , давай войнишкия коктейл , много е секси парче Чачо . Това е колаж от Ичердето но много му  отива с картечницата. Този момент наближава и любимият ти момент с шаманката  с пистолета

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 16:38 от femmi2

# 704
  • Мнения: 13 548

     Навън направо си е пролет! Да се чуди човек на времето и на обърканите сезони, а на нас ни трябва дъжд и сняг, но ...
Благодарение на Цвети и аз разбрах, че Неслишах е съпругата на Енгин Алтан Дюзатан.

     От сета  - Толга и режисьорът Кетче!









Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 16:52 от Emiliya

Общи условия

Активация на акаунт