Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

25.12 заранта.Откривате на дивана Ви да спи гол Дядо Коледа. Какво ще направите?

Опции:

* Гласуването приключва: ср, 01 яну 2020, 02:14
* Може да изберете максимум 4 опции.

# 645
  • Магнаурската школа
Искам всички да сте мили и добри като Холдъна!
А, не мога такива неща да правя... Там ме бие служебно. Laughing

# 646
  • На Марс
"Какво правите там изроди?" Викаше бабата на изродите които правеха нещо там ...

# 647
  • Магнаурската школа
Откъс от Рамбо 3:

Афганистанеца: Какво е това?
Рамбо: Синя светлина.
Афганистанеца: И за какво служи?
Рамбо: Свети синьо.
Афганистанеца (кимайки разбиращо): Ааааа.... свети синьо....

# 648
  • Боса по асфалта вървя си ...

# 649
  • Euskal Herria
Мисля вече да приключвам със задачите, и утре е ден.
Наздраве!

# 650
какви са тези голотии

# 651
  • над кукувичето гнездо
Днес не успях и здрасти да кажа. Счудвам се как да смогна на работа, а отгоре на това колежките си мислят, че съм им длъжна по някакъв начин, че да не се поизморят случайно. Дано се светнат скоро, че това, за което мрънкат, че правят няколко часа, на някои места го правят нонстоп целодневно, че да не ги светкам аз.
Днес се прецаках с колата да ходя на работа и се чудех сутринта милото като ме прикани да съм много предпазлива... Rolling Eyes Ми, разбрах после, като едва намерих къде съм си паркирала колата и добре, че изрових няква четка да я изрина изпод снега. После от зор в преспите за един гаден ляв завой, се оказа, че съм карала известно разстояние на ръчна!!! Flushed (но пък с включени светлини този път:). Милото беше много разстроен като му казах. Оффф, ужас, потрисам се като се чета Scream

# 652
  • София
ДУ!
Айде стаеайте и къде Лидъла де.

# 653
  • Магнаурската школа
Хайде, почна се... пак! Joy
И добро утро!

# 654
  • Варна
Агенте, и аз съм общ приятел, да си призная 😋 Ама понеже съм изпозаключила де що можах в тоя фейс, затова не ме виждаш.

Исе, как се смях като те четох за ръчната, ако знаеш, веднага се сетих как аз подкарах на ръчна тия дни, а карам от 20+ години всеки ден 😀

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 08:17 от HighSpeed

# 655
  • Магнаурската школа
Имам странното усещане как всички ще си признаете един по един... Laughing
Ама такъв ми е късмета : информацията идва обикновено до мен, без дори да съм я търсил. Blush

# 656
  • Варна
Много съм зле аз в тоя фейс. От януари го имам, а още не съм разровила какво що.

# 657
Добро утро.
Време е за кафе или чайче - който както иска Simple Smile
Отново на тръстиката..... Вчера беше крив ден. Кофти е да се сблъскваш с лицемерие на работа от страна на мениджмънта. Не знам, ама за тях това явно не е проблем. Не си дават сметка глупаците, че това води до липса на доверие, а от там насетне изхода е ясен. Дамммм….  За капак учтиво пожелават Весела Коледа.Ами ще си я направим весела, а Нова Година може наистина да е НОВА ГОДИНА !  Mr. Green

# 658
  • Магнаурската школа
Ей ви една прясна-прясна фотка от слънчево Стамболово. Joy

# 659
  • София
Екстра е,

Лан,вдички са такива брат.

Общи условия

Активация на акаунт