💪"Игри на волята: България" - Тема 14 /Финал/

  • 176 073
  • 5 809
  •   1
Отговори
# 4 755
  • Мнения: 2 394
Само отбелязвам... Тази вечер доста хора приемат нечии постове като лична обида.

# 4 756
  • Мнения: 896
Ох, лягам си!
Неделнишки не се разбрахме нещо!😉
Тук в темата се видя, че принципът "Всяко чудо за три дни ", не върви!
Уви , извън нея обаче се доказва на 100%
Никъде вече , не се говори, споменава и коментира "финалът".Опитите на някои хора да се повдигне леко завесата, явно са унищожени още в зародиш, всеки е изстрелян по направлението си(Да върти геврека, да гаси пожари, да си пее, скача и т.н), но да запази хооонорара си..
А ние можем тук да си скубем косите, но навън никой няма да ни отрази, дали за/против победителя/победения, разгадали последната песъчинка на пясъка, последния щрих  или каквото и да било друго, оставаме си само тук..

Последна редакция: нд, 15 дек 2019, 22:38 от vvi

# 4 757
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Ох, лягам си!
Неделнишки не се разбрахме нещо!😉
Тук в темата се видя, че принципът "Всяко чудо за три дни ", не върви!
Уви , извън нея обаче се доказва на 100%
Никъде вече , не се говори, споменава и коментира "финалът".Опитите на някои хора да се повдигне леко завесата, явно са унищожени още в зародиш, всеки е изстрелян по направлението си(Да върти геврека, да гаси пожари, да си пее, скача и т.н), но да запази хооонорара си..
А ние можем тук да си скубем косите
Скрит текст:
, но навън никой няма да ни отрази, дали за/против победителя/победения, разгадали последната песъчинка на пясъка, последния щрих  или каквото и да било друго, оставаме си само тук..

Нямам никаква представа за какво го правите.

Многократно се опитах да призова към разум и спокойствие, не се получи. Повтарях, че темата е за обсъждане на участниците във формата, а не за пишещите в нея - пак не се разбра. Много сме, различни сме, но въпреки това би могло всеки да положи усилия да е приятно в темата. От 10 дни насам хич не се получава.

Пак да повторя, много се надявам, че няма да се наложи да се заключи темата. Това зависи от всички нас.

И Радостина го казва и показва. Не коментира, не публикува нищо, което е свързано с формата. Хареса ми отговора ѝ: "Има и други приключения в живота". Много е права.

# 4 758
  • Мнения: 70
Ох, лягам си!
Неделнишки не се разбрахме нещо!😉
Тук в темата се видя, че принципът "Всяко чудо за три дни ", не върви!
Уви , извън нея обаче се доказва на 100%
Никъде вече , не се говори, споменава и коментира "финалът".Опитите на някои хора да се повдигне леко завесата, явно са унищожени още в зародиш, всеки е изстрелян по направлението си(Да върти геврека, да гаси пожари, да си пее, скача и т.н), но да запази хооонорара си..
А ние можем тук да си скубем косите, но навън никой няма да ни отрази, дали за/против победителя/победения, разгадали последната песъчинка на пясъка, последния щрих  или каквото и да било друго, оставаме си само тук..
Е, ти пък сега, представи си една пресконференция утре на която се изобличават едни хора, а те за потрес на всички навеждат глава, признават си и казват извинете, подведохме и излъгахме всички...
сори за иронията ама по-добре така отколкото да се връщаме обратно в октагона.

# 4 759
  • Мнения: 2 619
И защо, моля, се правят изказвания, че няма спокойствие е темата? Simple Smile Мисля че си говорим културно, просто всеки си защитава мнението. Посъбрахме се повече от 4 човека, които харесват Юлката, това ли е проблемът? Защото аз друг не виждам. Ако кажете, че тук може само да се хейти един определен човек, така да бъде.

# 4 760
  • Другата България
  • Мнения: 37 133
Скрит текст:
Аз да дам своите пет цента за срещата, която така и не разбрах къде е обявявана провокативно и тамкаквоощебеше, ама то явно и това като всичко останало.
Та ако срещата се отлага и няма да има такава, то според мен /това са вече предположения/ не е заради Весо и Пламен, или другите двама, които щяха да присъстват, а е заради всички, вкл. и Юлиян. Според мен някой/и им е набил канчетата, възможно с приоритет на неговото, надявам се да е някой с юридическо образование, и засега няма да чуем или видим нищо повече. Ама това са си мои предположения, базирани на мои наблюдения и прочетени неща/и липса на други неща/.
И аз не мисля, че някой ще си отреже клона, на който седи, освен ако не носи на болка, а дано, ама...според мен да оставим на страна/мира тренера,
а да мислим що биг босовете 'предпочетоха' акробата пред тир шофьора
Аз ще се върна пак тук. /Ама как един мъж в едно изречение определи точно, кратко и ясно и тримата претенденти с по една дума hahaha, а ние 10-20 квачки кудкудякаме колко, триста страници и какви ли не други прозвища им лепнахме.../. Та на въпроса за мисленето. Ще ти кажа аз какво мисля и какво знам, източници няма да цитирам, прецени си сам дали да вярваш или не. Ще е в скрит текст, защото ще е дълго, а и за да могат хората, които не искат, да не ми четат поредните "конспиративни теории". Crazy
Скрит текст:
Тираджията е първоначалният фаворит на продукцията. Идеален за целта, знаем, че беше и много харесван в началото, че и после също, до един момент /перфектно подбран, между другото/. Поставен в отбор също перфектно подбран, одобряван, с известности, знаменитости,все хубави хора, как да не ги хареса човек. Да, ама се оказва, че същия тираджия не е толкова послушен, което се оказва проблем. Основният проблем за него е продължаващата епизод след епизод всякаква липса на предпазни средства за участниците в безумните им игри-каски, наколенки, ръкавици и т.н. До един момент игрите бяха брутални-коментирано е в темата многократно, от кой отбор бяха най-многото контузени играчи? Йоана, Бояна, Марешка с комоциото, Март, Тарзан? Самия шофьор в мемоарите си за играта с тегленето на въжето /която загубиха с Роберта, а Юлиян тегли с Елена/ беше написал, че тъй като са били без ръкавици кожата на ръцете му е паднала, после са им дали ръкавици. В тази връзка-с всичко казано по-горе и коментарът на Роберта, за който беше хейтена отново в темата, на една негова снимка след скандала с Ана Мария: "Веско, само ние знаем какво беше там...".
Отделно от това, първоначално /въпреки всички писания/ на плажа наистина са ги държали без всякаква храна, малшанс на нашия герой да се падне в толкова изнежено племе, а и самия той обича храната, което също е събудило недоволството му. Да ме поправи някой ако греша, но "случайно" намерената запалка на плажа не беше ли именно когато славяните бяха там? Не съм сигурна, затова питам. Спомням се когато от плажа отидоха в резиденцията как се мереха и коментираха кой колко е отслабнал, а и ние тук коментирахме същото-че на някои от тях им личи. Та тираджията започва да роптае срещу продукцията във връзка с гореизброеното и тогава става ясно, че всъщност този герой не е най-подходящия да му дадем едни 200к. И се започва търсенето на друг, подходящ за целта. Сега, аз имам едни предположения, но това вече са си мои предположения, че преди акробата изборът е бил пожарникаря. Grinning Това наистина само го предполагам, и знам защо, но ще стане много лично. Затова и изгледах отново епизода с номинацията на Пламен и го слушах много внимателно, всичко, което каза, абсолютно всичко. Та както и да е, той се прецака сам с номинацията не на певицата, а на акробата. Но не прости, няма и да прости на тренера, колкото и да твърди друго. И стигнахме до...акробата. Laughing Най-подходящият за победител. Няма да изброявам защо, това го коментирахме достатъчно-какви качества има и какви няма. Но колкото повече чета насам-натам, толкова повече си мисля, че в твърденията на разни хора за връзката между точно този победител с измиването на очите на продукцията пред природозащитниците може и да има истина. Не всичко, но част. Защото те наистина здраво са се омазали там, където са снимали-и буквално, и преносно. И природозащитниците са ги погнали също здраво. И ето ти на много удобен момент да им замажем техните и да измием нашите очички. Това също са си мои разсъждения на база прочетено, може и да не е вярно.
Та най-накрая стигнахме и до тренера. Blush
Един наивник, отишъл там да се раздава, мислейки, че това ще му донесе победата. А всъщност никога не е имал никакъв шанс. Всичкото парлама, дето ние тук месеци си вадим нашите очи и си драскаме по страниците на форума всъщност доказва, че продуцентите не са чак толкова за изхвърляне, свършили са си добре работата и целокупното население /едит: част от целокупното население/ вярва, че злосторникът е наказан, злото е заровено някъде дълбоко из Софийските квартали, доброто тържествува, жените са овъзмездени, тираджията е изгладен и с много фенки, и изобщо всички са хепи. Grinning
Та те така. И да, няма да говорят, защото неустойките са космически.
И защо, моля, се правят изказвания, че няма спокойствие е темата? Simple Smile Мисля че си говорим културно, просто всеки си защитава мнението. Посъбрахме се повече от 4 човека, които харесват Юлката, това ли е проблемът? Защото аз друг не виждам. Ако кажете, че тук може само да се хейти един определен човек, така да бъде.
И според мен няма напрежение в темата. Имаше точно след финала, когато се пишеше много, но сега тонът е съвсем умерен и нормален. То винаги може някой да се разпознае в нечие писание, но това не е проблем на пишещия мисля.

Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 00:39 от Merri_An

# 4 761
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Рязко да сменя темата.

Значи след Алекс, за чието облекло се грижи продукцията все пак, Радостина ми е най-безвкусно облечената, то не са цветове, то не са шарки, цветя, райета. И таз жълта рокля не прави изключение.

А по въпроса, какво очакваме: ми, аз очаквам, да се извинят публично като опосумите от другото предаване и да си поемат вината като предложат три варианта:
1. Юлиян да признае, че Добри си е победил, въпреки нагласените от продукцията есемеси. 😉
2. Добри да признае, че Юлиян е победител поради нагласените есемеси и да му предаде наградата.😉
3. Да се започнат игрите отначало, т.е. преиграване на предаването и който си спечели за него си е. (Или в по-лек вариант, просто ново гласуване без намесата на продукцията)😉

# 4 762
  • София
  • Мнения: 754
Мери Ан запалката не я ли намериха траките? Върти ми се нещо, че по повода се шегуваха с Добрин, че не е успял да изчисти целия плаж.

# 4 763
  • Другата България
  • Мнения: 37 133
Мери Ан запалката не я ли намериха траките? Върти ми се нещо, че по повода се шегуваха с Добрин, че не е успял да изчисти целия плаж.
Изобщо не съм сигурна, затова и го отбелязах, че не съм, аз мислех, че са славяните. Напълно възможно е да си права. Това не променя общата картинка, но на мен ми се въртеше човек-минзухар, че я носеше...но явно греша.

# 4 764
  • София
  • Мнения: 1 207
Траките бяха, да. Наско я намери.

# 4 765
  • Мнения: 2 619
Даже когато я намериха, Радостина каза, че с Добрин били чистили плажа и я били пропуснали. Пък аз си мислех, как няма да я пропуснат, като не е била там.

Някои от облеклата на Алекс бяха потресающи. Ярко помня едно екипче на райе и един Мики Маус на гърдите й. По принцип я харесвам, но в това предаване стоеше като кръпка, милата.

# 4 766
  • София
  • Мнения: 2 375
Моят избор за "Висшата мода" при Алекс е сетчето с леопардовото клинче. No Mouth

И по темата с участниците. Фаворит си ми остана Амелия (не че и тя би ми била първа приятелка в живота, но това е друга тема). Беше борбена, позитивна, не мрънкаше, не обиждаше, не се предаваше.
Ясно е, че нямаше физическата сила, която със сигурност трябва да има победителят, но ми се искаше да я гледам поне до обединението.

Всеобщият любимец Юли щеше да ми е много симпатичен, ако не използваше директни обиди. Едно е да кажеш "Аре ма, Венциславо, денонощният затвори". Смешно е, насочено е към представянето на участника в играта и не го обижда като човек и личност.

Съвсем друго е да наричаш някого "стара чанта" и "пилешки мозък" и то в ефир. Ами просташко е. Няма как да уважавам това.

# 4 767
  • Мнения: 4 706
Любимото ми облекло на Алекс беше блузата на дантела и една гигантка глава на Мики Маус отпред 🐨🙄😄

# 4 768
  • Мнения: 2 394
Веско е коментирал под въпроса Веселин vs Юлиян в ИГ на ИВ. Според мен и на него не му е минало още. Личи си обидата от случилото се.

# 4 769
  • Мнения: 5 077
Радостина нещо е пипала по фейса си, зъбите ли, хлътналото под очите ли?  Освен измитата коса де.

Общи условия

Активация на акаунт