Какво не бихте простили в отношенията?

  • 16 897
  • 453
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
Божееее, как може да си мислите така за хората !!
А не може ли да я е стягала и да я е свалила, докато са пътували ? Може да и се е развалила закопчалката или хиляди други неща ? И това беше преди поне 4-5 години.
И момичето отдавна не работи вече при мъжът ми.
Да бе, и той ще я опъва в колата, точно ? Щото не може да я заведе на хотел за час-два ? Или пък няма да закара колата на автомивка после ?

# 151
  • Мнения: X
Скрит текст:
Май на никоя дама не и се е откопчавала гривна/верижка. Joy
Факт, може да му е любовница, може и нарочно да я е забравила, а може и наистина гривната да е паднала или дамата да я е свалила и да я е оставила без да мисли особено. Не вкарвайте на жената проблеми в главата.
Много ми е любопитно, ако с Вашите мъже се беше случило, така бързо ли щяхте да решите, че е изневяра.
Аз лично, да.Мнителна съм, подозрителна съм, ревнива съм.
И мъжа ми го знае.Също, че ако иска АЗ да съм инициаторка на раздяла/развод, това е най-бързия и лесен начин...оставя женски неща-гривна/пръстен/няколко косъма/а защо не и бельо и проблема му е решен.   Smiley

А бижу ми се е разкопчавало, но пак казвам, не го оставям на вратата на чужда кола, а го пускам в чантата си.

# 152
  • Мнения: 8 937
И аз съм ревнива, а и преди мен половинката ми е бил женкар, който не мисли много-много преди да изневери. Ревността обаче не трябва да преминава някои здравословни граници, иначе според мен се превръща в психическо заболяване. Едно е да ревнуваш, друго да виждаш любовница във всичко.

# 153
  • Мнения: X
Скрит текст:
И аз съм ревнива, а и преди мен половинката ми е бил женкар, който не мисли много-много преди да изневери. Ревността обаче не трябва да преминава някои здравословни граници, иначе според мен се превръща в психическо заболяване. Едно е да ревнуваш,
друго да виждаш любовница във всичко.
Женски аксесоар/принадлежност, в Нашата кола, не е "във всичко".Съвсем конкретен "повод" си е....    Smiley
Сега, има и един друг момент....доколко има причини да вози чужди жени в колата си.Моят мъж например, не би трябвало да вози постоянно чужди жени.А инцидентно да е качил непозната, която да си остави гривната, вече звучи като фантастика.Ако е качил позната-обща, приятелка-обща и тя си е оставила/забравила гривната, той веднага на въпроса би отговорил "Ами, ако не е твоя, не знам...онзи ден видях Пенка и я закарах до ...може би е нейна!Питай я!".
Ако обаче ежедневно се налага да вози жени-колежки, не знам....там работата е друга.

# 154
  • Мнения: 8 937
Аз пътувам непрекъснато. 90% от времето с мъже. Такава ми е работата. Мъжът ми трябваше да откачи, ако една гривна беше причина за тревога.

# 155
  • Мнения: X
tainichka, мисля, че ставаш твърде параноична понякога. Не си на себе си откакто ти смигнах. Wink

Недейте всява раздор в брака на Тереза, тя е щастлива в него, а аз съм й първа резерва, още ми е рано.Imp


Абе хора, не знам дали съм прав или не, ама смятам, че инспекции по колата в стил Хорейшо са малко прекалени. Ако говорим за здравословни отношения.

# 156
  • София
  • Мнения: 4 262
Действието се развива 2015г. Събирам си багажа от палатката и се готвя да си тръгвам.  Предната вечер един познат, (който беше до моята палатка) остави багаж за човек, който щеше да спи в нея следващите 2-3 нощи. Та какво съм прибирала не знам, но разтребвайки си багажа в София установявам, че имам пликче с една кърпа и... СИНИ БОКСЕРКИ  
Simple Smile
Явно в суматохата около прибирането съм напъхала и част от багажа на човечеца. Голям смях падна, но добре, че нямам мъж…

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 18:57 от Светулчица

# 157
  • Мнения: 3 186
Аз пътувам непрекъснато. 90% от времето с мъже. Такава ми е работата. Мъжът ми трябваше да откачи, ако една гривна беше причина за тревога.

Тайчо, вземи една торба бижута върху себе си и разхвърляй по чуждите коли. После ще гледаш голям сеир и ще ни споделиш, моля те.

Братане, не съм на себе си откакто хвърли око на оная кифла Тайра. Мислех, че си падаш по стегнати застаряващи лелички с вкус към живота, а ти ме предаде за една двайс-годишна. Съжалявам.

# 158
  • Мнения: X
Скрит текст:
tainichka, мисля, че ставаш твърде параноична понякога. Не си на себе си откакто ти смигнах. Wink

Недейте всява раздор в брака на Тереза, тя е щастлива в него, а аз съм й първа резерва, още ми е рано.Imp


Абе хора, не знам дали съм прав или не, ама
смятам, че инспекции по колата в стил Хорейшо са малко прекалени.
Скрит текст:
Ако говорим за здравословни отношения.
Какви инспекции?!
Дясната седалка е моя, по подразбиране.Често оставям разни неща на вратата, та ако има чужда гривна, няма начин да не я видя.Дори без да търся целенасочено.

# 159
  • Мнения: 8 937
Едва ли някой колега изобщо ще обърне внимание, ако не си поискам сама изпуснатото.
А и при нас партньорите са свикнали и не правят проблем от подобни ситуации. Говорим помежду си и никой не се е оплакал жена му или мъжа му да има проблем с работата, пътуванията и компанията на противоположния пол. Някои колеги отсъстват по 2-3 седмици. Трябваше да са се развели сто пъти, ако всички жени бяха параноични.

# 160
  • Мнения: 18 229
В началото като ходех на гости на ММ, рентгеновият ми поглед сканираше непрекъснато ергенската му квартира за женски вещи/ следи. Joy Не докосвах нищо де, само бдително се оглеждах. Като нямаше находки, изгубих интерес. Joy

# 161
  • Мнения: 6 132
Тайчо, вземи една торба бижута върху себе си и разхвърляй по чуждите коли. После ще гледаш голям сеир и ще ни споделиш, моля те.
Чак й завидях. Щях да поръся доволно.
А джобовете джобите ли им, че в кола рядко се возя, ама по градския транспорт мога да им ги меткам там?

# 162
  • Мнения: 18 229
Страхотно, противоположното на джебчия, човек, който пъха бижута по джобовете... Дядо Коледа и Феята на зъбките ряпа да ядат... Joy

# 163
  • Мнения: 3 345
Ама вие сериозни ли сте? Не мога да си представя да му ровя в нещата - телефон, портфейл, джобове, лаптоп... И винаги съм била такава с партньорите си, дълбоко ценя и уважавам личната свобода - пазя ревностно своята и уважавам чуждата.

# 164
  • Мнения: X
В началото като ходех на гости на ММ, рентгеновият ми поглед сканираше непрекъснато ергенската му квартира за женски вещи/ следи. Joy Не докосвах нищо де, само бдително се оглеждах. Като нямаше находки, изгубих интерес. Joy
Т.е., щом не ти слага рогИ, значи е скучен и не става?   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт