Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 дек. 2019, 13:26 ч.

Бях любовница.

• 4 827
  • 116
  •   3
Отговори
# 75
Не разбрах колко време е продължила връзката на авторката и защо не са спали заедно.

Връзката продължи година. Той искаше, но аз постоянно отказвах, защото колкото и да ми се искаше, не беше правилно, а и освен това трябваше да се унижавам да ходя по хотели. Което си е меко казано абсурдно и най обичаният да ми е не бих го направила.

# 76
В тази тема, това, което ме впечатлява е, че доста се подценява наличието на чувства без секс. Сигурно защото в днешно време сексът се случва веднага. За момичето историята си е съвсем истинска.  Всъщност, ако си е говорила с него с часове, ако му е споделяла много лични неща и си е мислела, че той прави същото, това изгражда много по-силна връзка от, примерно, няколко креватни изпълнения набързо в обедната или след работа.
Аз ще й кажа браво за решението, включително и за напускането на работата. Ще го забравиш, но ти трябва време и наистина никакъв контакт - да не го виждаш в социални мрежи, да не се срещате "случайно" на сбирка на колеги и т.н. Отрежи го напълно категорично. Дано успееш да видиш от друг ъгъл, че е страхливец, който просто си е почесал егото с теб.

# 77
Интересна история. Малко обвързани мъже ще продължат контакт без секс толкова дълго.
Била съм в тази роля. За съжаление, бивайки крайно осъдителни, хората не мислят какво и е на любовницата в такава връзка. Някак винаги е очерняна дори повече от мъжа.
С времето ще Ви мине. Старайте се да избягвате бъдещ контакт. Един опитен мъж може да е очарователен, а Вие сте в ролята на желана плячка, която той преследва доста отдавна. Това, че за момента е изчезнал не гарантира, че няма да се появи и да Ви обърка още повече. Щом за Вас подобна връзка е неприемлива, няма за какво да се измъчвате. Изстрадайте го и в даден момент просто ще го преодолеете.

# 78
Този голям недорасляк за 40-годишен.... Цяла година пращал сърчица по вайбър без да го огрее.. .

# 79
Валери, търсиш близостта с човешко същество от другия пол и затова страдаш толкова. Явно не можеш да я намериш в друг, а и ти, както всяка млада жена, искаш да си обгрижвана емоционално. Дори този мъж да беше сингъл ти не знаеш дали щяха да се получат нещата между вас. А я си представи ти да си от другата страна? Защото той не иска да е само с една жена.

За да го забравиш трябва да създадеш много нови контакти, да намериш ново хоби, да се ангажираш с приятни и най-вече нови занимания. Времето наистина лекува. След 5 години ще ти е странно, че сега страдаш толкова. Имаш какво да научиш от тази случка и едва ли основното е преекспонираната от теб  самата непоралност. По-скоро се попитай кое те спира да намериш свободен, достоен и честен мъж за себе си.

# 80
Valery12332: Всички ти предлагат да го изстрадаш и т.н. В някаква степен си струва, защото така по-добре се запомнят уроците. От друга страна мисля че достатъчно си страдала и самообвинявала и е добре да приключиш и да сложиш в ред емоциите си спрямо него.

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 19:55 от Не се сърди, човече

# 81
Защо да не поддържа връзка повече от година, на него това му е тръпка и вероятно не за първи път, само не разбирам защо е допуснал да разбере жена му, явно е съвсем безочлив.
Има много такива мъже, с жена и семейство, което никога няма да напуснат доброволно и същевременно изживяват страсти с някое привлекателно момиче, за предпочитане на една ръка разстояние в офиса. Пристрастени към любовните драми, а иначе казано, обикновени женкари. Че си и вярват и съответно са много убедителни.
Авторката хубаво се е дистанцирала, иначе след няколко месеца щеше да го гледа как се слага на новата колежка.

