Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 ноем. 2019, 15:38 ч.

Подарявам списания "Шев и кройка"

• 158
  • 4
  •   1
Отговори
Подарявам списания за мода, шев и кройка, от 80-те и 90-те години на миналия век. На различни езици са - немски, руски, полски/чешки. Някои са по-добре запазени, други - не чак толкова добре. Част от тях имат като включени приложения шевни чертежи на хартия. Ето и примерни снимки:

# 1
Бих се радвала да получа някои от тях. Сигурна съм че и други жени ще искат. Ако не ви е спешно изчакайте да се съберат и други желаещи.
Аз бих се зарадвала на всички. Дорките са уникални списания, за Верена и Бурда да не говорим😌

# 2
Бих се радвала да получа някои от тях. Сигурна съм че и други жени ще искат. Ако не ви е спешно изчакайте да се съберат и други желаещи.
Аз бих се зарадвала на всички. Дорките са уникални списания, за Верена и Бурда да не говорим😌
Благодаря Ви за уточнението! Simple Smile Аз като пусках темата, го направих с намерението да ги дам всичките на един път при споделена доставка и въобще не съобразих, че може да искат повече хора при по-скромни количества. Всъщност са към 40-50 списания някъде, не мога да кажа с точност. Засега не бързам и с удоволствие бих изчакал всеки, който иска да си вземе няколко броя. Само че да не стане така някой наистина да ги поиска всичките и както съм ги обявил така на всеослушание, да нямам възможност да дам на друг. Както и да е, ще се радвам да попаднат в добри ръце Simple Smile

# 3
Здравейте!
Бих искала и аз да се включа, ако може. Интересуват ме списания с кройки най-вече Simple Smile
Благодаря!

# 4
Здравейте!
Бих искала и аз да се включа, ако може. Интересуват ме списания с кройки най-вече Simple Smile
Благодаря!
Здравейте и Вие, заповядайте когато пожелаете с конкретни въпроси или директна заявка. Списанията са все още в пълен състав Simple Smile Ако ми остане време, ще приложа още снимки и пояснителна информация от кое с какво разполагам.

Общи условия

Активация на акаунт