Пазаруване от НМ, тема 38, декември 2019

  • 38 470
  • 776
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 364
Момичета, някоя има ли от тънките поло блузи модал, 17.99 лв.?
Онзи ден в реала мернах едно тъмнозелено с цветя, не изглеждаше зле, приятна на допир материя.
Гледам , че са пуснали пепит и на точки , чудя се дали не запарва много?

# 181
  • Мнения: 54 389
Не бих връщала от различни акаунти с една товарителница.

# 182
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Maya, не спарват при мен, точно зелената на цвята имам. Доно да говорим за едно и също де😊

# 183
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 162
Някой може ли да ми каже, ако е виждал тази рокля в реална дали е много широка или стои права, но не лепната?

# 184
  • Мнения: 9 124
Да, видях я в МОЛ България миналата седмица. Дори гледах, че доста жени я взимаха за проба, но не видях някой да я купува.
Роклята не е плътна материя, но е ефектна за вечерно парти, дори и за лятото май става според мен поне. В смисъл не е някаква тежка материя и по-така. Но има пениз де. Не я мерих, само пипнах и така наложих по мен със закачалката. Би трябвало да идва малко над коляното , не е съвсем къса обаче. Според мен стои широка, но не лепната. Сега дали си отговаря на номера не мога да кажа, не съм я мерила.На снимката изглежда май по-разкроена, но не е . Просто е права рокля, тъничка, блестяща, отдалече хваща око де, на пипане е тъничка. Не беше намалена. Имаше и бели блузи блестящи някакви, на мен ми харесаха, ама пак подобна материя, ако някой си търси за повод или за празника..да види.

# 185
# 186
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Не е същата.

# 187
# 188
  • Мнения: 2 790
Издирвам този суитчър из Пловдив. Днес бях в Плаза, но не го открих...

# 189
  • Мнения: 771
In-Store Mode днес го проверих и изобщо не е верен. Тъй като наблюдавам един артикул ми дава че в магазина в моя град е намален и е изчерпан, а в магазина нито е намален и нито е изчерпан Simple Smile та да си знаете да не вярвате много.

# 190
  • Мнения: 120
Някой да е виждал на живо това яке
  
Дали е дебело? Другите от същия модел, но друг цвят изглеждат по-дебели на снимките.

# 191
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте!
Получих тези детски водоустойчиви кецове размер 34 , но са малки за сина ми. Ако някой ги иска и не е успял да поръча може да ми пише.

# 192
  • Мнения: 5 241
Момичета, видях че върнатите дънки са взети вече от НМ, до колко време превеждат парите?

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 40 725
Абе кво стана с тия кодове, намаления...?Мина Сайбър, мина де що има и нищо...Laughing

# 194
  • Мнения: 416
Помните ли миналата година на коя дата започна намалението - във физическия магазин и онлайн?

Общи условия

Активация на акаунт