# 82
Здравейте.
Скрит текст:
По принцип имам с кого да споделям за проблемите си, но тъй като сами се досещате от заглавието, не го правя с близките си, защото знам че ще бъда съдена, а повярвайте ми, достатъчно се съдих сама. Често чета бгмама и има доста интелигентни и ерудирани хора, които навярно с насмешка ще подминат темата ми, но все пак ще съм крайно благодарна, ако някой реши да ми помогне.
Няма да влизам в пълни подробности, надявам се сравнително сбито да разкажа всичко. Аз съм на 24, а той на 40. Женен от 10 години с две деца на 10 и 5. Поредната банална история, знам. Мъж в криза на средната възраст и наивното момиче. Бяхме колеги, казвам бяхме защото се наложи да напусна заради него. Работихме в съседни офиси, една фирма, една и съща длъжност. От 8 часов работен ден, понеделник - събота, на нас ни се налагаше да прекарваме поне 5 часа заедно на ден. В началото той ясно показа интерес, аз бях дръпната. Все пак всички сме учени на морал от малки. Жененият мъж беше забранена зона. Дотук с ценностната ми система. Влюбих се в него, предадох себе си, ценностите си. Пренебрегвах се в продължението на година. Не сме имали сексуален контакт. Повечето от срещите ни бяха по телефона вечер. Като заспи жена му. Не вярвах, че е възможно да хлътнем толкова и двамата! Още първите месеци тя разбра, че си пишем, говорим и т.н. Той се отдръпна. Но после сам започна. Купи си телефон, карта, пак звънене, пак говорене. Жена му пак разбра. Пак ѝ се молеше да му прости, да не се развеждат и т.н. В тези промеждутъци той се отдръпваше от мен, а аз тайно вечер си плачех и се молех да спре всичко това. Тя ми писа, но до ден днешен не съм отворила съобщението във вайбър. Не искам да го правя. Знам, виновна съм. Затова колкото и да бях влюбена не си позволих да го отделям от семейството му, да му поставям ултиматуми, дори ме беше страх да спя с него поради тези причини. Той ме гледаше в лицето и след всеки спор с жена му ми предлагаше да продължим да се виждаме чуваме, но само когато той може, не всеки ден, и че няма да ги напусне заради мен, въпреки че ме обича. Плаках, молих го да ме остави, да не ми говори, а той се изкарваше жертва. Как той не можел да угоди на всички. Казах му че ме наранява това, не искам да съм в роля на любовница, че ако наистина ме обича ще спре да се занимава с мен. Дори мислих да кажа на жена му, че въпреки всичко той продължава, но реших че няма нужда да се меся там. Събрах си всички сили и напуснах работа, блокирах му номера и изчезнах от живота му. След семдица той намери как да ми се обади от друг телефон, но аз не се усетих че е той, защото чаках да ми звъннат за поредното интервю за работа. Колко ме обича, колко му липсвам, как искал поне да ме види, макар и отдалече. За последен път го помолих през сълзи дс спре и го заплаших, че ще кажа на жена му, но не историята която тя знае, а моята. Е, спря. И вече минаха 2 месеца, в които брах душа и продлъжавам. Плача почти всеки ден, събуждам се с топка в стомаха, сънувам кошмари. Изтрих всичко, което ми напомня на него, но не мога. Не мога да продължа. Постоянно ми е в главата, всичко. Той не е лош, просто объркан и леко егоистичен (към мен предимно). Но не го виня, аз сама се докарах дотук, като позволих да се влюбя в него. Не бях се влюбвала така никога, може би защото беше забранено. Но ми е адски трудно. Излизам, гледам да се занимавам с нови работи, но нищо не помага. Съжалявам за всичко, което си причиних сама. Но
едно научих от цялата история, че той обичаше всички, освен мен.
Скрит текст:
Знам го, но не го преодолявам.. Моля ви, ако имате някакви съвети или нещо, не знам.. Просто искам да си отворя очите. И да продлъжа.
Ами не, той НЕ обича никого, освен себе си.И собствения си егоизъм....
Съвет не мога да дам, презирам хора като теб.
Но се чудя друго...защо жена му търпи подобно Говедо и стои с него.
Защото той е тръгнал "по пътя навън".Вече е прежалил жена си, тя за него е никоя.
Сега си ти, като те забрави, ще налети на следващата колежка, в която ще се "влюби "....

# 83
Интересно ми е по време на тази връзка, която е продължила година, авторката с кого е правила секс ?

# 84
Valery, получила си прекрасни мнения, времето ще оправи нещата. Не мисля, че е необходимо да отговаряш на сеирджийски въпроси. Умно момиче си, ще се справиш, категорична съм, без руни и магически трикове. Дано си си намерила работа вече, ако не си-пожелавам ти да е по-бързо, с приятели-излизания, дори да не ти е дотова, чети вицове(много помага смехът), гледай комедии. И докато се усетиш, ще съжаляваш, че си писала и тема заради него...

# 85
Не се сърди, човече: Другият път като ми редактираш мнението очаквай неприятни изненади. Явно докато не вкл. някоя защита от която някой да изпищи няма да се спрете ...

Усмивке: Руните помагат да се преодолеят бързо и качествено болките и нещата. Не са панацея, но няма нужда да се гърчиш 5 години, като може за 5 дни да оправиш нещата.

# 86
Човечето е администратор и би трябвало да се замисляш отправяйки към нея  такива меко казано смешни заплахи. Тя си върши работата. Което прави, ги прави заради правилата, а не защото харесва или не някого.

# 87
Senko, не си ли ти този, който в една стара тема говореше за книга, едва ли не забранена(по моя памет), чрез която с руни човек може да предизвика много лоши неща на друг човек?
Не мога да си спомня името на книгата Sad

# 88
re_ge: След като си позволява да трие и от места в които е разрешено да се пускат подобни неща, явно трябва да се позамислите кога и доколко се спазва правилата и за кой/и.

летящата: Ако ми говориш за забранените глифове - те и досега мн не се пускат публично. А са забранени заради силата и бързината с която могат да променят пространството дори и физически.
Има и "черни" рунически редове но дори и в тях можеш да намериш символи с които да направиш нещо положително. А ако на Футарк-а кажеш черен ред, то явно никаква представа си нямаш от руните.

# 89
авторке,здравей,утре ще ти пиша,защото напоследък и аз изживях един подобен срив и се осафервам сега,но опредлено това че изтрих човека ми помогна,трябва да се подкрепяме такива раними души Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт