Искам да кажа ... (165) през декември 2019

  • 63 253
  • 1 449
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: X
При последното мерене беше толкова, а си хапва добре. Неделята ще му слагаме втора ваксина и пак ще мерим, може да е дръпнал. Утре става на 2 месеца.Simple Smile

# 496
  • Мнения: 11 667
Сладурче 🙂

Люска, щом трябва прави и другата операция. И аз стоя по пижама вкъщи, то това си ми е домашното облекло 😎

Ще си признаем, че никви кифли на сме тука, ама айде.

Кой се оплака от късметите на мамата. И аз ззабелязах, че тази година са едни такива - например "ти си късметлия за цялата 2019 година" - ми то на остана бе, цели две седмици късмет 😂
Та и аз цъкам докато си харесам късметче 😊

# 497
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 682
Аз бях с късметите. Joy

Първа порция, Коледни базари.

Скрит текст:





Някои не могат да се качат. Големи били.

Последна редакция: чт, 12 дек 2019, 23:07 от Бубoлина

# 498
  • Мнения: 14 300
Добро утро!
Късмети и аз си тегля, ама моите ми харесват. Каквото и да ми се падне все имам нужда от него!

Бубе, много хубаво! Последната снимка ме бодна право в сърдцето 😂❤ Много да се забавлявате!

Аз ще се отцепя от колектива и ще кажа, че пижама нямам 😁

Петък е!

# 499
  • Мнения: 39 309
Добро утро!
Който искаше от пилето-остана само от него. Сосчето замина.
Буб, мерси за снимките. Ще чакаме още.
Пижами имам. За петъци и за делнични дни. Нали все ми е студено....
Цвети, мил поглед вади любимецът. Само да сте му се скарали и ще дойда да го защитавам.
Тут, това със стесняването на роклето да го тълкувам ли, че си се вталила и сега ни дразниш, а?
Момчето днес има 2 часа тест и преразказ. Малко се е спекъл, дано да има и късмет.
Късметите ние ги уважаваме доволно. Ако по погрешка ми се падне нов член в семейството, децата го наричат за ново коте или куче. Никакви бебета.

# 500
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Добро утро!

Пак се събудих по никое време, 4.30ч. Разбира се, едни банери на ФД ме привлякоха и сега се чудя дали имам нужда от жълто яке и жълти боти Joy Най-вероятно - не!
Но ще го реша до довечера Grinning


Бубе, благодаря за снимките! Heart

Нещо носа ми иска да протече, гърлото ми дращи, от 10дни съм на АБ, но вируса не го интересува Grinning Направих си йоги чай, от него съм много доволна.

Пижама имам в Банско.

Цвети, много е готин малкия Grinning

# 501
  • София
  • Мнения: 18 697
Добро утро,

И аз много хсресвам йоги чая.
Ети ,джинджифил с мед,аз иначе дъм забъркалс мед с куткума и вземам.

# 502
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Йоги с джинджифил, добре ми е. Стопколд пих, дано го пресека бързо.
Елени, как е с ушите?

# 503
  • София
  • Мнения: 18 697
Добре е сега,накупих шапки,сваля,хвърля ги.Джереме.

# 504
  • Мнения: 5 319
Браво на Елени!
Ети, от моята партия си, подушвам, на тези със слабите ангели;)
Все прозорци ми излизат, във всеки сайт имам нещо в количката, кога ще нося всичко дето купувам, не знам.
Маре, де да бях, ама няма, държа си 58-59 кила, точно толкова бях в 9 месец бременна, уча се да се харесвам и се самоубеждавам, че с годините е по-хубаво да не си толкова слаб;)
Добро утро!
Снощи полегнах да чета понеже вкъщи с се гледаше мач и заспах в 10,3. Ми ти било голям кеф, днес станах без алармата даже;)

# 505
  • Мнения: 39 309
Мид, днес видях по телевизията змия с 2 глави и изведнъж захаресвах тривиалните само с по една глава... Бъъъъър!

# 506
  • софия
  • Мнения: 4 180
Сега оценявам как наистина в трудните моменти човек оценява кой истински го е грижа и кой не. Когато нещата са наред много хора ми се пишат приятели, но сега когато съм в трудност малко се интересуват и ги е грижа. Така че ето и от трудностите има полза -оженяеаш хората до теб.

# 507
  • Бургас
  • Мнения: 6 486
Добро утро!

Ети, да оздравяваш!

Бубе, както и очаквахме, красоти по снимките само.

Чакам пред кабинета да набоцкаме хубаво и другия крак. После пък с Вики на лекар, че ми се прокашля нещо от вчера и днес си е вкъщи, а за разкош и Марто снощи повърна. Малко преди това му бях дала сироп от бъз, та оцветяването е един път.

Петък е, че и 13_ти.

# 508
  • Мнения: 11 003
Добро утро Simple Smile
Али, давай да правим алтернативна група Simple Smile
Ети, бързо оздравяване, както и на всички останали болни.
Бубе, красота!

Лек ден на всички!

# 509
  • Мнения: 667
Добро утро!

Ети, звездите ми говорят, че ако си купиш якето и ботите, след това високите нива на серотонина ще унищожат вируса от раз.

И за други болни прочетох, всички да се подобряват бързо и до края на годината, а и през новата година да няма такива оплаквания в темата. Да сме здрави и ние, и любимите ни хора. Малко рано започнах с пожеланията май.

Не че някой го интересува, но да кажа, че много си харесах вчерашната прическа за коледното парти. Исках да ви покаже и снимка и даже четох, как става, ама много сложно ми се видя и се отказах.

Мари, и аз като гледах двуглавата змия си виках Ужас! И си представях как при нападения от такава змия ще бъда двойно нахапана. Мид като чете това, сигурно върти глава и се чуди на невежеството ми.

Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт