Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (93) - декември 2019

  • 143 506
  • 2 691
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
В тази игра с точилките/престилките искат само име и имейл. Ами то така всеки, на който му се занимава може да си въведе името и стотина имейла.

# 196
  • София
  • Мнения: 3 006
Когато печеленето на награди, на някои им се е превърнало в професия, дет се вика то това ими е работата да цъкат различни имейл цял ден. Хич и не им завиждам, то радоста е да спечелиш нещо честно, да си избран с късмет. Иначе се губи тръпката. Не че не им се ядосвам и нервирам, но не им завиждам.

# 197
  • Мнения: 6 204
Според мен печелят с много регистрации.В тази иска само име и имейл.Те сигурно имат доста,само не знам как ги държат активни и помнят.И аз се включих,но с по 1-2 награди на ден от този календар е абсурд.Верният отговор днес беше в рецептата, не във видеото.
Ето игрите в нашия квартален,тази на София мел е по различна за съжаление. И една нова с покупка над 4 лв. на продукти за обувки се теглят скреч карти,ще се пробвам за чадър.


# 198
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Ех тази Руска, пу пу Grinning

# 199
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Изтеглени са следващите петима късметлии, които печелят комплект вино Cycle и двоен билет за филма „Диви и щастливи“ от играта на Cycle.
Това са:

Пролетно цвете
raliczageorgi
Ала-Бала
jools
Kris Ka

Честито! Tada

# 200
# 201
  • Мнения: 571
Всъщност пълният линк е www.spigo.bg/guests/GamePresentation. Излезе ми този линк, когато пуснах търсачка за Коледни календари.
Този линк ми дава грешка 🤔
И на мен вече ми дава грешка.

# 202
  • Мнения: 507
Печеля от играта на Cycle. Май окончателно счупих каръка. Желая Ви късмет с други игри.

# 203
  • Мнения: 6 204
Изтеглени са победителите от първия ден в календара на Хип.

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 20:08 от лещичка

# 204
  • Мнения: 501
Изтеглени са печелившите от MySparx.

# 205
  • Мнения: 36 430
Печеля тениска (както и очаквах) Simple Smile

# 206
  • София
  • Мнения: 873
Печеля тениска от Спаркса, много съм хепи Simple Smile

# 207
  • Мнения: 1 443
Нищо не печеля от Спаркса. Исках тениска - ама тц.
Здраве да е! Нещо голямо сигурно ме чака.

# 208
# 209
  • София
  • Мнения: 14 638
Печеля тениска (както и очаквах) Simple Smile
И аз, вчера си намерих две 😂капачки и готово. Телефончето по ми се искаше, ама...😆

Общи условия

Активация на акаунт