Нуждая се от ...

  • 87 499
  • 1 294
  •   1
Отговори
# 570
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Щастлива мама права си за ИП. Хората масово са изнервени и стресирани. Кой да гледа децата, кой хоум офис, кой с намалени доходи, а някои дори съкратени... Държавата абдикира от народа за пореден път. И този постоянен стрес с тия брифинги, само наплашиха народа, както се видя излишно. Но като че ли и аз съм в кюпа, напоследък нищо ме ми се прави, никъде не ми се ходи, то няма и къде. Уморих се да чета за тоя скапан вирус. И като се сетя че най-вероятно няма да имаме нормална почивка тази година и съвсем се вкисвам.

Последна редакция: пт, 29 май 2020, 17:37 от Г-жа Букет

# 571
  • Мнения: 5 819
Имам нужда от спокойствие и никой около мене да не ме изнервя. Разбрах кой е най-главният причинител за моята изнервеност в моето семейство. Като го няма, се чувствам спокойна и добре.

    Явно повече от нас се нуждаем от прегръдка. Явно в живота си не получаваме тази прегръдка.

# 572
  • Мнения: 2 199
Имам нужда от спокойствие и никой около мене да не ме изнервя. Разбрах кой е най-главният причинител за моята изнервеност в моето семейство. Като го няма, се чувствам спокойна и добре.

    Явно повече от нас се нуждаем от прегръдка. Явно в живота си не получаваме тази прегръдка.
До колкото си спомням живееш с вашите, и друг път си се оплаквала. Защо не се изнесеш?

Имам нужда от една специална чанта 😂. Нямам търпение да си я купя, но трябва да потърпя до идващият вторник.

Последна редакция: пт, 29 май 2020, 17:06 от Няма смисъл

# 573
  • Мнения: 5 819
Имам нужда от спокойствие и никой около мене да не ме изнервя. Разбрах кой е най-главният причинител за моята изнервеност в моето семейство. Като го няма, се чувствам спокойна и добре.

    Явно повече от нас се нуждаем от прегръдка. Явно в живота си не получаваме тази прегръдка.
До колкото си спомням живееш с вашите, и друг път си се оплаквала. Защо не се изнесеш?

Имам нужда от една специална чанта 😂. Нямам търпение да си я купя, но трябва да потърся до идващият вторник.

    На думи е лесно, но като човек няма финансови средства, няма как да се изнесе.

# 574
  • Мнения: 2 199
Имам нужда от спокойствие и никой около мене да не ме изнервя. Разбрах кой е най-главният причинител за моята изнервеност в моето семейство. Като го няма, се чувствам спокойна и добре.

    Явно повече от нас се нуждаем от прегръдка. Явно в живота си не получаваме тази прегръдка.
До колкото си спомням живееш с вашите, и друг път си се оплаквала. Защо не се изнесеш?

Имам нужда от една специална чанта 😂. Нямам търпение да си я купя, но трябва да потърся до идващият вторник.

    На думи е лесно, но като човек няма финансови средства, няма как да се изнесе.
Дженифър, не са само думи, била съм с малко дете и съм живяла под наем сама, но никога не съм оставала без работа. Ако не работиш няма как да стане разбира се.

Последна редакция: пт, 29 май 2020, 21:35 от Няма смисъл

# 575
  • Мнения: 2 344
Да спрат тези дъждове.

# 576
  • Мнения: 4 395
Да бъда отново смелата луда глава, която бях, жадна за живот, пълна с живец Simple Smile

# 577
  • Мнения: 4 164
Да спрат тези дъждове.
Да, хайде да спират, че ми се ходи на плаж.

# 578
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
И аз искам да възвърна тонуса и желанието за каквото и да було.В последнире месеци всичко върви надолу,нищо не става както аз искам,нямам сили дори да се засмея....а децата си искат своето,насилвам се заради тях да бъда оптимист, но без резултат!Депресия се казва моето май🙄

# 579
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 156
Имам нужда от ново работно място....
Обичам професията си, но да сменя работния колектив.....

# 580
  • Мнения: 70
Имам нужда се се събудя от кошмара в който попаднах. Имам нужда да се стегна и да проумея, че и без петел се съмва.

# 581
  • Мнения: 1 271
Имам нужда от нови приятели..

# 582
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Имам нужда от пророчески способности за 2-3несеца време напред,само толкова 😉

# 583
  • Мнения: 4 706
Имам нужда от нови приятели..
Аз също

# 584
  • Мнения: 286
Имам нужда да премахна от живота си близък познат, който е изключително злоблив и с кофти характер. Жалко, че рабрах каква е истинската му същност късно. Той е олицетворение на думите "малък човек".

Общи условия

Активация на акаунт