Мис Свят 2019

  • 1 114
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
Нека гласуваме и подкрепим нашето момиче Марго Купър. Коронацията ще се състои в Лондон на 14.12.2019 - събота.
За да можете да гласувате, трябва да се регистрирате в сайта.

https://missworld.com/?locale=en#/vote

Последна редакция: сб, 30 ное 2019, 13:14 от didona666

# 1
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 224
От този линк ми харесаха миската на Шри Ланка, Корея, Казахстан, Гърция, обаче не намерих България за да гласувам Simple Smile

Редактирам се - намерих я - много е хубава Simple Smile

# 2
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 224
Гласувах за нашата Марго.
Харесаха ми също  момичетата от Индия,Шотландия,Аржентина,Албания,Гърция,Грузия,САЩ,Тринидат и Тобаго,Мексико и Испания

# 3
  • Мнения: 191
От този линк ми харесаха миската на Шри Ланка, Корея, Казахстан, Гърция, обаче не намерих България за да гласувам Simple Smile

Редактирам се - намерих я - много е хубава Simple Smile
 

Успяхте ли да гласувате? На мен ми позволява да гласувам само, ако отворя линка на телефона си. От лап топа не ми позволява да гласувам.

# 4
  • Мнения: 2 170
На мен ми се харесаха момичетата от Коста Рика, Уелс, Индия и Турция, но и Марго не им отстъпва по нищо!

Последна редакция: нд, 01 дек 2019, 00:02 от AlexM1590

# 5
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 224
Да гласувах но изисква първо регистрация, потвърждаване на регистрацията в имел и чак тогава гласувах Simple Smile

# 6
  • Мнения: 191
Да гласувах но изисква първо регистрация, потвърждаване на регистрацията в имел и чак тогава гласувах Simple Smile
Ще го напиша това за регистрацията Grinning

# 7
  • Мнения: 4 181
На мен ми хареса момичето от Чили, и други.
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 30 ное 2019, 23:54 от daniela19

# 8
  • Мнения: 191
На мен ми харесаха мис България, Венецуела, Виетнам, Украйна, Уганда,Тринидад, Тайланд, Южна Африка, Русия, Мексико, Бразилия, Индонезия, Еквадор, Доминиканска Република, Аржентина.

Последна редакция: нд, 01 дек 2019, 11:11 от didona666

# 9
  • Мнения: 191
Нека гласуваме и подкрепим нашето момиче Марго Купър. Коронацията ще се състои в Лондон на 14.12.2019 - събота.
За да можете да гласувате, трябва да се регистрирате в сайта.

https://missworld.com/?locale=en#/vote

Хайде дами, нека гласуваме за нашето момиче. Не остана, конкурсът е съвсем скоро Blush

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 13:43 от didona666

# 10
  • Мнения: 36 054
Гласувах, като се логнах с Фб.

# 11
  • Мнения: 191
Мислите ли, че нашето момиче има шанс да се класира?

# 12
  • Мнения: 36 054
В тези конкурси всичко е политика, така че не вярвам.

# 13
  • Мнения: 191
Е да, но е хубаво да подкрепим нашата участничка.

# 14
  • Мнения: X
Здравейте дами. Аз съм нова в групата, но с интерес следя коментарите Ви. Въпросът ми е към Вас, дали знаете по кой канал ще се излъчва на живо Miss World на 14.12.19г. ?

Общи условия

Активация на акаунт