Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

Кой искате да спечели?

Опции:

# 555
  • Велико Търново
залагам на Звездев за Васил Найденов
Т.е. Рицарят да е бил Иван Звездев? На кокили ли ще да са го качили? Rolling Eyes
Иван Звездев сигурно ще се нанесе поне един път и половина на Димо Алексиев във височина.
Всъщност, точно Димо най-лесно и бързо го познах. Което не е никак чудно, де. От участниците двама бяха по-височките - той и Юлиян, ама пък Юлиян е с по-едър кокал, дет' се вика Satisfied Е, вярно, че можеше Рицарят да е и някой гост, но точно тук пък ми "помогна" гласът, който някак ми се беше запаметил отпреди.

Гала с това червило все едно е яла дървеници. Съвсем изперква тази женица.
Скрит текст:
А рокличката? Забелязахте ли  като излезе на сцената как подръпваше надолу по-късата предна част? Сякаш ще се удължи Satisfied Толкоз ли Кремена не можа да ѝ отпусне още 10-на сантиметра поне?! Rolling EyesSatisfied

# 556
Димо доказа в това предаване, че все пак не пее чак толкова фалшиво. Като си спомня как виеше в Капките, лошо ми става Mr. Green

# 557
  • Велико Търново
Имате предвид негово гостуване ли?
Защото не си спомням да е участвал.

ПП/ Сега видях - като Графа - и наистина съвсем не звучи добре. В "Маскираният певец" беше къде-къде по-убедителен. Което още веднъж идва да докаже, че изборът на песен е от решаващо значение. Вероятно "Ако има рай" не е била най-доброто решение за превъплъщение.

# 558
Точно - преди 3 години имитираше Графа, ама грам не му се получи.

# 559
Хоп !

# 560
Вчера, най-накрая изгледах изпълнението на Роберта от новогодишното издание.Прекрасна!Розата,която исках да слушам през сезона.

Включванията на Маги обаче бяха страшно дразнещи.
Другото,което забелязах е как на някои от участниците не дават да се доизкажат,важното е да се включват всякакви глупости...

Последна редакция: чт, 02 яну 2020, 12:39 от DreamEvil

# 561
  • Sofia
Коконата е родила.

# 562
  • Испания
"На кафе" с Принцесата.

Общи условия

Активация на акаунт