Какво не бихте простили в отношенията?

  • 16 957
  • 453
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 577
Миналата седмица на сакото ми се мъдреше дълъг рус косъм от колежката, която е на съседното бюро. Добре, че няма на кой да давам обяснения дали съм обърнала резбата Joy . Имам общо взето постоянна компания от 20 г. На какви ли не комични случки с "улики" съм ставала свидетел.  Добре че хората не са параноични и имат чувство за хумор.

# 181
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Скрит текст:
Не съм прочела темата, на първия въпрос. Бих си тръгнала категорично и изобщо без да се замислям в следните случаи:
- навреди сериозно на децата (удари ги, постави ги в опасност и т.н.);
- ако ме удари дори веднъж, да не говорим за нещо по-сериозно;
- ако ме измами умишлено. И тук не говоря за дребни лъжи от типа "тая манджа ми харесва" или "това червило много ти отива". Говоря например, ако открадне от мен.
- ако ми изневери без презерватив.
Скрит текст:
- ако има сериозен проблем с алкохол, наркотици или хазарт.
Горе-долу това са причините за категорично и моментално тръгване. Има обаче още много причини поради които бих си тръгнала, но не така категорично. Т.е. бих обмисляла, претегляла за и против, бих се консултирала....

Joy
Казваш, може да си прави каквото иска, само да е с презерватив?
Да, точно това казвам. За мен изневярата не е проблем. Не съм ревнива. Поне на този етап вече не съм. В началото бях малко, въпреки че по природа не съм. Но вече не.
Обаче да ми рискува живота като ми донесе СПИН или хепатит, с това вече не съм ок категорично.

# 182
  • Мнения: 8 937
Да, точно това казвам. За мен изневярата не е проблем. Не съм ревнива. Поне на този етап вече не съм. В началото бях малко, въпреки че по природа не съм. Но вече не.
Обаче да ми рискува живота като ми донесе СПИН или хепатит, с това вече не съм ок категорично.

Само аз ли съм на мнение, че дори при полов акт да се ползва презерватив, пак има риск от зараза при любовна игра, орален секс и т.н.? Rolling Eyes

# 183
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не си само ти. Със сигурност единственият начин, който дава 100% гаранция е въздържанието. Но все пак с презерватив рискът намалява значително. Разбира се, гаранции няма.

# 184
  • Мнения: X
Може би, бих простила физическа изневяра, но не бих простила лъжите, предателството и емоционалната изневяра.
Вече си научих уроците.
Физическо и психическо насилие - също!

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 15:54 от Анонимен

# 185
  • Мнения: X
Грубост, насилие и предателство.

# 186
  • Мнения: 18 526
Много сте ларж към изневерите Simple Smile Сигурно си представяте, че след нещо такова вкъщи всичко си е както преди Simple Smile

# 187
  • Мнения: 1 463
Всеки, който търси нещо извън нашите отношения, физически и емоционално да си хваща пътя. Никога не съм била ревнива без повод, не съм ровила в телефон, социални мрежи, докато не ми дадоха повод.
Дотук с доверието ми. Нищо подобно не толерирам и не прощавам.
Няма еднократна изневяра. Няма временно отклонение. Има чест, уважение, което ако вече не се зачита, дотук.
Направо се хващам за главата и се чудя как някои от вас ги преглъщаъ тези с или без презервативи, изневери.
Майко мила!

# 188
  • Мнения: 18 526
А да бе, преглъщат Simple Smile Говорят си ей така, ако им дойде до главата, друга песен ще запеят Simple Smile

# 189
  • INFJ
  • Мнения: 9 344
Имах една приятелка, много толерантна към изневерите, даже съм я чувала да разтяга локуми как човек, ако имал нужда...
Е, когато се случи, изпадна в страхотни истерии и депресии, месеци наред не можеше да се съвземе и да продължи напред.
Винаги ми е толкова чудно как има хора, които грам не познават себи си и как биха реагирали на дадено нещо.

# 190
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Когато не си влюбен в човека до теб, изневярата всъщност не е изневяра. Тогава се приема и прощава лесно.

# 191
  • INFJ
  • Мнения: 9 344
Когато не си влюбен в човека до теб, не само изневярата се прощава лесно, а и всичко останало. Даже се чудя какъв е смисълът на такива отношения?

# 192
  • Мнения: 38
Когато не си влюбен в човека до теб, не само изневярата се прощава лесно, а и всичко останало. Даже се чудя какъв е смисълът на такива отношения?

И аз това се чудя????? И дали си заслужава- да живееш не лошо,  но не щастливо.
Смисълът е в детето, в рожденните дни, в празниците , кумовете да дойдат на гости, нашите или вашите как ще го приемат, хората какво ще кажат, как ще поделим апартамента и вилата.
Безсмислено, толкова безсмислено е такова съществувание.

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 22:20 от Luccky

# 193
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
За някакъв период си заслужава. Ако си преценил, че да децата така е по-добре със сигурност си заслужава. Не за винаги, разбира се.

# 194
  • Мнения: 1 463
Смисълът, за мен е да се чувствам спокойна, без в главата ми да се въртят мисли защо и поради каква причина в кратуната на мъжа се въртят други фусти.
Ако е намесено дете, още повече. Спокойствието, което имам без подобен казус, дори и без мъж до мен, ако щете, ме устройва повече на годините на които съм.
Нямам нужда да се правя на дедектив или да се тормозя, за някой, който не ме уважава.

Общи условия

Активация на акаунт