Какво не бихте простили в отношенията?

  • 16 892
  • 453
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 119
Някои хора си тръгват, когато им изневерят. Други, след лъжа. Трети прощават всичко това, но нещо съвсем друго обръща палачинката.
До кога си струва да се бориш за едни отношения? До къде стигат компромисите... със себе си?
Пред раздяла съм. Искам да си сверя часовника:
Вие кога бихте си тръгнали? Категорично.

Последна редакция: сб, 30 ное 2019, 09:50 от Редактор*

# 1
  • Мнения: X
Трудно е да се прогнозира. Не бива да чакаш знак отвън кога.
Може би правилният момент е дошъл, когато го усетиш "отвътре".

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 23:14 от Анонимен

# 2
  • Мнения: 3 747
Много зависи от всичко. Ако кажа, че не бих простила изневяра например е много общо. Зависи има ли деца в картинката, на каква възраст е/са, може ли въобще да си позволиш да си тръгнеш на момента, връзка ли е било, за една вечер ли и тн. Понякога просто обстоятелствата те задържат.
Обаче бих се задействала и мобилизирала мигновено при физически тормоз, ей това няма да го търпя при никакви обстоятелства,категорично.

# 3
  • Мнения: 5 300
Когато усетя, че мога да живея много по-добре без този човек. Почти на всеки е изневерявано, на мен също, реших да простя, но не бях вече същата с времето охладнях, и си казах, че защо ми е? Историята е, че трябва да го усетиш в себе си, който, каквото и да ти казва няма смисъл.

# 4
  • Мнения: 5 225
Аз с първия си мъж и баща на детето, не е тайна, че имах много драматична раздяла и трудна връзка като цяло. Имаше изневери, посягания, криене на пари, палежи на дрехи, полиции, дела, събирания и разделения. Много ми беше трудно да се  отърся от всичко. Няма да забравя никога момента, когато реших да се разделя окончателно с него- пак след някакви простотии и извинения и опити за секс той стана да пие вода и видях как я преглъща... минаваше му през гърлото някак супер гнусно и грозно. Ей тогава осъзнах, че няма да мога да живея повече с него.

# 5
  • София
  • Мнения: 28 106
Обидно и/или унизително отношение спрямо детето ни.

# 6
  • Мнения: 6 131
Категорично при насилие, физическо и психическо са ми на един тезгях. Наркомания, алкохолизъм, хазарт и ревност също са начело.
Не толкова категорично, но твърде вероятно при лъжа, изневяра, влошени родителски задължения.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 199
Физическо насилие.
Финансова измама.

# 8
  • INFJ
  • Мнения: 9 131
Унижение, изневяра, психическо или физическо насилие. Това са нещата, които чупят безвъзвратно всякакво привличане и чувства, които мога да имам към някой.

# 9
  • Мнения: 18 227
Насилие или изневяра.
За хазарта нищо не казвам. Обичам лотарията. Innocent

# 10
  • Мнения: 46
Търпяла съм много неща, много време. Лъжи, опити за изневяра (до такава не се е стигало), ревност, мачкане на самочувствие, обиди и какво ли не. Борех се за тази връзка, но в един момент ми писна адски много да съм единствената бореща се. Категорично приключих тази връзка след дребна лъжа от която ми преля чашата.

Никога не бих търпяла физически тормоз!

# 11
  • Мнения: 35
И аз съм в това положение,пред раздяла която отлагам от многа време.Не знам как да постъпя.

Последна редакция: сб, 30 ное 2019, 00:01 от Teodora Petrova 650503

# 12
  • София
  • Мнения: 433
Лъжата е това, което не бих простила.

Ако един мъж иска да е с теб, ще се грижи за отношенията ви. От своя страна, ако и жената го иска, ще го приеме и ще се погрижи и за неговите нужди. Всичко е въпрос на енергия, която двамата обменят помежду си. Останалото е в сферата на забавлението и суетата.

Последна редакция: сб, 30 ное 2019, 09:54 от lilivid

# 13
  • Мнения: 756
Когато не ми се прибира вкъщи, когато ме обзема тревога и гняв, че  съм в една стая с въпросния мъж, когато нямам желание да се облека за работа от безсилие, когато не ми се гледат хора, защото ще се насилвам да говоря, когато са ми изпили живеца...тогава е време да се оттласна от дъното...

# 14
  • Мнения: 2 857
Тъй като не видях изискване за само дамски мнения, да се запиша и аз:
Бих си тръгнал при лъжа - мразя я във всичките ѝ форми.
А на бой нося много Smile
Ааа, щях да забравя - И ДА НЕ МИ СЕ ПИПАТ ВЪДИЦИТЕ!

Общи условия

Активация на акаунт