💪"Игри на волята: България" - Тема 14 /Финал/

  • 176 153
  • 5 809
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 6 218
Все не са се наяли,добре че не бяха в "Сървайвър" 🤣

# 766
  • Мнения: 18 111
Кой мислите, че ще отпадне довечера?
АЗ викам  -Тина.
Пламен взима имунитета. Юлиян се скарва с Радостина и гласува срещу нея, Пламен повтаря гласа му, Тина срещу Юлиян, Веско срещу Юлиян, Венцислава срещу Юлиян, Ана Мария срещу Юлиян.
 отук 4-2- Добри каквото и да каже е ясно - Тина и Юлиян, той ще предпочете да не се кара с Юли, почти сигурно - Тина или ще стреля в страни.
Излизат двамата Юли бие., Тина отпада


Цитат

Това, което Пламен е казвал за Юлиян и за Венцислава си ги каза и на тях.Каза ли му на Юлиян, че за него не е спортист след като саботира игрите?Каза ли пред всички и пред него, че го уважава за това как се представя в игрите, но не и като човек?Не виждам защо тук се смята, че Пламен е предал Юлиян.От самото начало Пламен не е обещавал нищо на никого.Не е бил в коалиция с Юлиян за да го предава.Можеш да предадеш някого, ако сте заедно, а Юлиян и Пламен не са заедно в играта.Играят, разбират се без думи в игрите, но не са се разбирали кой за кого да гласува.

Любо, Не става дума за това, а за друго. Пламен говореше например през Юлиян колко е гадна Венцислава, и още в следващото сътезание отиде при близначките да говори колко е гаден Юлиян, а после се качи пак в стаята с Юлиян, да си говорят като приятели. Това е двуличие

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 13:48 от Лорд Сняг

# 767
  • Мнения: 9 700
Относно сътезанието за Март - той участва в сътезание, в което продължават двама от трима. Да се казва че поне една от двете жени, АМ и Венцислава не е участвала в елиминацията му е несправдливо. Но когато се пише трябва да се има предвид, тази която завърши първа е Венцислава, т.е. тя е с по-голяма заслуга за отстраняването на Март.

Ето с това не съм напълно съгласен. При елиминациия с трима състезатели важно е не да победиш, а да не завършиш последен. Когато Венцислава спечели битката стана класически двубой между двама играчи. Ако Март беше спечелил - оставаше в играта. Затова за мен Ана-Мария с една идея повече заслужава да бъде считана за човека отстрелял Март.

# 768
  • Мнения: 18 111
Ако Март беше победил  и бе станалр първи- пак оставаше в играта. Следователно всеки от първите двама има принос за изхвърлянето му. когато разделяш приноса на първия и втория е немислимо този, който е втори да има толкова принос, колкото първия, защото той се е постарал повече.
Венцислава е намалила шансовете на Март с 1 трета, спрямо началото, а то тези 66 процента той е имал 50 процента шанс.
не може в една игра 2 от 3 да се стремиш към 2-то място, винаги има шанс да се похлъзнеш. винаги трябва да си максималист и да гониш първото място.

# 769
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Всичко върви по сценарий, дето се вика. Simple Smile Много ме изкефи вчера как Добрин победи Веско. Така се зарадва и той от сърце на успеха си. Браво. Радвам се, че Юлиян взе имунитет. Венцислава отдавна не я харесвам, но нямах против да прати Томас у дома. Само да беше измила и косата.. Много мазна ми идва. Stuck Out Tongue Closed Eyes
За Марешка хич не се учудвам - с това чекнене по инстаграма..

# 770
  • София
  • Мнения: 759
Така, изгледах отново и да си кажа:страхотна игра на Юлиян и за да съм честна и на Добрин. Хареса ми много как Юлиян реагира, когато Добата се задържа с ръце. Пролича си, че му се изкефи за нестандартното решение, с което взе точка, пък била тя и срещу него. Но, като цяло се зарадвах, че Юлиян взе имунитета.
Относно промото за днес (признавам, че гледах само това след епизода, че нали понякога пускат и друго) и аз мисля, че ще са Юлиян и Венцислава на дуел. Венцислава номинирана от Юлиян и Веселин, Пламен номинира Добрин или Веселин, а всички останали Юлиян - така мисля, че ще са гласовете.
И нещо друго се замислих днес, много ми е странно, че спряганите за финалисти са представители на всяко едно от трите племена? Ако приемем за вярно, че ще са само трима финалисти де.

# 771
  • Мнения: 18 111
аз реда в който бих ги изпратил  -Змията, Машиниста, Арията, Пацо-бацо
П.С. корекция веднага щом се отърва от Машиниста бих се отървал от Подводницата.

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 13:52 от Лорд Сняг

# 772
  • Мнения: 36 478
Предполагам, че Венцислава ще отпадне. Не вярвам на онзи спойлер, който се появи по-рано в темата.

# 773
  • Мнения: 18 111
Ако я номинират срещу Юли, Добрин, Пламен и Весо - ще отпадне.
Ако е срещу АМ - няма.
Ако е срещу Змията - шансовете са равни.

