Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...- 25

  • 122 581
  • 735
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 661
Див, страстен секс...наближава кулминацията. Тя, задъхано:
- Само не в мен!
Той се оглежда:
- А, в кого???

# 466
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 417


# 467
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 722

# 468
  • Мнения: 18 497
Срещат се двама стари приятели, 70-годишни.
Единият бърза да се похвали:
– Голям съм късметлия. Ще се женя за една 28-годишна. Как ти се струва, а?! Как ме виждаш до тази жена?!
– Ами, като ухото на крава.
– Това пък кво ще рече?!
– Ми, далече от с*кса и близо до рогата!

# 469
  • Карлово
  • Мнения: 4 627
Виц на деня:

- Вчера се запознах с родителите на моето момиче.
- И как мина?
- Приеха ме като роден син. Баща ѝ даже ме наби..

# 470
  • Мнения: 148
- Ето, виждаш ли, че и татко може да те изкъпе, а ти разправяше, че без мама няма да се справим.
- Да, но мама винаги ми сваля обувките, когато ме къпе.

# 471
# 472
  • Мнения: 10 389
На протест:
 - За какво протестираш?
 - Ми, щото нямам работа...
- Ето ти визитка, утре в 9 ч. започваш при мен!
- Еее-е, ти па от 1000 човека, баш мен ли уцели..!?
Joy




Мъж седи на пейка в парка с детска количка, в която реве дете, та се къса.
Той само повтаря, вече в истерия:
- Гоше, спокойно, спокойно Гоше, още малко. Само спокойно, Гошее!
 Всичко ще е наред, спокойно, Гошкооо, спокоооооо!
Една жена го погледала, пък се приближила:
-  Господине, така няма да успокоите Гошко, само ще го стресирате повече...
- Ама я си гледайте работата! Аз съм Гошко, а-ааз..!!!
Joy

# 473
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 722

# 474
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 417




# 475
  • Карлово
  • Мнения: 4 627
Знаеш ли защо, жените с малки гърди са вълшебници!
-Не.
-Защото като вдигнат ръце и гърдите изче-
зват.

# 476
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
ТРИ СЛУЧАЯ НА КОРОНАВИРУС НА БЪЛГАРСКА ЗЕМЯ - ДВА В СОЛУН И ЕДИН В СКОПИЕ!

# 477
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 417


# 478
  • Мнения: 18 497
Капирах без позволение, но катаджията е веселяк, надписи по коли  и други смешки
Скрит текст:
Изповедта на Слави катаджията
Известна фигура  съм на пътя  и скоро ще се уволня, но преди това нека да ви разкажа някои весели неща ,които са ми направили впечатления в моята катаджийски практика. Да започнем с надписите отзад по стъклата на автомобилите. Навярно и на вас са ви направили впечатление? И колкото е по-малък автомобилът,толкова по-весел е и надписът отзад. Та ето, някои от тях.
Малък фолсфаген с пернишка регистрация-„Искам в къщи в Германия!”
На някои автомобили с над двадесет и пет годишен стаж. Бракми накратко казани. Та ето ,какъв надпис съм видял: „Какъвто живота ,такава и колата!”
Виждам много мръсна кола,навярно и тя някъде от района на язовир „Студена: „Моля те! Измий ме,защото непрекъснато се чеша...”
Спирам веднъж „Деу-ланос”. А отзад такъв надпис: „Ако бързаш,то може и да ме прескочиш”
Веднъж пък спирам грохнал „Москвич”,който не си знае годините. А отзад се мъдрят два надписи. Не един. Първият гласеше: „Трябват ми пари. Удари ме!”, а втория беше точно над теглича с съдържание такова: „Не се познаваме ,така че не се допирай до мен”
Спирам през лятото трактор теглещ ремарке със слама. А отзад на ремаркето ,едвам видно стои гордо надпис:”Не виждам нищо. Карам по прибори...”
Един ден гледам учебна кола. Бавно ,бавно кара уплашен младеж, а инструктора умен. Поставил надписи отляво, отдясно и отзад: „Бъркам педалите!”
На магистралата за Бургас спирам кола с ей такъв надпис: „Не ме следвай. Заблудил съм се!”
Веднъж на магистралата за София спирам Мерцедес . Излиза мутра. Представям му се по устав. Добро утро,сержант Драгомиров. А той ядосан.
-Какво добро утро ,бе пич,когато срещам теб на шосето?
Казвам му: Карате със сто и петдесет километра. Ограничението е сто и тридесет. А мутрата ме гледа умно и каза:
-Абе, нещо да не ти снима камерата в забавен каданс,щото аз под двестта не слизам?
Друг случай . Спирам една криволичеща кола подминавайки забранителен знак. Излиза видимо в нетрезво състояние мъж. Питам го:
-Не видяхте ли знака?
А той.....бавничко и със затруднение ми отговори така:
-Амчи...., в  пияно състояние мога ли да го видя ,сержант?
Опаа. Вбесен го питам сдържайки се:
-А как можахте в такова състояние да влезете в колата?
А той се усмихна и с гордост отговори:
-Ех, сержант...Ясно е че си нямате приятели. Аз пък имам!!! Другарите ми помогнаха да вляза...!!!
А някои само като ме видят и започват да ми рецетират стихотворението за „Шаро полицая”. Оф, ша ма уморят ....веселяги, докато не почна да пиша и аз като Лев Толстой...Имах и такъв случай. Спрял съм един в нарушение,пък той с цел да ме омилостиви иска да ми разкаже политически виц за...Аз ,леко смутен му казах:
-Извинете, но аз съм полицай.
А човечецът явно отдавна ме преценил хитро ми каза:
-Знам. Виждам! Ама ,аз бавничко ще го разкажа....докато го разберете...ако трябва и ще го повторя!
Творението не е мое. Прати ми го приятел.....Навярно и той веселяк?!

# 479
  • Мнения: X
”Не виждам нищо. Карам по прибори...”
Вица ми го каза един инструктор преди доста години. Ще го побългаря.
Гъста мъгла над летище София. Към стоянката на такситата приближава мъж видимо изморен.
- Карай към Дървеница, че полета беше тежък.
Бакшиша общителен човек на средна възраст учтиво го заговаря.
- Тежка нощ а?
- Пилот съм. Дозареждане във Франкфурт, мъгла само по прибори кацам. София мъгла, пак само прибори. Твоята е лесна, въртиш волана, пътя виждаш.
- Сеа мой човек. Аз също мога да карам само по прибори
- Кви прибори бе. Едно табло с километраж само имаш и пътя осветен как ще караш по прибори?
Бакшиша спира отваря предния капак на колата и се качва отново.
- Глей сега! - И газ до ламарините.
Видимост нулева, бакшиша спокойно върти волана и кара. Пътника изправен на нокти тихо прошепва.
- Как караш като нищо не виждаш? Няма по какво да се ориентираш, капака ти пречи да виждаш пътя.
- Спокойно. Карам по прибори. Апарата показва 5.20 значи трябва да се престоя надясно. Следва кръговото на 4-ти километър

Общи условия

Активация на акаунт