Звездни компромати - Декември'19

  • 225 963
  • 2 253
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 425
Соня Немска:
Скрит текст:
Добре изглежда. Много е естествена за разлика от повечето си колежки.

# 121
  • София
  • Мнения: 4 884
Соня Немска на кого беше гадже, че се беше разшумяло за нея преди няколко години?

# 122
# 123
  • Балчик
  • Мнения: 740
Подпухнала е доста, вероятно е недоспала.

Мдааа, като типична фолк певица се ожалва, че и било рано, че снощи, че....мрън мрън и мнноооого голямо самочуствие.

# 124
  • Мнения: 294
Деликатно е с децата, от друга страна има разлика между факт и обида. Като цяло избягвам да коментирам това, което мисля, когато става дума за деца, но ако стане дума, не виждам за какво трябва да се чувствам неудобно да си кажа мнението. 

Не харесвам Венета и това което бълва като майка,а  детето й ми е антипатично.

Много са хората, които не харесват Венета ( и то, напълно основателно). И при мен е така. Не само, че не я харесвам, но  ми е органически  неприятна. Детето й, не е виновно, просто е ''изтеглило късата клечка'' с тази майка. Въпреки че, ако я питаш нея, тя би казала -  огромен позитив, че именно тя е майката на Патрик . Сноб, ограничен ,главозамаян, без реална себеоценка, а  отгоре на това с луди претенции. Така е пропила в детето, така е имплантирала манталитета, амбициите си, вкуса , че детето ми става антипатично . Знам,знам - не е хубаво, не е правилно, не е етично. Знам . Но ми е неприятно, точно, колкото майката.Нека  поизрасне и да се види как е, какво е ....тихо да го възпитава и образова.Без шум. Нека тя да си мълчи , другите да го хвалят(ако има защо).  Докато тя - показ и панаири ! Ако това не са комплекси и профанщина, здраве му кажи.

# 125
  • Мнения: 5 903
В личната ми класация топ три неприятни жени са ми: Тенчева, Гола и Венета Р. за мен тоса са най-простите, най-ограничените, но и най-наглите жени в България. Обаче пък детето на Райкова го гледах в едно предаване-умно говори, мило и възпитано. Как да си изкривя душата и да кажа нещо лошо за това дете, само защото майка му ми е супер противна? Ами не става така...

# 126
  • София
  • Мнения: 8 111
На днешния ден, преди 96 години, е родена и Мария Калас
Скрит текст:
Скрит текст:
Една статия и за извънбрачната дъщеря на принц Албер тук

# 127
  • София
  • Мнения: 9 972
Еха, Летящ кактус, страхотен подарък! Flowers Hibiscus

# 128
  • Мнения: 294
В личната ми класация топ три неприятни жени са ми: Тенчева, Гола и Венета Р. за мен тоса са най-простите, най-ограничените, но и най-наглите жени в България. Обаче пък детето на Райкова го гледах в едно предаване-умно говори, мило и възпитано. Как да си изкривя душата и да кажа нещо лошо за това дете, само защото майка му ми е супер противна? Ами не става така...

Именно . Една от позициите ми е точно такава - обективна преценка,отвън. И веднага се съгласявам.За това и казвам, че е малшанс за това дете - Райкова да му е майка.(Но, иначе пък нямаше да го дават по тв). Бих се радвала, да израсне като благовъзпитано и добро дете ! Да казваме - детето на Венета, а не - на Венета детето.

# 129
  • Мнения: 9 043
Zvanche, невероятен пост!Радост за окото, любими мъже! Само тази Гага що я сложи, разваля ефекта на поста Grinning

# 130
  • софия
  • Мнения: 25 457
Амбър, нали не си Блатечки?  Laughing
На мен Гагата ми е симпатична  Embarassed Thе girl next door с щури идеи, които не се притеснява да афишира.

# 131
  • Мнения: 9 043
Ха ха, не.Тя е щурачка и много яко пее, нямам против. Но щото поста само готини мъже и изведнъж..жена 😁

# 132
  • софия
  • Мнения: 25 457
Щото е готина и тя Simple Smile

# 133
  • Мнения: 6 417
Соня Немска не само беше гадже, но и има дете от Янко Ваташки.

# 134
  • Мнения: 24 331
Не, с някой друг беше Немска
Намерих го  Laughing
https://www.google.com/search?q=%D0%A1%D0%BE%D0%BD%D1%8F+%D0%9D% … rc=fSGkqnc6iSwmnM:


Звънче, все ще те питам, гледа ли фима за Депеш?

Общи условия

Активация на акаунт