# 774
  • Мнения: 9 700
Кой мислите, че ще отпадне довечера?
АЗ викам  -Тина.
Пламен взима имунитета. Юлиян се скарва с Радостина и гласува срещу нея, Пламен повтаря гласа му, Тина срещу Юлиян, Веско срещу Юлиян, Венцислава срещу Юлиян, Ана Мария срещу Юлиян.
 отук 4-2- Добри каквото и да каже е ясно - Тина и Юлиян, той ще предпочете да не се кара с Юли, почти сигурно - Тина или ще стреля в страни.
Излизат двамата Юли бие., Тина отпада

Скрит текст:
Аз също мисля, че най-вероятно утре на дуел ще са Юлиян с гласовете на жените и една от жените с гласовете на мъжете ( Ана-Мария 60%, Радостина и Венцислава по 20% за мен лично ). Ако жените не гласуват като една и мъжете разделят гласовете по равно е много вероятно да има напълно женски дуел, имунизирания би избрал жени при 2-2-2 гласа.

Залагам за написаното снощи от мен, с разлика в подредбата на % при жените. Юлиян ще стреля отново по Венцислава, така че най-вероятния дуел е Юлиян-Венцислава.

# 775
  • Мнения: 1 723

Любо, Не става дума за това, а за друго. Пламен говореше например през Юлиян колко е гадна Венцислава, и още в следващото сътезание отиде при близначките да говори колко е гаден Юлиян, а после се качи пак в стаята с Юлиян, да си говорят като приятели. Това е двуличие
[/quote]

Ама какво двуличие е това?Те са в състезание и се налага да спят двамата с Юлиян в една стая.Колко пъти каза, че не го харесва като характер.И какво трябваше да направи според теб?Да се сбият ли или да почнат да се обиждат и да се хванат за косите(той пък Пламен няма и за къде да го хванеш).Аз разбирам да е казал пред другите че Юлиян е с кофти характер, а пред него да казва че много го харесва и харесва това което прави, да тогава ще е двуличие.Но нищо такова нямаше.Освен това ние виждаме много малко от това което е станало.Пред нас показват как говори с едните, и после се качва и говори с Юлиян, а реално това може да е в друг ден.Видяхме как се появяват някои с мустаци и без мустаци в един и същ разговор.

# 776
  • Мнения: 18 111
Юлиян е човек емоционален. Скарва се със Змията и допускам, че ще я номинира. Разбира се може да номинира Подводницата, но снощи тя се доказа в битка и смята, че това малко му е "отпушило" гнева срещу нея. АМ и Радостина все още гласуват заедно, Венца има лични причини да мрази Юлиян, а Веско ще види удобен момент да отстреля съперник - те четиримата срещу него.
 Юлиян срещу Тина. Вероятността да стреля две вечери подред срещу Венца ми се струва малка, но може да номинира АМ. Шансът неговият вот да бъде повторен отПпламен е много голям.
накрая или ще са Юли -Тина или по-малко вероятно Юли - АМ.

при това разпределение ми изглежда ясно кой бие.
-------
Двуличие е, ще или просто трябваше да си замълчи или да изчака той да слезе и тогава да ги говори пред него нещата, а не зад гърба му. А така иска хем да е близък с едните, хем другите.
същото прави и Радоситна - първо говори на АМ - "иди,опълчвай се на Веско, бъди по-мъжка," а после - "Ами тя го предзвика", ама не смее това да го каже пред нея.- ето това е двуличие.
Първо на АМ - "аз се шокирах като го видях как ги говори" и после пак на АМ"хайде стистенете си ръцете". В кой момент е истинска тя? И Пламен е същия.
Наруга близначките, после им се извинява.

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 14:10 от Лорд Сняг

# 777
  • Мнения: 9 700
г-н Панчев няма да номинира Юлиян, почти съм сигурен в това.
Лошото на ситуацията е, че вота на Ана-Мария става все по-тежък от ден на ден.

# 778
  • Мнения: 523
Мисля, че днес двубоя ще е между Юлиян и Венцислава. Венца е чао и идва реда на Тина. Юлиян всичките ще ги изпрати вкъщи, минал през всички битки, срещу почти всички съперници, за мен той е най-достоен да победи. Няма страх в него, обича да се състезава, обича битките и победите. Има неща в поведението му, които не са изцяло приемливи за мен, но чисто като играч това е човека на сезона!

# 779
  • Мнения: 18 111
Ооо, ще го номинира, защото се кълняха, че "всички са славяни", че и ръце си подаваха с АМ. Ще е гадно точно от него да почне делението. А ако има дори малък шанс да отстреля основен конкурент добре му дошъл.
ОСвен това Тина, АМ и Венцислава като захапят ЮЛи, а на Юли и Пацо вотът им се повтори срещу Тина или АМ, остават само вотовете на Добрин и Веско. Пламен вече ще е ясен, Добрин не може да гласува за себе си, Пламен има имунитет, най-логично еВеско също да номинира или жена или Юли.

Общи условия

Активация на акаунт