Февруарският рожден ден наближава, голям купон се очертава

  • 41 101
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Моята тайна относно хремата е - търпение! Вече го осъзнах и приех Sad

# 16
  • Мнения: 1 418
Честит първи сняг! Страшен кеф..детето много се радва.Аз нямам търпение да вадим шейната!Само повтаря "няг няг".С тате правиха снежен човек и хвърляха топки.Като я питах дали й харесва снега каза "оте оте" тоест че иска още 😊Обещахме утре пак , да има сняг, дано не се стопи.Иначе каза че снега бил "меки " и "моко" (мек и мокър).После дълго я държах да гледа през прозореца как вали.
И аз много го чаках снега, почти като децата 😉

# 17
  • Мнения: 1 406
Аз се радвам повече от децата на снега. Прибират се тази вечер от село с баща си, свалям ги от колата и.... Не можем да ги хванем 10 мин по паркинга. То писъци, радост шляпане. "моко" (мокро)  и "паи" (пари, за да казват на всичко, което пари, студено или боде). Правих им топки и се гонихме. Но.. Утре няма да има и помен от снега. Тук почти не се задържа.

# 18
  • Down Under
  • Мнения: 1 128
Ех че хубаво на сняг 😊 ние тук се топим на 42 градуса 🥵

# 19
  • Мнения: 16 868
Кокомилк, моята тайна е назопюр. 3 промивки до довече и няма да има хрема, гарантирам!

# 20
  • Мнения: 6 166
И при нас натрупа малко тази нощ,излезнахме на минус 3 сняг и лек вятър за половин час,голяма игра и радост беше.Даже се разсърди,че се прибрахме.

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 13:22 от лещичка

# 21
  • Мнения: 3 985
Кокомилк, моята тайна е назопюр. 3 промивки до довече и няма да има хрема, гарантирам!
Ох той не ми дава с физ.разтвор да пръсна и с аспиратора да дръпна,за промивки и дума да не става . Тая нощ почти не сме спали 🤪 бяхме при лл, хомеопатия да давам, вирус някакъв.

# 22
  • Мнения: 16 868
Той и моят не дава, ама той не дава и главата да му мия, обаче аз я мия Joy

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Сина ми става голям лигльо! Тръшка се за всичко, реве насила със сълзи, иска си на неговата и си казва каквото иска.
Досега мислех, и продължавам да мисля, че за глезени деца не може да се говори преди да могат да приказват... Но теорията ми вече е подкопана и ми остава само да си мисля, че моето спада в тази графа.
Давайте идеи какво правите, как действате и т.н.. смея да кажа, че не му угаждам на всичко, не получава всичко което иска и види, налагам му се ивъпреки това, вече е малък нервак със собствени задължителни желания... Днес ми идваше да го набия в Метро (публично), после исках да го нашамаря вкъщи ( тайно), и накрая просто го оставих да си реве докато му писне.

# 24
  • Мнения: 1 406
Скк зъби...
Освен това си отстоява мнението,  опитва се да се наложи. Ако не поддават да минава на неговата, поставяш граници и обясняваш до припадък, че може и да постигнеш напредък. Синът ми е същия. Вече не ми издържат нервите и понякога има отпечатък от ръка на дупето си. Много бързо приключва с драмата. Знам че не е правилно, но алтернативните и книжовни методи понякога са неприложими, а аз със скъсани нерви вече нямам угризения.

# 25
  • Мнения: 610
И сина ми се тръшка  , че се е научил и да удря.  В супермаркета бягаше и аз го взех на ръце,  мале като се ядоса такива шамари ми навъртя , че... Пред баща си не прави такива номера , но мен не ме слуша изобщо.

Мисля , че на детето на skk007 са му поникнали всичките зъбки. Май беше писала.

# 26
  • Мнения: 353
Намерих ви😊
През септември като тръгна на ясла почна да се инати и изпълва като струна за щяло и нещяло. Отказваше да ходи на вън, искаше да я нося. Един ден разстояние от 5 мин го минахме за 40мин. Аз вървя пред нея, гледам я през рамо и не спирам. Оттогава като не се опитва да повтори или като кажа че нося чанти тръгва. Така разбрах, че не трябва да отстъпвам

# 27
  • Мнения: 411
И моят се тръшка и то само на мен. Но в такива моменти се опитвам да се правя, че не му обръщам внимание и след като му поотмине кризата говоря и обяснявам защо не се прави така. Посяга и да ме удря в истерията си, не веднъж е успявал. Прегръщам го и чакам да се успокои. Установих, че по време на самия изблик е безмислено да говоря, той просто не чува.  Не знам дали ще постигна желаното по този начин, но се надявам. Приемам го за нормален опит да се наложи или поне да провери до къде може да стигне.
Единственото, което мен притеснява, е че понякога по време на беснеето си си засилва главата да я удря в нещо, за късмет или не оцелява или е в нещо меко. Но някой път ще се удари по-сериозно и ще си разбие носа :/

# 28
  • Down Under
  • Мнения: 1 128
Момичета, влизаме в “непоносимите две” или както всички казват кризата на втората година. Дано успяваме да удържаме фронта. Мое лично наблюдение, че яслата допълнително допринася за лошото поведение.

# 29
  • Мнения: 299
И при нас шма токива моменти, но най-големите истерии досега са били вкъщи за това какво да облече. Не иска нови дрехи, търси си старите, реве, тръшка се. Аз също оставам без сили и ако имам време сядам до изчакам. Ако нямам време (като вчера бързахме за ваксина), му угодих и облякохме един анцуг, който той реши.
Ние вчира бяхме на ваксина (по индивидуален план сме и слагахме.първи прием Синфлорикс) и той така се стегна и опъна по време на инжекцията, че лекарката замалко да счупи иглата в крака му. Много се изплаших. Толкова здраво го държа, но той се изпъна назад с такава неподозирана сила. Днес слава Богу нищо му няма. Но вчера ми беше цял ден много криво.

Общи условия

Активация на акаунт