Звездни компромати - Декември'19

  • 225 955
  • 2 253
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Да разнообразя темата с една (напълно естествена) моя любимка. На 44 и изглеждаща прекрасно!

Скрит текст:

# 1 186
  • Мнения: 19 687
Нина Николина ли е това?

# 1 187
  • Мнения: 35 110
https://www.instagram.com/p/B1gZBlMHb_B/?utm_source=ig_web_copy_link

Венета Харизанова , какво става с нея, от анорексия ли боледува ?
Тя май от болестта на Андреа боледува, някой писа тук, че изобщо не е толкова слаба.
В момента е "на гости" в телевизията на Слави..Нищо общо със снимката

# 1 188
  • Мнения: 2 751
Андреа поне си личи, че е тя, въпреки нескопосания фототоп. Харизанова обаче не е в ред. То бива пилене, мазане, изтъняване и накрая какво....леприкон Head Band

# 1 189
  • Мнения: 6 622
Дайте снимка да видим Харизанова.

# 1 190
  • Мнения: 852
Андреа поне си личи, че е тя, въпреки нескопосания фототоп.

А, бе, може да поспорим тук. Joy

Тук особено съм готова да се закълна, че е Николета Лозанова с руса перука:

https://www.instagram.com/p/BzIzLDJJ2io/?igshid=sz0o9mibakbn

Може би редакторът е един? Thinking

# 1 191
  • Мнения: 8 877
Вие представяте ли си под какъв стрес живее тази Андрея - това постоянно да се чудиш каква снимка да си направиш, после да я довериш на човек, който ще те види натюр, за да те обработи до степен да приличаш на друг човек, после да публикуваш с ясното съзнание, че хората не вярват, че изглеждаш така и ти се подиграват, да ходиш на публични събития и да знаеш, че ще те снимат... убедена съм, че тази жена има психическо заболяване, иначе не си обяснявам защо го прави

# 1 192
  • Мнения: 13 082

Тия линкове дето ги пляскате тука, дали е удобно поне описание да им слагате? Как да знам дали искам да го отворя?

# 1 193
  • Мнения: 2 199

Тия линкове дето ги пляскате тука, дали е удобно поне описание да им слагате? Как да знам дали искам да го отворя?
Аз ги подминавам. За мен е неуважително към участващите в темата.

# 1 194
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Вие представяте ли си под какъв стрес живее тази Андрея - това постоянно да се чудиш каква снимка да си направиш, после да я довериш на човек, който ще те види натюр, за да те обработи до степен да приличаш на друг човек, после да публикуваш с ясното съзнание, че хората не вярват, че изглеждаш така и ти се подиграват, да ходиш на публични събития и да знаеш, че ще те снимат... убедена съм, че тази жена има психическо заболяване, иначе не си обяснявам защо го прави
И стрес, че този който те обработва, един ден може да те изнудва или дори издаде книга, пълна с твои необработени снимки, с цел забогатяване!

# 1 195
  • Мнения: 2 357
Вие представяте ли си под какъв стрес живее тази Андрея - това постоянно да се чудиш каква снимка да си направиш, после да я довериш на човек, който ще те види натюр, за да те обработи до степен да приличаш на друг човек, после да публикуваш с ясното съзнание, че хората не вярват, че изглеждаш така и ти се подиграват, да ходиш на публични събития и да знаеш, че ще те снимат... убедена съм, че тази жена има психическо заболяване, иначе не си обяснявам защо го прави

Хора, които са я засичали по разни места, са ми казвали, че сама яко разцъква фотошопа. Поне после може да си го впише в автобиографията като умение. Laughing

# 1 196
  • Мнения: 1 248
Има си проблеми момичето. Излезе от дълга връзка, напълняването според мен е хормонално във връзка на приемане на медикаменти за забременяване. Няма участия, явно и със здравето не е добре. Паник атаките ги мислех едва ли не за капризничене, докато дъщеря ми след раждане започна да ги получава. Ужасни са.

# 1 197
  • Мнения: 39 291
Който каза, че Марияна Попова пак говори за емиграция да знае, че .............позна Joy

# 1 198
  • Мнения: 3 330
Който каза, че Марияна Попова пак говори за емиграция да знае, че .............позна Joy
В Папуа Нова Гвинея🤣🤣🤣. Най - много до Плевен да стигне.

# 1 199
  • Мнения: 2 751
Тая от 10 години поне емигрира. Костенурка ли язди?

Общи условия

Активация на акаунт